Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1636

jose.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 ` ostatnia pasta jakoś mnie nie przeraziła, a co do zdjęć na pierwszym są zwierzeta, a na drugim jest chyba ta Anna jeśli się nie mylę . . . 

Użytkownik jose edytował ten post 19.04.2012 - 15:51

  • 0

#1637

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 ` ostatnia pasta jakoś mnie nie przeraziła, a co do zdjęć na pierwszym są zwierzeta, a na drugim jest chyba ta Anna jeśli się nie mylę . . . 

Ta pasta akurat nie miała za bardzo przerażać. Taka jakby ciekawostka.

BTW postaram się tłumaczyć więcej past.
  • 0

#1638

jose.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


` ostatnia pasta jakoś mnie nie przeraziła, a co do zdjęć na pierwszym są zwierzeta, a na drugim jest chyba ta Anna jeśli się nie mylę . . .

Ta pasta akurat nie miała za bardzo przerażać. Taka jakby ciekawostka.

BTW postaram się tłumaczyć więcej past.


no tak rozumiem, dość ciekawa ale czytałam dużo na ten temat i w porówaniu do inych ''morderców'' jest dość słaby, ale to tylko luzna opinia . . . : ) a co do twoich past i innych to są bardzo interesujące , budują napięcie . . .


Użytkownik jose edytował ten post 19.04.2012 - 16:45

  • 0

#1639

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



` ostatnia pasta jakoś mnie nie przeraziła, a co do zdjęć na pierwszym są zwierzeta, a na drugim jest chyba ta Anna jeśli się nie mylę . . .

Ta pasta akurat nie miała za bardzo przerażać. Taka jakby ciekawostka.

BTW postaram się tłumaczyć więcej past.


no tak rozumiem, dość ciekawa ale czytałam dużo na ten temat i w porówaniu do inych ''morderców'' jest dość słaby, ale to tylko luzna opinia . . . : ) a co do twoich past i innych to są bardzo interesujące , budują napięcie . . .


Chciałbym podkreślić, że to nie są moje pasty. Ja tłumacze pasty (dlatego tytul jest napisany kolorem czerwonym) najczęściej ze strony creepypasta.wikia.com.

Poza tym, ciężko jest teraz znaleźć straszną pastę bez zdjęć

Pozdrawiam

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 19.04.2012 - 21:15

  • 0

#1640

jose.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano




` ostatnia pasta jakoś mnie nie przeraziła, a co do zdjęć na pierwszym są zwierzeta, a na drugim jest chyba ta Anna jeśli się nie mylę . . .

Ta pasta akurat nie miała za bardzo przerażać. Taka jakby ciekawostka.

BTW postaram się tłumaczyć więcej past.


no tak rozumiem, dość ciekawa ale czytałam dużo na ten temat i w porówaniu do inych ''morderców'' jest dość słaby, ale to tylko luzna opinia . . . : ) a co do twoich past i innych to są bardzo interesujące , budują napięcie . . .


Chciałbym podkreślić, że to nie są moje pasty. Ja tłumacze pasty (dlatego tytul jest napisany kolorem czerwonym) najczęściej ze strony creepypasta.wikia.com.

Poza tym, ciężko jest teraz znaleźć straszną pastę bez zdjęć

Pozdrawiam



wiem że to nie są twoje pasty, orientuję się w twoich tłumaczeniach bo od dawna je przegladam, a co do past to zgadzam się ciężko znalezć jakąkolwiek ciekawą i jeszcze ze zdjęciem : ))

Użytkownik jose edytował ten post 20.04.2012 - 16:37

  • 0

#1641

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pasty coraz slabsze... Ale nei moge sie doczekac tego wystrasz.pl xD

Nie ma nowych past :<


Jak dobrze pójdzie pierwsza w Polsce strona o creepypastach ruszy w ten weekend. Uporałem się z paroma rzeczami i teraz szukam serwera. Jesli ktos na jakis dobry proszę dać namiary. Byłbym wdzięczny.

Nazwa "wystrasz.pl" wylatuje. Znalazłem inną lepszą, ale proszę o propozycje nazwy jeśli ktos ma jakieś dobre. Powtarzam: "dobre";p Najlepiej jednowyrazowe.

Muszę też coś wymyslić by dac komuś mozliwośc zatwierdzania creepypast bo ja niedługo lecę do Anglii i nie będę miał tej mozliwości.

Pozdrawiam i do zobaczenia na nowej stronce już wkrótce;)
  • 1

#1642

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio znalazłaś coś takiego i takiego, nie wiem czy jest sens to tłumaczyć, ale jak dla mnie wygląda ciekawie, w ogóle jest to forma jakby ciekawostek coś w stylu "mit a prawda" i jest sporo zdjęć. Jeśli ktoś jest chętny, może się za to zabrać :) Zrobiłabym to, jednak nie sądzę, że byłabym zdolna przetłumaczyć to w 100% poprawnie.

Użytkownik the vampire edytował ten post 21.04.2012 - 18:07

  • 0

#1643

lordofhell.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nattramn to lokalny król marketingu, wkręcić tyle ludzi w to, że jest się świrem biegającym z siekierą za dziećmi to niezły wyczyn. Ale chyba za dużo się naczytał biografii Burzuma i chciałby być jak on, tylko się pierdla boi :P
  • 0

#1644

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

do FallenAngel - pasta "Chatka w środku lasu" już była, na samym początku i nosiła tytuł "Portrety".
  • 0

#1645

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zielona małpa ma rację.
  • 0

#1646

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Kurcze, moglibyście obrazki wkładać w spoilery? bo szukam sobie konkretnej pasty, a tu nagle TAAAKA Morda, o mało zawału nie dostałem :P
  • 5

#1647

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurcze, moglibyście obrazki wkładać w spoilery? bo szukam sobie konkretnej pasty, a tu nagle TAAAKA Morda, o mało zawału nie dostałem :P


pójdę do piekła ]:->
  • 1

#1648

Kaldera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ta "morda" na początku przypomniała mi Jigsawa :P
Pasta z ciotką też chyba była, ale Koty i Morgans Corner bardzo ciekawe. Zdjęcie zawsze dodaje tej niepewności, czy wydarzyło się to naprawdę :)
  • 0

#1649

Lionix.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tia bardzo śmieszne, o ile ja czy ktoś tam może mieć to gdzieś, to ktoś wrażliwy na serio może sie takiego ryja przestraszyć, ja bym polecał jednak wklejać w spoily albo dawać linki.

co do samego ryja to dupy nie urywa
  • 0

#1650

Dan.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy było, dla znających angielski: http://inuscreepystu...mal-people.html
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych