-Stephen King, który zastrzelił Johna Lennona - to teza wysunięta przez niejakiego Steve'a Lightfoota. Mężczyzna jest autorem książki pt. "Stephen King zastrzelił Johna Lennona". Chyba wziął to na poważnie ^^
-Jezuici zatopili Titanica, żeby zabić najbogatszych Żydów. Tjaa...chyba telekinezą.
-Dość popularna teoria ,że człowiek nigdy nie wylądował na Księżycu. Jednak nie oznacza to, iż na Księżycu nie ma życia: jest tam baza kosmitów!
-George Herbert Walker Bush (były prezydent USA i ojciec George'a W. Busha) to tak naprawdę George Sheriff Sr. - nazista, który jako nastolatek został wysłany do USA, aby zniszczyć ten kraj. Został adoptowany przez Prescotta Busha.
-Moje ulubione: Królowa Elżbieta I była mężczyzną. Prawdziwa Elżbieta zmarła jako dziecko.

-II Wojna Światowa nigdy się nie odbyła. Oszuści zadbali o efekty specjalne a dziennikarze przedstawiali fałszywe relacje. Po co? Aby ludzie stali się pacyfistami! Autor teorii: Donald Holmes. Bravo dla pana :sux:
-A teraz uwaga! Lyndon LaRouche - amerykański polityk - stwierdził, że zespół The Beatles został stworzony przez wojsko brytyjskie. Po co? Aby chłopcy zdemoralizowali amerykańską młodzież! I wszystko jasne...
-Prince Eddy, seryjny morderca prostytutek sfałszował własną smierc, żeby wyruszyc do Niemiec i stac sie Adolfem Hitlerem.
-W 1990r. 29% murzynów z NY wierzyło, że AIDS było umyslnie wytworzone w laboratorium ,żeby zarazic nim czarnych.
Natomiast sekta zwana Christians Awake wysnuła teorie, że Usa byla odkryta i kontrolowana przez Masonów, ktorzy byli gejami. Wg. nich to Bog zesłal AIDS, żeby ukarać Masonow.