Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#61

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zapytajcie sie hellmakera, gdyz on dostal mase dodatkowych filmikow odemnie


Skoro dostałeś 3 filmiki to pewnie są to 3 te same które zostały udostępnione w tym topicu.

Jedno mnie dziwi, skoro robie to nawet w szkole, pokazujac kolegom


Telekineza - Moja 1 udana proba ?


...

P.S. Sceptykiem nie jestem ale potrzebuje twardych dowodów
  • 0

#62 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdyby to były filmiki udostępnione w tym topicu z pewnością bym to zaznaczył.
  • 0

#63

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to może mały apel do Telekinetyka aby wstawił resztę 3 filmików ?
  • 0

#64

Kapa07.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam swojego zdania co do filmików... Fajnie to wygląda, tylko zastanawia mnie czemu Telekinetyk nie chce wstawić więcej filmików o których pisze i nie odpowiada na większość postów do niego :/ Popieram przedmówców - Wystaw więcej filmików to może przekonasz tą większość niewierzących :P
  • 0

#65

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eh, a wiec dobrze, jutro zrobie wam 2 filmiki, i bez lampki, i bez rak -.-
edit: w sumie moglem teraz, wiec nizej daje link...
sry ze nie razem, ale jednak blokada sekundowa filmiku jest .0.0
http://www.speedysha.../301688920.html
  • 0

#66

Kapa07.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja opinia : Ten pierwszy filmik jest niepotrzebny... Tylko sie przestraszyłem o.O (Te wibracje w tle pod koniec xD ). Drugi filmik jest dla mnie jak najbardziej realny i prawdziwy ! Ciekawe co teraz znajdą forumowi sceptycy, żeby tylko wyszło , że to fake... x(
  • 0

#67

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rany Julek! Telekinetyk, jaką dietę stosujesz, że masz takie moce?
Ja mam podobne, tylko chyba nieco wyższy stopień wtajemniczenia, gdyż używam tych sztuk tajemnych bez generowania energii za pomocą dłoni (wiadomo, trwa to dłużej).
Moja dieta - jadam dużo kaszy gryczanej i piję sporo kawy zbożowej (taki niewinny nawyk)... unikam fastfood'ów.

http://www.speedysha.../446189338.html

PS
Posiadam również zdolność rzucenia zaklęcia swędzących stóp. (choć na razie tylko na siebie)
  • 0

#68

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten 1 filmik byl poto, aby pokazac iz kartka stoi pionowo i jest na tyle twarda, ze sie sama niezamyka..
UP@
heuhehehehe, wiekszego zartu to jeszcze na tym forum niewidzialem... jestes super... dales kartke ktora sama sie caly czas wygina... niestoi w pionie, tylko sie wygina powoli, dochodzi do pewnego momentu i bam,, zgina sie cala... coz to za moc,... jedi ? naucz mnie klasc wygieta kartke, tak aby sama opadala, ....
no i podstawa jest niepokazywanie jej z gory i z boku, bo to wogole by popsulo moce jedi !.. bo co to by byla za moc.. gdybys pokazal z bliska obok.... a ona sie powoli sama wygina ,,,, muhehehe

ponadto jej zachowanie jest jakies dziwne.. :D upila sie ta kartka ? Bo leci w polowie sie zarzymuje, pozniej znow leci.. coz to za moc !

aha, i radze ci zauwazyc na moim filmiku, specyficzny ruch kartki w stosunku do mojej dloni..
  • 0

#69

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że znasz doskonale arkana tej sztuki, choć przykrość mi sprawia Twój sceptycyzm odnośnie moich mocy :hm:
Wcześniej się dziwiłeś niedowiarkom wobec Twych umiejętności, a teraz sam przyjąłeś taką postawę. Łamiesz mi serce.

ten 1 filmik byl poto, aby pokazac iz kartka stoi pionowo i jest na tyle twarda, ze sie sama niezamyka..

Na obu filmach (MOV00030.MP4 i MOV00031.MP4) widać, że wiele się zmieniło u Ciebie na monitorze. Mógłbyś powiedzieć w jakim odstępie czasu nagrałeś oba filmiki i który nagrałeś jako pierwszy?
  • 0

#70

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Telekinetyk, dlaczego wyśmiewasz Ogra? Przecież on też zaprezentował swoje moce i wyglądają bardzo realistycznie ! Dziwisz się ludziom, którzy mówili, że oszukujesz, a teraz sam zarzucasz to innym. Może nakręć film na zewnątrz ? Pokaż kartkę, paragon, receptę czy co tam masz, połóż na ręce/ziemi i pokaż swoje umiejętności.

btw. ja też staram się poskromić swoje moce telekinetyczne, niedługo powinien być filmik :mrgreen:
  • 0

#71

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktory nagralem, 1 widac chyba po nazwie... ? czy tylko ja jestem taki "mondry" --.--
a po 2. to ze podczas wyginania kartki, wlaczlyem paranormalne.pl/ tylko z tego powodu iz zapomnialem uprzednio, zeby niebylo ze kilka miesiecy temu nagrywalem ']
  • 0

#72

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz moją podejrzliwość, ale chyba w swej zazdrości o Twoje moce, odniosłem wrażenie, że MOV00031.MP4 nagrałeś jako pierwszy, a później MOV00030.MP4. Wiesz, wiele osób posiada moc zmiany nazwy pliku.

Mógłbyś jednak zdradzić (orientacyjnie), ile czasu minęło, miedzy nagraniem jednego, a nagraniem drugiego? :)
  • 0

#73

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

15-20 sekund
zwroc uwage iz kartka lezy w takim samym poziomie, i pionie jak na uprzednim filmiku, identycznie, niezostala poruszona..
  • 0

#74

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MOV00031.MP4 - 8 kwietnia 2009 21:54:40
MOV00030.MP4 - 8 kwietnia 2009 22:16:12

Cóż... 20 minut... Dobrze myślę Telekinetyku? Choć zapewne się mylę...
Żeby nie było, to zapewne data zgrania ich na dysk (jego) komputera, tylko czemu aż 20 minut i czemu odwrotnie?
  • 0

#75

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego powodu, iz to byla godzina juz pozna, ladowarka lezala w pokoju rodzicow, niechcac wchodzic i budzic, niemialem jak naladowac...
a co za tym idzie telefon padl.. dlatego na 1 filmiku, juz bylo slychac wibracje, ze bateria rozladowana, wsluchaj sie kolezko...
wiec po tych minutach wpadlem na pomysl, iz przeciez omorka sie laduje gdy jest podlaczona do komputera ( bynajmniej u mnie) wiec podlaczylem, i po paru minutach sie udalo wlaczyc ... :D
a odwrotnie, bo na liscie jako ostatni byl ten filmik, i tego chaplem /;d
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych