Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1501

trip2.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak łatwo się nie poddam :mrgreen:
P.S. To ja trip tylko na nowym koncie :lol
  • 2

#1502

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trip, za multikonta w końcu dostaniesz bana na IP ;C Ale ja cię nie podpierniczę do admina, słowo Gruzinki! :P miło żeś wrócił xD
  • 0

#1503

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprytny ten nasz troll ;) może zamiast go minusować dajmy mu same plusy? w ten sposób nie osiągnie swojego celu w postaci największej reputacji na minusie ever ;> what do you think people?
  • 0

#1504

trip2.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra tam, pewnie znajdzie się jakiś gościu co wyśle raport. Możliwe że będę to ja bo z tą skopiowaną pastą sam na siebie wysłałem raport. :D
Z plusów też będę szczęśliwy. :)
  • 3

#1505

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@AnnMarie pomysł nie jest zły, ale może szybciej będzie pozwolić zdobyć mu tą najgorszą reputację? (wgl po co ja mu ten pomysł podsuwałam? Moja wina, moja wina... T_T) Tylko że nie idzie sprawdzić ile wynosi najgorsza reputacja... Chyba w końcu to nam się znudzi minusowanie go ;<

@trip - obiecuję, że jak reputacja skoczy ci poniżej -100 założę ci fanklub na książkoryju :D

Użytkownik rtyamovaya edytował ten post 14.03.2012 - 21:20

  • 1

#1506

trip2.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP Oj dziękuję ci. Zapewniam cię że dojdę do -100 ale na innym koncie na tym(może) nie będę trollował.

 Edycja: Dziki Kurak.
Na tym i na żadnym innym z pewnością nie będziesz trollował. Multikonto = ban permanentny.


Dołączona grafika
  • 0

#1507

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP no niestety zdobywanie negatywnej reputacji chyba trochę potrwa... nie ma siły. a im bardziej będziemy go ignorować tym bardziej on nam na złość będzie robił. na tym czy na innym koncie (co z resztą właśnie udowodnił).

@Trip2 widzę że pomysłowy z ciebie człowiek o donoszeniu na samego siebie to ja jeszcze nie słyszałam aż do dziś. zaskoczyłeś mnie a możesz wierzyć lub nie, jest to trudne;] a na którą pastę doniosłeś? z dworcem czy z tą dziewczyną ze zdjęcia??
  • 0

#1508

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

trip - przyrzekasz na mamusię czy tatusia? ;3 przypominam, że jakieś 2 strony temu też obiecywałeś nie trollować. I nie trollujesz. NOT :3

AnnMarie - że też nie doceniłam jego inwencji twórczej! Jeju, donieść na samego siebie! To dopiero happening xD


Dziki Kurak - Dzięęęękuuuujeeeemy :)

Użytkownik rtyamovaya edytował ten post 14.03.2012 - 21:31

  • 0

#1509

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zaraportowałem. Wkurzający jest ten troll. Poza tym, on nie raportował swoich past ani nawet się nie przyznawał, ba! Wmawiał, że nie trolluje. Ty Ann znalazłaś dworzec, a ja dziewczynę ze zdjęcia. Poza tym bez multikonta nie mógł donosić na samego siebie - więc to nie było pierwsze złamanie regulaminu, albo po prostu kłamał. Stawiam na to drugie.
  • 1

#1510

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teraz zastanawia mnie co wymyśli, żeby tu wrócić? ._.
  • 0

#1511

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyr - podejrzewam że masz rację z tym drugim. bo w sumie nie zraportowałam go z dworcem tylko grzecznie spytałam dzikiego kurczaka czy tak można.


@Trip! i tak w Ciebie wierzę:) z takimi pomysłami zajdziesz bardzo daleko... jeszcze wyjdziesz na prostą gdybyś tylko chciał. jeśli jakiejś pasty sam nie jesteś w stanie napisać to może zacznij tłumaczyć? tego w sieci jest baaaaardzo dużo;)

rtyamovaya- coś na pewno wymyśli ;) takie trolle zawsze wracają

Użytkownik AnnMarie edytował ten post 14.03.2012 - 21:40

  • 0

#1512

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AnnMarie - mnie martwi, że on może mieć zmienne IP (neostrada, wiadomo xD). Wtedy mamy z nim zabawę do usranej śmierci ._.
  • 0

#1513

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP w takim wypadku mamy dwa wyjścia. Albo nauczymy się z nim żyć , Albo sama nie wiem. Bo ignorowanie jeszcze bardziej motywuje trolli sama osobiście znam parę takich przypadków z innych forów (chyba tak to się odmienia)
  • 0

#1514

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Póki go nie ma cieszmy się i radujmy :D z tego całego szczęścia i biesiady chyba jakąś pastę przetłumaczę (żeby było oryginalnie- z rosyjskiej stronki :D)
  • 0

#1515

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a to może akurat być ciekawe :) no to czekamy :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości oraz 0 użytkowników anonimowych