Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#151

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trafiłam na tą stronę zupełnie przypadkiem i przez ostatnie 3 dni ciągle czytałam wszystkie opowieści stąd. Jestem bojaźliwa, toteż po czytaniu tego nie mogłam spać całą noc, ale naprawdę warto.
Najbardziej spodobały mi się opowiadania "Korytarz", "Binarne DNA" i seria "Strażnik".
Co prawda wszystkie są na swój sposób straszne, ale te przypadły mi do gustu najbardziej.
Doszło do tego, że sama zaczęłam tłumaczyć.



[wybaczcie, widocznie ominęłam jedną stronę ;x ]

Użytkownik Produkcja_Chaosu edytował ten post 01.06.2010 - 14:04

  • 1

#152

wacekgeodeta.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BYŁO
  • -1

#153

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:nospam:

BYŁO

Że niby co było? Że już taki temat był? Takiego tematu jeszcze nie było na tym forum. Że niby creepypasty się powtarzają? Na pewno nie w tym temacie(chociaż jest szansa na znalezienie innych tłumaczeń na necie). Że masz problemy ze sobą? Prawdopodobnie.

:topic:
W ciągu kilku następnych dni planuję przetłumaczyć kilka creepypast (czy to się odmienia?). :) Czekajcie cierpliwie :P
  • 0

#154

Drarrystka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie Szemat źle to zrozumiałeś. Chodziło o creepypasty wymienione w poście Produkcji Chaosu. Te już zostały przetłumaczone.

A jeśli chodzi o sam temat to muszę powiedzieć, że cieszę się że tylu ludzi zdecydowało się przybliżyć ten temat.

Sporo jest bardzo ciekawych i dających do myślenia. Mój angielski jest bardo kiepski i gdyby nie tłumaczenia nie poznałabym wielu naprawdę niesamowitych historii.

Dziękuję, że tak poważnie zajęliście się tym tematem:)
  • 0

#155

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zwracam honor :D Następnym razem nie kasuj zawartości jeśli chcesz takie coś dopisać, bo potem takie nieporozumienia się robią. Ja nie przeglądam tego tematu co 5 minut więc nie wiedziałem co miałaś w tamtym poście. :P
  • 0

#156

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O kurczę, nie zaglądałam tu przez jakis czas i widzę,że sporo się nazbierało :) Oby tak dalej! Muszę nadrobić zaległości w lekturze...Ja jakoś ostatnio nie trafiam na nic godnego przetłumaczenia,ale wciąż szukam :)
  • 0

#157

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

2 ostatnie goofniane :P
  • 0



#158

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2 ostatnie goofniane :P


Sorry, ale aktualnie nie znam żadnych creepypast o np kulkach z metalu. Jak takie znajdę - dam Ci znać.

"Glitch" - po przeczytaniu nasunęła mi się myśl "Tak to jest, kiedy się używa Internet Explorera" ;)


Dokładnie. Jeśli ktoś na siłę chce znaleźć morał, będzie on mówił on tym by nie używać zbugowanego IE :P

Prawdę mówiąc, ciężko jest znaleźć dobrą creepypastę do przetłumaczenia. Te najlepsze są już przetłumaczone.
  • 0

#159

Cielson.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to sory następnym razem poszukam dokładniej,<nie widziałem ich> xD

Użytkownik Cielson edytował ten post 03.06.2010 - 09:46

  • 0

#160

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP
Jeżeli dobrze poszukasz to na forum były obydwie te pasty. Pierwsza jest w tym temacie, druga była bodajże w Dziwny Świat, i uznana została za fake (słusznie zresztą).
  • 0

#161

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli mamy szpiega na forum :<

Ja niestety ostatnio nic nie wrzucałem. Szkoła itp .. Ale postaram się zabrać się wkrótce za coś większego.

Co do Zimnego Człowieka. Fajne. Też nieraz mam takie uczucie jakby ktoś za mną stał i wtedy ten dreszcz.. ehh.. uwielbiam <3
  • 0

#162

SaDzi0.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nakarm mnie" jest stworzone na podstawie serialu "Czy boisz się ciemności", który swojego czasu leciał na RTL7, pamięta ktoś? :) Tam nie był to piesek robot, tylko coś w rodzaju tamagochi o kształcie żółtego psa, nazywało się diger o ile mnie pamięć nie myli :) Cała reszta historii żywcem zerżnięta :P

- owy odcinek.

Użytkownik SaDzi0 edytował ten post 02.06.2010 - 21:01

  • 0

#163

sanderusek.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do pierwszej pasty " Nieodbrane połączenie" to jest nawet taki film pod takim samym tytułem :D
  • 0

#164

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta opowieść o Jacobie bardzo fajna, więcej takich.
  • 0



#165

Marble.
  • Postów: 99
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do "Nieodebranego połączenia" - film nie tylko ma taki sam tytuł, właściwie jest o tym samym :) Do kogoś dzwoni telefon, ma inny dzwonek (udało mi się znaleźć tę melodyjkę w formacie mp3 i ustawiłam ją jako dzwonek w swojej komórce, czym nieźle nastraszyłam koleżankę :) ), ta osoba słyszy w telefonie moment swojej śmierci, po jakimś czasie faktycznie ginie. Potem chyba przenosiło się to do osób, które zmarły miał zapisane w kontaktach, czy coś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych