Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mowa odwrotna


  • Please log in to reply
546 replies to this topic

#451

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawie i śmiesznie jest puścić od tyłu moherowe berety big cyca
Słychać bardzo wyraźnie

Na początku jest coś takiego:

Tata lubi owce

i żeby nie było

Albo puściłem Chrześcijanin tańczy od tyłu i nagle takie coś usłuszałem:

Na dwosz ja idziesz
  • 0

#452

Ariel991.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam kiedyś probowałem z kolegą cos nagrać i puscić to od tyłu. Udalo nam się i usłyszałem między bełkotem jakieś słowo

P.S Nie pamiętam jakie.
  • 0

#453

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

IMO cała ta mowa odwrotna opiera się na zwyczajnej nadinterpretacji. Jeżeli słyszymy coś niewyraźnie, nasz mózg może to podciągnąć pod jakieś słowa, które w rzeczywistości nie zostały wypowiedziane. Oto dowód - klik :mrgreen: . Z mową odwrotną jest podobnie.
  • 0

#454

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem nieco backmaskingow ale + i - jest najbardziej wiarygodny. A cały backmasking
może zostać użyty nieco jak sennik czy horoskop.

# Edit #
sam przetestowalem osobiscie, przeczytalem swoj stary wiersz... na okolo 10
linijek tylko jedna byla rozpoznawalna ale za to brzmialo prawie jak normalny glos
wiec smiem twierdzic, he to chyba dziala :rotfl:
  • 0

#455

spoko11.
  • Postów: 78
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh czytałem takie coś, o super szybkim obrazom z napisami i jakieś o mowie szybkiej ale odwrotnie to nie nowina!
puść sobie piosenkę ,,plus, minus'' (kaliber 44) od tyłu i zobaczysz! masssssakra!!!
ps. na youtube jest
  • 0

#456

Dark-Storm.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cos dla smiechu a propo backmaskingu (jesli juz bylo to sorry)
http://pl.youtube.co...h?v=H5dT8_h4rOQ
  • 0

#457

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobre te gumisie xD

teraz nagrywam moherowe berety i od tyłu puszcze i na youtube dam z napisami(jakaś autosugestia jest potrzebna)
  • 0

#458

Dzięcioł.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kaliber 44 - Plus i minus:

Utwór - http://pl.youtube.co...h?v=FbeAUcJOrpM
Backmasking - http://pl.youtube.co...h?v=kt4_vDTVTHg

Z tym, że w punkcie 1., zamiast "czy już wiesz gdzie są czy już wiesz?" jest "lecę od tyłu wiesz?" (0:13-0:14), co poświadcza o tym, że Magik, który był chory na schizofrenię, świadomie ukrył treść w swoim utworze. Jest wiele teorii na ten temat, jednak moim zdaniem ten wielki artysta był w stanie dokonać czegoś takiego.

Utwór pojawił się 4 lata po powstaniu K44, i 4 lata przed samobójstwem Magika. W odwróconym refrenie słychać "jeszcze cztery", "cztery po cztery".
  • 0

#459

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięcioł, ale to już było przecież.
Oczywiście, nie każę ci sprawdzać całego 20-stronicowego tematu pod kątem tego, czy to już było, ale wystarczyło użyć choćby forumowej wyszukiwarki.
Udzielam ci upomnienia.
  • 0



#460

Dzięcioł.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios, dodatkowo wyraziłem swoją opinię na ten temat i napisałem, to, co usłyszałem w punkcie pierwszym. I dodatkowo odświeżyłem linki, żeby nikt nie musiał szukać ;) Ale OK, upomnienie przyjęte :mrgreen:
  • 0

#461

Tymbark.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich forumowiczów :) , jestem tutaj nowy, już od dawna przeglądałem to forum i jeszcze dawniej interesowałem sie zjawiskami paranormalnymi ale do rzeczy, otóż czytając ten wątek bardzo mnie zaciekawił a piosenki zwaliły mnie z fotela, pomyślałem że też sie pobawię jako iż jestem fascynatem 2 wojny światowej wypróbowałem marsze wojskowe i treśc mnie zszokowała, mało nie spadłem z krzesła

Sviaschennaia vojna
oto co usłyszałem
35 sekunda - wyraźne Hermann
pierwsza minuta - wyraźne "deutsche volk"
1:30 - "Narvik"
1:35 - "Freies abenland"
1:55 - "Reich"
3:24 - "Kampf"

Przestudiowałem to nagranie 3 razy i wyraźnie tam to słyszę (to są najciekawsze kawałki) narazie usłyszałem 6 słów nie wiem może było coś więcej (nie chciało mi sie tego słuchac bo od tego rozbolała mnie już głowa)
  • 0

#462

bruXaaa.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam taki charakter, że dopóki nie sprawdzę nie uwierzę. Sprawdziłam na Marku Grechucie - Dni których nie znamy. Mam programik "GoldWave"...
Otóż kiedy puścimy w zwolnionym tepie piosenkę od 2:30 to usłyszymy zamiast tego "...nagle radość i nadzieję, odpowiedzi szukaj, czasu jest tak wiele..." to "jednak cenisz coś prócz, jeśli żywot to płód, nie żal mi iść za darmo"

przyznaje - niezwykle wyraznie to słychać....
  • 0

#463

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy moglibyście przesłać mi kilka linków nagrań w polskim języku? oczywiście wprzód i w tył, gdzie słychać te tajemnicze słowa? Jakoś nie za bardzo chce mi sie w to wierzyć, a w angielskojęzycznych piosenkach jakoś tego nie wyłapuję.
  • 0

#464

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

'Szaman' Adama Bytofa... wyłapałam zwrot: 'otworzysz okno', reszta brzmi jak w języku węgierskim ;D
  • 0

#465

robson126.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry temat. Psychoza K44 słuchałem wczoraj w nocy i powiem że się cholera troce peniałem... Próbował ktoś piosenke 2Pac'a?? BO ja jakoś nic nie kapuje mógłby ktoś tać jakiś wyłapane słowa??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych