Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mowa odwrotna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
546 odpowiedzi w tym temacie

#361

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oo to działa :wow:
Puściłem sobie kult-gdu nie ma dzieci szkok !!!
:o Mysalałem że to ściema ale to przeraża :aaa:

,,Wychodzi od tyłu śpiewane
Jesteśmy zakłamani na hej

ZAL

niepotrzebnie czytałem ten temat

pewnie jest wiecej takich rzeczy
  • 0

#362

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coma - Leszek Żukowski (Backmask)

Interesujace... Dodam, ze cieszy mnie fakt, ze zalozony przeze mnie temat cieszy sie taka popularnoscia ;)
  • 0



#363

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postanowiłam znowu się tym trochę pobawić i nagrałam krótką wypowiedź na mój temat. Gdy puściłam nagranie od tyłu w miejscu gdzie było "Nazywam się xxxx yyyy (moje imie i nazwisko)" usłyszałam "Jestem stara". :rotfl:
Yyy, moja podświadomość jest dziwna :wow:
  • 0



#364

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam po jakze dlugiej mej nieobecnosci!

Ja osobiscie znalazlem w piosence Beatlesow "I'm So Tired" w samej koncowce jak John Lennon mowi: "Paul is dead, miss him, miss him, miss him!" Dodam ze od przodu jest to tylko belkot. Dla niezorientowanych w temacie dodam, ze od 1966 roku krazyla plotka ze Paul McCartney zginal w wypadku samochodowym, a jego miejsce w Beatlesach zajal ktos inny bardzo do niego podobny. Wydawalo sie to tym bardziej prawdopodobne ze w tym samym czasie Beatlesi zawiesili dzialalnosc koncertowa. Dodatkowo na okladce plyty "Abbey Road" jest ponoc wiele znakow o tym swiadczacych, o ktorych nie bede teraz wspominal bo tam calkiem inna historia...
  • 0



#365

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nagrałbym sie sam ale boje sie ze uslysze cos czego nie chce raczej wiedziec/uslyszec
  • 0

#366

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nagrałbym sie sam ale boje sie ze uslysze cos czego nie chce raczej wiedziec/uslyszec

Ja sie nagrywałam i nie wyszło nic wspólnego ani z moimi myślami, ani z tematem mojej "przemowy". Chyba tylko jedno slowo sie zgadzalo - "szatan", bo mowie je dosyc czesto. Reszta mowila cos o slubie, jakiejs kobiecie i "nie jest jednoznaczne". Chyba tyle ;o
  • 0

#367

Dread.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nagrałem coś takiego:
"Jestem xxxxx yyyyyyyy, mam 15 lat, mieszkam w Poznaniu"
I od tyłu usłyszałem coś takiego:
".......znaleźć chętnych..........i zniszczyć moją mocą zin..........."

do znawców: czy w jakiś kulturach chińsko-tybetańsko jakiśtam jest coś takiego jak enegia zin?
  • 0

#368

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest tzw. energia "ZEN" ale opiera się ona tylko na medytacji i doskonaleniu siebie psychicznie i fyzycznie.
Za błędy przepraszam, a za pomoc nie ma zaco.
  • 0



#369

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem kilka stron temu "bullshit", dlaczego?

Przesłuchałem kilkanaście piosenek. W większości nie ma nic jednoznacznego, we wszystkich można uparcie doszukiwać się drugiego dna. Słuchać co 5-10 sylaby, brać co piąte słowo, wycinać bełkot lub interpretować jak się chce i może coś sensownego wyjdzie... Ale w większości tekst jest na tyle niewyraźny że dopóki ktoś nie powie: "tam jest taka a taka treść", to tego nie usłyszę, a potem oczywiście słyszę tę jedną poprawną interpretację.

Tak samo jak obejrzę film a potem czytam książkę, widzę jedynie słusznie wyglądających bohaterów jak w filmowej adaptacji. Słuchałem różnych osób od tyłu i nigdzie nie było nic niezwykłego. Chyba że ktoś chce usłyszeć, to owszem...
  • 0

#370

James Alan Hetfield.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

EE jak sie obsługuje te aduacity jak się odwraca itp
  • 0

#371

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

EE jak sie obsługuje te aduacity jak się odwraca itp

Musisz otworzyć nagranie (to umiesz), zaznaczyć obszar, który chcesz odwrócić i kliknąć na efekty-odwróć w czasie.
  • 0

#372

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanko - laduje plik, leci muzyczka, zaznaczam obszar ale w "efekty" nie moge nic dac bo wszystkie polecenia sa szare :(

przepraszam za pyt ale juz wiem o co chodzi, sprawdze sobie teraz na wlasnej skorze ta mowe , brr
  • 0

#373

ptgoo.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu nie zrozumiałeś mnie :lol : . Mi chodzi że tam słychać fake a nie 666 xD .

A tak wogóle to jak odsłuchać tyłem w Audacity piosenkę? O_o



a ma ktoś z was odwrócone słowa po polsku? lub po angielsku? :) jak dla mnie nie jest to przypadek.. Biblia też była by przypadkiem i zwojem przygód ćpunów na grzybach hehehe.. a tak nie jest :) pozdrosy & peace
  • 0

#374

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sluchalam sobie roznych rzeczy ale nic mi nie wyszlo, nagralam siebie i tez w sumie nic - cale szczescie :P
wlasciwie to zaczynam watpic w ta mowe - sluchalam magika z tym "jeszcze cztery" i rzeczywiscie mozna uslyszec cos na ksztalt tego, ale - to absolutnie nie brzmi jak te slowa ale cos, co mozna podciagnac pod nie, naprawde jest to belkot ktory ma gdzies sylabe rymujaca sie z tym rzekomym slowem. Wydaje mi sie, ze wiele przykladow mowy odwrotnej z internetu jest troche naciagana i minimalnie modyfikowana aby przekonac sluchacza - amatora, bo dlaczego sluchajac tego samego odwroconego fragmentu na wlasna reke w audiacity nie slyszy sie tego tak wyraznie jak na specjalnie stworzonej stronce w internecie? Jestem laikiem jesli chodzi o programy, ich mozliwosci itp wiec moze ktos mnie oswieci...
  • 0

#375

Dread.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zzgodze się z tobą. samodzielnie odwracałem sporo utworów znanych z sieci, i faktycznie są teksty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych