Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mowa odwrotna


  • Please log in to reply
546 replies to this topic

#436

eyegoke.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem sobie piosenkę Grupy Operacyjnej "Świr" od tyłu i w refrenie "panowie piją zdrowie..." usłyszałem "jabola" :lol
  • 0

#437

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej mój kolega miał mowe odwrotną gdy sie upił.


Edit [11.05.2008]: +.....
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • 0

#438

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo mnie to interesuje! Przeczytałem cały temat i przesłuchałem wiele piosenek. Nagrałem kilka własnych(nie piosenek tylko hm... wypowiedzi!) i odwrócone tez fajnie brzmią, np. powiedziałem Natasza Ewa moje kochane a wyszlo enahcok ejom Ave Szatan!!!




PS: Mógłby ktoś mi przetłumaczyć na polski te teksty NORMAL I BACKWARD, ponieważ niezbyt to rozumiem a próba przetłumaczenia kończy się bezsensem.


ogólnie mowa odwrotna to głos podświadomości, który zawsze mówi prawdę. Oto parę przykładów:
(wymaga real media playera)


Konferencja prasowa Roswell (1947 rok)

NORMAL: ...we'll roll a short video that captain McAndrew will talk about...
BACKWARD: We faked it
słuchaj


NORMAL: ..we're confident once the report is out and digested by the public that this will be the final word on the Roswell incident...
BACKWARD: And its not true
słuchaj


NORMAL: ..were probably test dummies that were carried aloft by US air force high altitude balloons for high altitude research...
BACKWARD: Press hurry up / You can beat NASA
słuchaj


NORMAL: ..the first report was the GAO required report for project Mogul..
BACKWARD: Awful doubt
słuchaj


NORMAL: ...all I know is what the air force did, and if you overlay much of their claims...
BACKWARD: Share a secret with NASA
słuchaj


Inne rozmowy pracowników nasa

NORMAL: Ray: ..We did only once before as an experiment. We looked at Venus which of course is very close to the sun. It just wasn't deemed that important...
BACKWARD: There's ships in Eden. Buildings and Americans there / Don't mess Eden
słuchaj


NORMAL: Don: ..if you do the math, the probability is very high, almost 100%, that there is intelligent life out there...
BACKWARD: There is life
słuchaj



Cydonia i twarz na Marsie

NORMAL: Don: ...shortly after it got there when the mapping began that year, Viking orbiter one sent back the picture and somebody noticed it there...
BACKWARD: They scanned it / We're involved with Cydonia
słuchaj


NORMAL: Ray: ...you don't have a whole lot of pixels covering it, so these aren't the best pictures...
BACKWARD: Worse thing - Are they hiding a fort / Does their ships hide with it
słuchaj


NORMAL: Ray: ..they have always included that on the list of images they want to get, to try to understand the terrain better and how the features may have been geologically formed...
BACKWARD: My answer not up to it. Fake it
słuchaj


NORMAL: Ray: ...I don't feel that the scientists and the planetary geologists that I've talked to feel that's just not enough to convince them that this is anything than a natural formation...
BACKWARD: Say the lie / This rave's fun
słuchaj


NORMAL: Ray: ...for the record, I think its interesting that if you look at some Mars pictures you find Kermit the frog And some smiley faces on Mars...
BACKWARD: These ships are on it but nobody's getting answered / Orbiter on Mars
słuchaj


Konferencja prasowa 1997 rok, NASA, tematyka: Mars

NORMAL: Donna Shirley..I was just talking to Bill Green who is our image processing laboratory leader, and he said it will only take him a few minutes to process the pictures once they gew it back...
BACKWARD: Hiding the figures / Hollow. They've seen it. Revealed
słuchaj


NORMAL: .....if the calibration right and the colors looks right and it looks like it's a good picture, they'll send it right out...
BACKWARD: Evil in it. Lie down in this lander
słuchaj


NORMAL: .....our assesment done from this stereo of images that were available, indicate that there are safe areas on either side of this petal...
BACKWARD: They're faking it
słuchaj


NORMAL: .....Pathfinder probably could have landed anywhere where the elevation was below the data...
BACKWARD: I will share the lie
słuchaj


NORMAL: ..then set even greater land distance Rover records on Mars by going a full six meters in autonomous fashion as will be described later over to this region behind these two rocks named Kalvin and Hobbs…
BACKWARD: Reveal the dark city / And the white man's skull we see it, now hidden
słuchaj


Wierzcie lub nie ale zamieściłem tu może 1% przykładowych nagrań
te pochodzą z http://www.reversespeech.com
  • 0

#439

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra ale mówię że to nie musi być nic niezwykłego.
  • 0

#440

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mr Minio nie każdy spik inglisz kut ju przetłumaczyć to na polisz lengłydż bedzie wtedy fajnd i kul
  • 0

#441

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

posłuchajcie "Fatum Crew ft.Ras Luta - W Duchu Walki"
w odwruconej wersji słychać wyraźnie jakieś słowa... tylko nie wiem jakie dokładnie...
"...Był wzorem...... Nie znosi..... noc....ktoś mu ukradł noc...... sensacyjny wybór..... ej nara" Tyle zrozumiałem... w miejscu kropek są słowa których nie zrozumiałem...

na prv moge podać link od odwróconego kawałka...


może wy zrozumiecie więcej odemnie...
  • 0

#442

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowa odwrotna jest bardzo fascynująca. EVP też jest ciekawe. Zastanawiam się tylko jak to działa. Czy te słowa są odzwierciedleniem myśli (podświadomości), czy są to tylko przypadki że akurat tak się układają te słowa.
  • 0

#443

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś pisał że nie da sie świadomie zrobić tej mowy odwrotnej w piosence, a jednak sie da!

To jest coś takiego

Są 3 ścieżki

Normalnie to wygląga tak:

1 Słowa
2 Muzyka
3 Bełkot ( czyli muzyka )

A odwrócone:

1 Bełkot ( czyli muzyka )
2 Muzyka
3 Słowa

Proste no nie? :)
  • 0

#444

Mizer.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do testowania mowy odwrotnej polecam piosenki Gosi Andrzejewicz. jak na razie przesłuchałem trzy i w każdej niemal wszystko da się zrozumieć. np w piosence : Wstawaj, szkoda dnia na początku jest:

haj ja proszę was, haj ja proszę was (chyba 5 razy) , bo dewojsza prosi was! (znowu 5 razy). Twój duch mówił, że...
wyjmij już ten nóż i przestań. Jesteś wyszczy niż...... haj dewojsza was. ....bo twa twarz mówi, że........
jeszcze kilka tego typu tekstów, ale nie będę przytaczał

jeśli mogę prosić to wypowiedzcie się na temat tej piosenki
  • 0

#445

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.albinobla.../flash/stairway
co o tym sądzicie?
  • 0

#446

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest Backmasking urządzenie wykorzystywane do ukrywania wiadomości WSTECZ

http://pl.wikipedia....iki/Backmasking
  • 0

#447

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy jacys naukowcy badaja te nazwijmy to zjawisko? Czy to tylko wiadomosc ukryta w muzyce jak podal wyzej kolega ahcum ? prosze o odpowiedz poniewaz zaciekawil mnie temat :D
  • 0

#448

Ewcikowa.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie przesłuchuję piosenkę Wojciecha Dmochowskiego pt. "odmierzam czas" najpierw usłyszałam baaardzo wyraźnie " emo , emo to jakaś pochwa" :D

potem - "ssać Marzenko"

"poczuć jedzenie"

"dzisiejsza mysz"

"pchaaaj"

"tęsknię"

"stąd weź"


Hmmm , ciekawe o czym Jacek Kalukiewicz - autor tekstu myślał pisząc tą piosenkę :)
  • 0

#449

Jach.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja puściłem od tyłu tekst kolesia z pewnej gry (taki krótki) i cały było wyrażnie słychać!Usłyszałem "No musnt cłeee" :hm:

LOL puściłem inny tekst z tej gry i wyszło "eh stara noga ełiwichu ełiwichu!" :mrgreen: A najlepsze że orginalny tekst był po angielsku!

Kurde tera wyszło "wstecz nośniachu!" nie no jak to możliwe że kolesie gadają po angielsku a czsami wychądzą wmiare polskie zdania?

kurde wyszło mi "yes,yes..no!.........you(i coś niezrozumiałego)"

kolejna edycja :) "yes eksegly" kurde pełno tego jest .edit nowe "oooooh..no!"
  • 0

#450

Jach.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://rapidshare.co...und_01.wav.html posłuchajcie tego od tyłu a usłyszycie co z wami chciałby zrobić pewien koleś :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych