Skocz do zawartości


Zdjęcie

W jaki sposób mogę zapanować nad emocjami??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
miałem ostatnio problem który polegał na tym że pobiłem kolesia gdyby nie kolega to nie wiem co by się stało.
I w tym rzecz muszę jakoś nad sobą zapanować ale nie wiem jak. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź


Porozmawiaj z mamą może o tym?
  • 0

#17

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O! Z jednej strony... Należało mu się :D A z drugiej... może się skończyć tak, że po ulicy będziesz wędrował z kijem bejsbolowym...

^^ żyletki? Żadne rozwiązanie, tylko ranisz ciało, zazwyczaj tak postępują osoby w głębokiej depresji...


Co do złości, medytacja :)
Ale gdy czujesz się wściekły, machnij ręką "a co tam!! nie będę się zadawał z takim debilem" i pomyśl, że dasz mu innym razem. Odlicz do dziesięciu, ew wyładuj się rzucając poduszką o ścianę czy coś. Ja tak zawsze robię, a złość mi zdąży przejść zanim cokolwiek zrobię :P Zwłaszcza to wyładowanie się daje taką ulgę...
  • 0

#18

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej masz ADHD.Zgłoś się do psychologa.On Ci przepisze odpowiednie leki.
  • 0

#19

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, czy ma ADHD to nie można powiedzieć po jednym przypadku. Zachowałeś się naturalnie, jednak obrażenia fizyczne nie nauczą człowieka, mogłeś go zacząć męczyć psychiczne, większy ból.
  • 0

#20

Maniek12.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też taki byłem że uciekałem się ciągle do przemocy fizycznej lub psychicznej, teraz się zmieniłem przemocy wogóle nie używam ani psychicznej ani fizycznej nawet jak ktoś mnie tak jedzie (psychicznie) że mam ochotę mu przywalić wtedy tu kluczowy moment odgrywa moja podświadomość :D może to być dziwne ale w pewnym Ld skontaktowałem się z moją podświadomością i po odkryciu siebie inaczej patrze na świat zauważyłem że wcale przemoc to nie wyjście. Teraz bezproblemu panuje nad swojimi emocjami.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych