
Pierwsza część dziwnej formacji w zbożu z Avenbury Manor z 15 lipca 2008 roku przedstawia cały układ słoneczny z dziewięcioma planetami w dniu 21-23 grudnia 2012, kiedy to słynny już kalendarz Majów dobiega końca.
Tydzień później, 22 lipca 2008 pojawiła się kolejna dziwna formacja znaków na tym samym polu, jednak nikt jeszcze nie rozszyfrował ich znaczenia, ponieważ symbole są zbyt złożone.
Po wnikliwych badaniach wydaje się, iż ten drugi piktogram może nam więcej powiedzieć o nadchodzących wydarzeniach związanych z 21-23 grudnia 2008 roku [chyba pomyłka i chodzi o 2012-mój przypis], a dokładniej z wydarzeniami mogącymi mieć miejsce tydzień wcześniej.
Według tej interpretacji 13 grudnia 2012 roku Księżyc będzie w nowiu. Patrząc na cały obraz, dostrzeżemy po jego lewej stronie jasną kometę wkraczająca w System Słoneczny, natomiast po prawej stronie rozszerzoną orbitę Księżyca obok Ziemi.

Następnie dostrzec możemy wiele małych symboli w górnej części po środku, np. Symbol półksiężyca, znajdujący się w 12 miesiącu (słonecznym bądź lunarnym) w pobliżu wspomnianej już jasnej komety.

I wreszcie patrząc na wiele małych symboli u dołu rysunku, po środku, dostrzeżemy podwójny pierścień jako symbol słońca połączony łamaną linią z innym okręgiem zawierającym dwie małe gwiazdy.

Po zbadaniu ruchu naszego Słońca po niebie w grudniu (czerwona przerywana linia), można istotnie zauważyć dwie małe gwiazdy, które znajdują się w konstelacji Węża w rektascencji 17 godzin 22 minuty lub w pobliżu naszego Słońca 13 grudnia – 17 godzin, 26 minut. Cztery pozostałe gwiazdy (lub M8) tylko potwierdzają podobieństwo między układem gwiazd na niebie, a piktogramem w zbożu. Symbol kręgu, który reprezentuje M8, przedstawia koło z łamaną linią ponieważ w rzeczywistości jest to rozciągnięta gromada gwiazd.
Tydzień później w grudniu 21-23 nasze Słońce będzie w nieco większej rektascencji – 18 godzin, 2-11 minut w konstelacji Koziorożca. Cztery sasiadujące ze soba symbole (nie przedstawione na rysunku), przejawiające się w podobieństwie do spirali, ślimaka, serpentyny, skrzyżowanych kwadratów – pozostają niezidentyfikowane, aczkolwiek dopatruje się w nich czterech konstelacji sąsiadujących z konstelacją Węża na Ziemskim niebie. Przykładowo - serpentyna może być wyobrażeniem konstelacji węża, natomiast ślimak był podobną konstelacją, ale widoczną w starożytności.
Dwanaście lat temu, 13 lipa 1996 roku, odkryto podobna astronomiczna przepowiednie dla grudnia 2012 w zachodnim Overton w innym kręgu zbożowym.

Wówczas w piktogramie dostrzec można było nów Księżyca 13 grudnia 2012, który znajdował się na Ziemskim niebie w pobliżu owej jasnej komety. Oba obiekty położone mają być w pobliżu naszego Słońca w grudniu 21-23 ( co znajduje odzwierciedlenie w spirali jako symbolu Majów – Hunab Ku).
Podsumowując, oba piktogramy mogą być opisem czegoś, co wydarzy się tydzień przed końcem kalendarza Majów, który przypada na 21-23 grudnia 2012. Przynajmniej w tym czasie powinniśmy być w stanie dostrzec jasną kometę na naszym niebie w pobliżu nowiu naszego Księżyca. Możliwe także, że będzie widoczna łamana linia lub promienie emitowane z centrum galaktyki, jak to przedstawia diagram w zachodnim Overton powyżej.


ŹRÓDŁO
_______________
Co o tym myślicie? Znowu pojawia się piktogram dotyczący 2012
