Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mowa odwrotna


  • Please log in to reply
546 replies to this topic

#256

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazł ktoś coś nowego?
Ja szukam, lecz nie mogę znaleźć :)
  • 0

#257

Lachon.
  • Postów: 53
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://dhost.info/wiadpodprogowe/eksperyment.html"]http://dhost.info/wiadpodprogowe/eksperyment.html[/url]

Ciekawe naprawdę ciekawe.
  • 0

#258

dotted_tongue.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzisiaj z kolezankami zrobilysmy sobie 'backmasingowe popoludnie' ;D
nagrywalysmy nasze wypowiedzi i odwracalysmy, nie powiem, wyszlo kilka bardzo ciekawych zwrotow (nestety nie pamietam z jakich slow wyszly te odwrocone) :
"urwe mu glowe" (tu bylo cos o Rubiku ;D) , "wyszla z tymi dzi*kami", "ch*j z nim", "one sie myla" (po tym jak kolezanki powiedzialy, ze sa brzydkie, ja mowilam costam , ze nie i wyszlo to;D), "raus!" (niem. precz! bardzo czesto sie powtarzalo...), "zołzy!" , "nie widze was" , "modlmy sie, no!" (wypowiedziane przez ateistke;D), "jego grób" , "on jest z XXX" (XXX - moje miasto), "romek, roman", "maryla", "schowaj do piornika, schowaj do piornika, olowek!" , "mama, beda nadwyzki" , "moja mama, moja mama", "utop!" , "to już blisko" (co ciekawe, z nagran wczesniejszych, angielskich, wyszlo - "june, it's near my lord..."), "pocałowaliśmy sie", "smutek" , "ból" , "szał", "szłooo" , "zło", "je*any piździoch" (O_O...), "jeszcze raz" , "rzygam nim" , "siedzi (...) w głowie" , "gówniara" , "oni myślą, że oni tam są" , "elo ku*wano" ( xD ), "się umawiali" , "o ku*wa, on mi rzyga, a wy nie graliście" , "Bóg" , "je*bie mnie!" (to podczas spiewania candymana ;D), "nic nie mówie" , "orgazm" , "półgłosem".
I wiele innych, których pewnie nie byłyśmy w stanie dopatrzeć ;D
no, ciekawie było ;D
  • 0

#259

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam próbowałem, ale ten buc (moja podświadomość) nic nie nagrał. :)
Ale fajnie było usłyszeć siebie szprechającego in deutch :P
  • 0

#260

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dotted_tongue a jest jakaś szansa żebyś to zamieściła na forum? Bo wyjątkowo dużo udało ci sie słow wydobyc, z chęcia bym posłuchal, inni tez zapewne.
  • 0

#261

dotted_tongue.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie bardzo - za duzo tam jest prywatnych informacji, nazwisk i nie dostalam zgody od wspolnagrywajacych ;D
ale proponuje zebrac grupke znajomych i nagrywac cos spontanicznie, my wlasnie tak zrobiłysmy i wyszło wlasnie bardzo duzo ;D
  • 0

#262

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dotted_tongue szkoda wielka że nie możemy posłuchać aż takiego zapisu obfitującego w odwrotne przekazy, a może da się coś wykroić, żeby było jak najmniej rzczey prywatnych? My nie jesteśmy z forum "Złodzieje telewizorów" i niektorych wiadomości nie wykorzystamy przeciw wam.
  • 0

#263

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[url="http://tajemniczezjawiska.republika.pl/rewers.mp3"] [/url]
"Dodaj słowo" od tyłu. Ja tam słyszę jakiś akcent rosyjsko-niemiecki :P
  • 0



#264

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmmm, ja sie nie dostosowalam dor ady admina i posluchalam tych Zeppelinow w nocy ;] Ale nevermind, nie o to mi chodzi.

Zastanawiam sie po prostu, czy wiedzac o czym jest dany utwor, czy tam co innego, w normlanej wersji, to w wresji puszczanej od tylu slyszymy, to co chcemy uslyszec, bo wiemy o czym jest np piosenka i po porstu nawiazujemy do niej. Do jej slow. Slyszymy 'ukryte przeslania' odnoszace sie do oryginalnego tekstu. Rozumiecie o co mi chodzi? :mrgreen:

Musze przyznac, ze ten watek mnie zainteresowal, przejrzalam go - oczywiscie nie wszystko, wybiorczo, i przyszedl mi do glowy pomysl zeby wybrac jakis utwor (pierwsze, co mi przyszlo do glowy to Aenema Tool'a, (bo taki swojski text ma, jak na tematyke tego forum ;] ) i niech jedna osoba zapozna sie z piosenka, z jej tekstem, pusci od tylu i zobaczymy, co tam uslyszy, a druga niechaj kompletnie nie znajac tego utowry, nie wiedzac o czym on traktuje rowniez puscila go od tylu i powiedziala, co tam uslyszala. Ciekawa jestem czy uslyszane zdania, slowa, pokrywalyby sie ze soba, czy tez kompletnie odbiegalyby od siebie.

Ktos chetny na cos takiego? ;p Oczywiscie utwor moze byc inny, ja tylko podalam swoj pomysl... Ach i ja tego nie zrobie, bo sie nie odwazę ;p
  • 0



#265

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym raczej przerobił, że tak to określę, jakiś utwór po polsku. Ważne tylko żeby ta piosenka była w miarę możliwości mało znana :P
  • 0



#266

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wszytsko jedno, byleby sprobowac z czyms takim, bo ciekawie moze wyjsc... Wyjdzie na jaw czy slyszymy, w czyms takim, to co chcemy uslyszec... to co narzuca nam podswiadomosc.
  • 0



#267

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

» Kliknij aby ukazać ukryty tekst - kliknij ponownie aby ukryć... «


  • 0



#268

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skąd to? Z jakiej piosenki?
  • 0



#269

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jeden z wyjątkowo mało znanych utworów Budki Suflera, dokładnie "Kula nocnego światła". Ten utwór nagrany ze Stanisławem Wenglorzem jako wokalistą nie znalazł się na żadnym albumie.
Czy mam go udostępnić? :)
  • 0



#270

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie no, niech ktos jeszcze poslucha, kto tego nie zna ;p
Bo ja spojrzalam w ukryty tekst... ;p
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych