Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbliżające się ataki nuklearne na USA i/lub stan wojenny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś chyba cicho na ten temat na tym forum :)

Na przełom tego/przyszłego tygodnia planowane są w USA ćwiczenia FEMA i NORADu. Jak wiadomo po 9/11 czy zamachu na londyńskie metro, jakimś cudem w dni ataków terrorystycznych przeprowadzane są takie ćwiczenia.

Przy okazji trafił się taki komiks - http://www.telegraph.../Blackjack.html
Fikcja? Może ;) Swoją drogą zawiera wiele elementów takich jak obozy FEMA, Unia Północnoamerykańska itp.
No i odwetowy atak za nuklearną napaść, na Iran, Syrię i Chiny. Chociaż po ostatnich wydarzeniach to może jednak Korea Pn? I ten scenariusz jest ładnym zwieńczeniem ostatnich dążeń NWO. Dobrze, że koniec pozytywny :)

W dodatku to ostatnie zwiększanie uprawnień dla straży miejskiej (na wypadek stanu wojennego i zamieszek?).

Ten pan ładnie to wyjaśnia (konto na YT, z którego pochodzi filmik oczywiście zawieszone, jego drugie awaryjne konto na innym serwisie również :) )



Ja osobiście boję się tego, że po takim czymś zacznie się niezła cenzura w internecie, zresztą wg amerykańskich przepisów to chyba już teraz każdy może być podejrzany o terroryzm.

Taki obrazek z Operacji Blackjack :)

Dołączona grafika

Świeży temat i niedaleka data. Zobaczymy jak to będzie :)
  • 0



#2

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie no 3 raz z rzędu? Najpierw nie można było powstrzymać samolotów lecących na WTC bo były ćwiczenia i nie wiedzieli że akurat to jest prawdziwe zgłoszenie ( kilka dni przed 'uderzeniem samolotu' w Pentagon też tam były ćwiczenia na taką ewentualność!)potem nie mogli powstrzymać 'bombowców' w Anglii bo...też mieli ćwiczenia akurat na taką ewentualność i się "nie połapali", a teraz ćwiczenia mobilizacji FEMA i łapanki do obozów.
Jak ocenzurują internet to się nie dowiemy co tam się dzieje po tym 27 czerwca w Ameryce chyba że ze stacji FOX news :roll:
  • 0

#3

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeci raz z rzędu, ale większość ludzi i tak nadal uważa, że to tylko ataki terrorystów i nic więcej. :)
  • 0



#4

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I wie ktoś czy amerykańce siedzą już w obozie FEMA czy nie?
  • 0

#5

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I wie ktoś czy amerykańce siedzą już w obozie FEMA czy nie?

Spoko. U amerykańców dopiero wczesne popołudnie. Chyba, że już wszyscy siedzą i nie ma nam kto o tym powiedzieć :rotfl: .
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych