Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś nie tak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam i pozdrawiam all.
Mam mały problem z trzecim okiem (przynajmniej tak sądzę). Otóż niedawno byłem u brata, no i jak to u brata granie do rana. Problem w tym, źe brat to z deka zgred i nie chciał mi zbytnio grać. Więc położyłem się na łóżku, aby popracować nad czakrami (właściwie nad tą pierwszą najniżej). Tak sobie medytuje, medytuje i tu nagle pojawia się mrowienie w okolicy trzeciego oka. Skupiłem calą swoją uwagę na nim i nagle złapały mnie takie dziwne bóle jak by mnie coś podgrzewało od wewnątrz (naprawdę nei było to zbyt przyjemne momentami). Po chwili poczułem jak energia która zaczęła "wirować" w tym miescu wysyła jej snopek w stronę ostatniego czakramu na czubku głowy. Nagle brat zapytał mnie o coś w grze i tak jakbym się zerwał ze snu. Mrowienie ustało momentalnie. Na końcu dodam, że nie była to umyślna operacja i trochę się boję, że spaliłem 3 oko. Proszę o opinie.
  • 0

#2

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewidentnie spaliłeś 3 oko xD koleś co ty gadasz xD
  • 0

#3

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Medytowałeś, czy może rozmyślałeś i wizualizowałeś?
Drażni mnie jak piszecie o czymś, o czym zielonego pojęcia nie macie.
Jak chcesz medytować to zapewnij sobie spokój, by nikt nie mógł Ci przeszkodzić i medytacja to nie wizualizacje czy marzenia, a całkowite oczyszczenie z myśli. To pierwszy jej etap. Chcesz pracować nad czakramami, a nic o nich nie wiesz. Poczytaj sobie forum, może znajdziesz kilka przydatnych rad.
  • 0



#4

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie to była medytacja. Po prostu wszedłem w trans i stymulowałem czakre. I nagle bum to było niekontrolowane.
  • 0

#5

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie to była medytacja. Po prostu wszedłem w trans i stymulowałem czakre. I nagle bum to było niekontrolowane.


Chyba pomylily ci sie kolory :) Brazowej czakry nie nalezy stymulowac, no..chybaze masz odmienna orientacje to ja sie nie mieszam :)
  • 0

#6

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie do końca zrozumiałem aluzji
  • 0

#7

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Asieńka tylko tak do sprostowania, czytałem i oglądałem parę programów o Tybecie i medytacja nie polega na całkowitym oczyszczeniu z myśli, tylko na uspokojeniu ich, porównywali to do tafli jeziora i wiatrów które na nie działają czyli myśli... ale to tylko tak nawiasem mówiąc i przepraszam za OT ;p
  • 0

#8

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyrips- o co ci chodziło z tą orientacją?
  • 0

#9

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam ale nie wiem o co chodzi ^^ "skonkretyzuj" :P
  • 0

#10

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba pomylily ci sie kolory smile2.gif Brazowej czakry nie nalezy stymulowac, no..chybaze masz odmienna orientacje to ja sie nie mieszam smile2.gif


Więc może ja Wam przybliżę o co mu chodziło ;) Ze strony Oomek'a to była ironia - Sharwood 'stymulował' czakrę Muldaharę (znajdującą się najniżej) - odpowiada ona za gromadzenie energii, ogólnie za stabilność organizmu i życia, odpowiada ona kolorowi czerwonemu (niektórzy mogą mylić ją z brązowym -_-) i ... 90% osób, którzy pozostają w tym temacie całkowicie bez pojęcia sądzą że Muldahara odpowiada za gromadzenie energii seksualnej... lecz się mylą. To, że znajduje się ona najbliżej narządów płciowych nie oznacza że za nie odpowiada. I tutaj Oomek wysunął żarcik : stymulowanie chakry (i bum) - odniósł się do aktu onanizacji u mężczyzn (przynajmniej tak sądzę, bo nie wiem o co mu chodzi z 'odmienną orientacją', ale już chyba tego nie dojdziemy)

Za pożytkowanie energii seksualnej odpowiada wyższa chakra - Swadisthana, odpowiada ona kolorowi pomarańczowemu.

I przyznaję rację i zarazem stawiam się za odpowiedzią Asieńki - Dlaczego najpierw nie zbierzecie teorii na dany temat i rozpoczniecie dopiero potem praktyki ? Czy nie będzie wygodniej ? Czy to nie przyniesie efektów nawet do dziesięciu razy szybciej niż wykonywanie czegoś bez pojęcia ? Think before...
  • 0



#11

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Asieńka tylko tak do sprostowania, czytałem i oglądałem parę programów o Tybecie i medytacja nie polega na całkowitym oczyszczeniu z myśli, tylko na uspokojeniu ich, porównywali to do tafli jeziora i wiatrów które na nie działają czyli myśli...


Na tym opierasz swoją wiedzę na temat medytacji? Nawet nie rozumiesz tego, co usłyszałeś w tych programach :(
  • 0



#12

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba pomylily ci sie kolory smile2.gif Brazowej czakry nie nalezy stymulowac, no..chybaze masz odmienna orientacje to ja sie nie mieszam smile2.gif


I tutaj Oomek wysunął żarcik : stymulowanie chakry (i bum) - odniósł się do aktu onanizacji u mężczyzn (przynajmniej tak sądzę, bo nie wiem o co mu chodzi z 'odmienną orientacją', ale już chyba tego nie dojdziemy)


To było ciężkie z mojej strony, sorry, troche wisielczy humor mam dzisiaj.
Czakra brązowa to, a własciwie zacytuje nasze lokalne powiedzenie: "Idę otworzyć brązową czakrą..." znaczy pójsc do WC oddać ziemi co zabrałem, parafrazując, poddać się aktowi defekacji, czyli mówiąc ściślej, wypróznić się.

Stymulowanie brązowej czakry pospolite jest w kregach homoseksulanych, więc stąd ten żart.

Jeśli Cię w jakikolwiek sposób uraziłem Sharwood to wybacz, nie zrobię tego więcej...
  • 0

#13

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok nic się nie stało każdy ma prawo do żartów sytuacyjnych.
chciałbym dodać, że czytałem kilka książek na ten temat i praktykowałem już od 2 miesięcy tylko pierwszy raz mi się tak zrobiło
  • 0

#14

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chciałbym dodać, że czytałem kilka książek na ten temat i praktykowałem już od 2 miesięcy tylko pierwszy raz mi się tak zrobiło

2 miesiące? Uważasz to za długo? Bo dla mnie to nieśmiałe początki. Jak będziesz miał za sobą kilka lat praktyki to wówczas będziesz mógł sobie podyskutować.
Jest jeszcze wiele rzeczy, które mogą Ci się przydarzyć w medytacji i zapewniam, że wiele z nich jest zupełnie normalnych, ale niewielu ich doświadcza :mrgreen:
  • 0



#15

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie uważam to za długi okres czasu. Po za tym wczoraj powtórzyło mi się to samo tyle, że brat znowu wyrwał mnie z transu. Zdaje mi się, że zacząłem to trochę kontrolować.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych