Skocz do zawartości


Zdjęcie

25 października 2009


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

25 października 2009



Sześć niezależnych źródeł sugeruje, że dnia 25 października 2009 roku lub w pobliżu tej daty będzie miało miejsce krytyczne zdarzenie w Stanach Zjednoczonych.

Źródła to:

1) Timewave Zero (http://en.wikipedia.org/wiki/Timewave_zero#Timewave_zero_and_the_I_Ching)

2) Web Bot Project (Niezwykle interesujący projekt, polecam na początek lekturę: http://en.wikipedia.org/wiki/Web_Bot)

3) Colombian Boy Prophet (Niezwykły 6 letni chłopiec z Kolumbii - )

4) Rosyjski jasnowidz ()

5) Wiadomości na FOX & CNN

6) Pastor Vincent Xavier ()


Możliwe zdarzenia to:

1) Całkowity upadek Dolara

2) Próba zamachu na prezydenta Obamę

3) Bomba atomowa zdetonowana w centrum Waszyngtonu



Wszystkie źródła zawarte są w poniższym filmie:

http://www.youtube.com/watch?v=Uf1v6Zup1sU




Temat będzie aktualizowany
  • 1



#2

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapewne nic się nie stanie złego ani Obamie, ani Waszyngtonowi, ani nawet słabemu dolarowi ... O co zakład ? xD Juz tyle było przepowiedni, a na szczęście żadna się nie wydarzyła i tak dalej będzie ... A ja sobie przepowiem, że podczas medytacji wąchając rózne ziółka i widząc pływającego potwora spagetti widziałem, jak przez najbliższy tydzień wybuchnie wojna z Iranem i co ? Wierzycie ?
Załozycie specjalnie dla mnie z kilkaset tematów na każdym forum paranormalnym ? hehe, będę sławnym prorokiem :P
  • 0

#3

koral.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak wiadomo,że nic z tego nie będzie,więc po co tu wypisywać takie kretyństwa...Prędzej UFO mi w ogródku wyląduje niż się coś stanie.No ale Obama zwichnie sobie kostkę i przepowiednia się sprawdzi.Bez sensu... x| Obstawiamy?:)
  • 0

#4

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dolar spadł o 0.81%, więc jedno chyba raczej odpada :>
zamach na obamę? nie znalazłem u wujka google żadnych info o jakichś przemówieniach albo czymś. chyba, że do próby zamachu dojdzie, ale my się o tym nie dowiemy. to taki mały trik stosowany przez niektórych jasnowidzów :>
bomba w centrum waszyngtonu? no tutaj wujek też jest bezradny :D

Użytkownik EpicFail edytował ten post 25.10.2009 - 14:41

  • 0

#5

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eury, webbot mówi że 26.10 około godziny 7.00 rano +/- 6 godzin, zdarzenie będzie miało "czas" około 7.00 rano w okolicach południka przechodzącego przez Paryż - EDYCJA !! mój błąd (w sensie czasowym - zatem, to może mieć miejsce około północy 25.10 w US i może mieć miejsce na całym świecie)

Zatem po edycji - strefa czasowa Paryż, czas około 26.10 godzina 7.00 rano +/- 6 godzin, miejsce nieznane

So, the latest from Cliff is:

"latest immediacy data shows it as occurring at

5:12 am 10-26-2009 (time zones are a bitch so let us just say east coast time) and will likely be wrong by about 6 hours as it may actually be 'effective' on the paris meridian (the old rose line).

a small visibility spike occurs at 7:02 am on the 26th

so damn early Monday morning...."

I plan to get up a little earlier than usual Monday to see how it looks 'going by'. It's always of interest not only to watch something in the 'rickety time machine' pop into reality, but more interesting to is do some propagation mapping.


Dodaj do możliwego rozkładu prawdopodobieństw

- trzęsienie ziemi
- solar flare ?
- atak izraela na iran i możliwe komplikacje & skażenie azji
- ?? nieznane możliwości

Użytkownik sechmet edytował ten post 25.10.2009 - 15:13

  • 1

#6 Gość_Agent_Tomek

Gość_Agent_Tomek.
  • Tematów: 0

Napisano

U nich chyba teraz jest 6 rano więc jeszcze nic niewiadomo ale i tak wyjdzie to co zwykle czyli nic.
  • 0

#7

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę że nikt z nas nie chce aby się cokolwiek wydarzyło, przynajmniej nie tak spektakularnego. Może akt łaski bozi i rozumu dla rządzących światem, albo inna forma łaski miłościwego bytu absolutnego dająca mądrość w trudnych czasach - marzenia.

Ostatnim razem podobna prognoza webbota była w grudniu 2004, zdaje się że od 21 do 28 grudnia jeśli dobrze pamiętam i kosztowało to życie ponad 200 tys. osób - tsunami.
  • 0

#8

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnim razem podobna prognoza webbota była w grudniu 2004, zdaje się że od 21 do 28 grudnia jeśli dobrze pamiętam i kosztowało to życie ponad 200 tys. osób - tsunami.


Slyszalem o tej "maszynie", ale nie zglebialem sie w szczegoly.
Jesli dobrze rozumiem to przepowiednia maszyny sie sprawdzila?. Jesli tak to obstawiam, ze teraz tez trafi. Wg mnie prawdopodobienstwo wynosi 80%, a co wazne - to logiczna maszyna, a nie emocjonalny czlowiek, co zwieksza szanse trafu.
Chociaz przepowiednie wydaja sie niemozliwe to i tak warto sprawdzic maszyne ;)

PS. Niedlugo bedziemy mieli wspolczesna przepowiednie jak kiedys w delfach (jesli nie pomylilem czegos)
  • 0

#9

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up

Nie jestem do końca pewny, ale wyrocznią była kobieta.


Są w sieci jakieś polskie artykuły o WebBocie? Szukałem ale nic nie obszernego znalazłem :( . Warto się zainteresować tym zagadnieniem.
  • 0

#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do samego Waszyngtonu to mamy podgląd online z kilku kamer (tyle "na szybko" udało mi się znaleźć):
Cam 1
Cam 2
Cam 3
Cam 4
Cam 5

Jest ich z pewnością znacznie więcej ale gdyby przewidywane wydarzenie nastąpiło,to podejrzewam że wszystkie zostałyby jeśli nie zniszczone to natychmiast wyłączone.
  • 0



#11

Wojak.
  • Postów: 183
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej to się nie sprawdzi ale kto wie.11 września to też był normalny dzień i nic nie wskazywało że ''to'' się stanie a w ostatnim czasie słyszałem o co najmniej 2 ogromnych zamachach lecz na szczęście udaremnionych.
  • 0

#12

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja chyba bym chciał żeby coś się stało ;)
Przydałyby się wydarzenia, które zmieniłyby obliczę świata. Zamiast pogoni za pieniądzem, stresem i zawiścią, chillout, spokój i rodzina.
  • 2

#13

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.abovetops...hread513526/pg1

dziwnym trafem kilkanaście banków w US ma "system maintenance" - ale to może być czysta koincydencja.

Użytkownik sechmet edytował ten post 25.10.2009 - 16:39

  • 0

#14

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja chyba bym chciał żeby coś się stało ;)

np. żeby wybuchła 3 wojna światowa?

Przydałyby się wydarzenia, które zmieniłyby obliczę świata. Zamiast pogoni za pieniądzem, stresem i zawiścią, chillout, spokój i rodzina.


albo zamiast wojna, rany, śmierć milionów osób zamiast pogoni za pieniądzem, stresem i zawiścią :]
  • 0

#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dziwnym trafem kilkanaście banków w US ma "system maintenance" - ale to może być czysta koincydencja.


Tak, czytałem o tym

Ja chyba bym chciał żeby coś się stało ;)
Przydałyby się wydarzenia, które zmieniłyby obliczę świata. Zamiast pogoni za pieniądzem, stresem i zawiścią, chillout, spokój i rodzina.


Jeśli coś się stanie to mam wrażenie, że to będzie znowu "wewnętrzna robota" i zamiast tego spokoju o jakim piszesz przeforsowany zostanie jakiś ciekawy projekt w drodze do NWO.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych