Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 ucho...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Rogikun.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiec, co to kuwa moze być ;/ ja przez to min. raz w tygodniu nie mogę zasnąć a jak pogłębię (Skupiam sie gdzieś na tyle czaszki ) Pisk jest głośniejszy o wiele, podejrzewam ze limit grozi paralizem sennym ;/
  • 0

#17

Dramo.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdź czy jakiś przedmiot / maszyna w pobliżu nie jest włączona. Ja mam też tak czasami gdy jest włączony przedmiot jak telewizja (nawet kamera).


Edycja : Możliwe że ktoś cię np obserwuje (byt astralny?) , a ty wyczuwasz jego obecność - ja potrafię wyczuć tylko obecność człowieka , ale to raczej chyba za byty astralne odpowiada trzecie oko , lecz ja tym maaało wiem.


@down

o.O. Ja mam nadciśnienie.
  • 0

#18 Gość_Heavdesath

Gość_Heavdesath.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie zawsze dziwiło kiedy ludzie doszukiwali się rzeczy niezwykłych w zupełnie przyziemnych i robili z tego wielce nadprzyrodzone zjawisko.
"Ach, cóż to może być?" "Może to OOBE""A może byty astralne"
Te osoby, które mówiły najbardziej racjonalnie zostały prawie zignorowane, a mówię tu o wspomnianym tętniaku, który występuje niezależnie od wieku. Tężec raczej to nie jest, bo to choroba o zbyt gwałownym przebiegu, żeby jej nie zauważyć :)

Ode mnie, piszczenie jest najczęściej objawem jakiejś choroby i uszkodzenia mózgu jak wcześniej powiedziano.

- Szumy uszne, ze względu na wywoływane przez nie dolegliwości oraz rozpowszechnienie w Polsce i na świecie, są bez wątpienia Zjawiskiem społecznym - twierdzi dr med. Leszek Mostowski, specjalista laryngolog ze Szpitala Specjalistycznego na gdańskiej Zaspie. Z badań przeprowadzonych w Polsce pod koniec lat 90. przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu wynika, że szumy uszne odczuwa co piąty człowiek powyżej 18. roku życia.

- Pacjenci opisują je jako szum, dzwonienie, buczenie, gwizd, syczenie, pisk, świst, szum wiatru, muszli, tykanie, wycie, ćwierkanie, bulgotanie, tętnienie, syk uciekającej pary, szelest gniecionego papieru i wiele innych dźwięków - wylicza dr Mostowski. - Słyszą je w jednym uchu, w obu lub wewnątrz głowy. Okresowo lub ciągle. Mogą one mieć stały lub zmienny poziom, może zmieniać się ich charakter, natężenie i wysokość. Niektóre osoby nie zwracają na nie w ogóle uwagi, innym przeszkadzają w zasypianiu, wypoczynku, zakłócają koncentrację nad książką, gdy wokół panuje cisza.


- Czasem nie sposób wykryć przyczyny szumów - dodaje dr Mostowski. Sprzyja im uogólniona miażdżyca, hałas, nadciśnienie krwi, cukrzyca, Wielu chorym pomaga kuracja kroplówkami z leków poprawiających przepływ krwi w mózgu (nootropilu i procainy), lekami przeciwdepresyjnymi, czasem przeciwhistaminowymi, gdyż dolegliwości mogą mieć tło alergiczne. Ponadto można stosować elektrostymulację błędnika i aparaty słuchowe zagłuszające szum, tzw: tinnitus skaner. Lekarze namawiają też pacjentów, by spróbowali akupunktury, hipnozy, akupresmy. Niezwykle skuteczna jest też metoda opracowana w połowie lat 80. przez profesora Jastreboffa z Uniwersytetu Maryland.


Więcej możesz poczytać tutaj o ile ci się chce i nie uznasz tego za ewidentne bzdury:
http://www.ichs.pl/35797.dhtml
  • 0

#19

Maniek12.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym sądził że te piszczenie w uszach to nic innego jak jakaś odmiana hippnagogi dźwiękowej. Przynajmniej tak sądze.
  • 0

#20

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak próbowałem kiedyś LD i doszedłem do hipnagogów to ten pisk występował przed hipnagogami;) MOże to to.
  • 0

#21

Rogikun.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Heavdesath :

Fajnie fajnie ale czemu mam czasami po tym paraliż senny, trzęsie mnie zimno (chociaż jestem pod kołdrą) ?

JaToJa :

Ja tam OOBE / LD nie ćwiczę
  • 0

#22 Gość_Heavdesath

Gość_Heavdesath.
  • Tematów: 0

Napisano

Paraliż senny:

Zjawisku temu towarzyszą zazwyczaj bardzo nieprzyjemne doznania psychiczne, takie jak wrażenie ogłuszającego dudnienia lub dzwonienia w uszach, bezwładnego spadania, wykręcania ciała, przygniecenia klatki piersiowej lub kończyn. Prawie zawsze towarzyszy mu przyśpieszony rytm serca oraz uczucie strachu. Notorycznie powtarzający się paraliż przysenny jest zazwyczaj związany z zespołem chorobowym zwanym narkolepsją, ale występuje też epizodycznie u osób zdrowych


wikipedia.pl

Wychodzi na to, że twoje szumy w uszach są wynikiem paraliżu sennego przy czym go zapowiadają. Cóż w tym dziwnego? Dla mnie nic i nie ma to żadnego związku z tym, że doświadczasz w ten sposób jakichś zjawisk nadprzyrodzonych :)
Proponuję udać się najpierw do lekarza, przed tym samemu skorzystać z Google, a nie czynić jak społeczność Bravo.
  • 0

#23

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie Heavdesath napisał wszystko to, co ja chciałem napisać.
Uderzył piorun - "to gniew Zeusa!" "nie, to przeskok ładunku elektryczne..." "ZAMKNIJ MORDĘ! Nie, to na pewno Zeus" "tak, z pewnością" "musimy złożyć ofiarę".
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych