
Na przełom tego/przyszłego tygodnia planowane są w USA ćwiczenia FEMA i NORADu. Jak wiadomo po 9/11 czy zamachu na londyńskie metro, jakimś cudem w dni ataków terrorystycznych przeprowadzane są takie ćwiczenia.
Przy okazji trafił się taki komiks - http://www.telegraph.../Blackjack.html
Fikcja? Może

No i odwetowy atak za nuklearną napaść, na Iran, Syrię i Chiny. Chociaż po ostatnich wydarzeniach to może jednak Korea Pn? I ten scenariusz jest ładnym zwieńczeniem ostatnich dążeń NWO. Dobrze, że koniec pozytywny

W dodatku to ostatnie zwiększanie uprawnień dla straży miejskiej (na wypadek stanu wojennego i zamieszek?).
Ten pan ładnie to wyjaśnia (konto na YT, z którego pochodzi filmik oczywiście zawieszone, jego drugie awaryjne konto na innym serwisie również

Ja osobiście boję się tego, że po takim czymś zacznie się niezła cenzura w internecie, zresztą wg amerykańskich przepisów to chyba już teraz każdy może być podejrzany o terroryzm.
Taki obrazek z Operacji Blackjack


Świeży temat i niedaleka data. Zobaczymy jak to będzie
