Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1651

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy było, dla znających angielski: http://inuscreepystu...mal-people.html


było parę stron wcześniej :)



@Lionix - jeśli ktoś ma słabe serce to po co ryzykuje i czyta historie z dreszczykiem? :) fakt, zgadzam się, że można się nieźle przestraszyć, ale to jest właśnie kwintesencja słowa "creepy" w "creepypasta" :)
  • 0

#1652

JozinZbazin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I dobrze tak ma być, ale się zrobi śmiesznie, jak ludzie zaczną screamery wstawiać do creepypast, bez linków, po prostu przewijasz sobie rolką w dół historyjkę i nagle ci coś wyskakuje na monitorze i taki dźwięk do tego :> Mmmmm kwintesencja strony :)
  • 1

#1653

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak jeszcze odnośnie Kuchisake-onna, znalazłem coś w necie
Dołączona grafika
  • 0

#1654

HardCandy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, hej! Pierwszy raz odzywam się na forum tutaj, niedawno się zarejestrowałam, ale forum przeglądam już od dawna. Zaczęłam zaglądać na forum właśnie od tematu z pastami - chciałam więc wyrazić swoją opinię na ten temat - pasty w "wiekszej większości" są świetne, klimatyczne, ciekawe przede wszystkim. Owszem, zdarzają się powtarzające się motywy, ale mimo tego czyta się z przejęciem. Wielkie brawa należą się wszystkim użytkownikom, którzy podejmują się tłumaczenia ich z angielskiego i mimo że sami często mówią, że język czy stylistyka nie jest najwyższych lotów itd. to mi i tak się bardzo podoba i uważam, że jak na realia forum jest jak najbardziej ok. Robicie mega robotę, ludzie!:)
Z drugiej strony szkoda trochę, że pojawiło się sporo trolli, albo dzieciaków, które bez zastanowienia wrzucają jakieś "swoje" teksty(choć sporo było, z tego co wiem, zerżnięte od innych), ani to ciekawe, ani straszne, za to pełno błędziorów, że momentami się czytać nie dało. To tyle ode mnie, trzymajcie tak dalej i czekam na kolejne pasty^^
  • 1

#1655

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hej, hej! Pierwszy raz odzywam się na forum tutaj, niedawno się zarejestrowałam, ale forum przeglądam już od dawna. Zaczęłam zaglądać na forum właśnie od tematu z pastami - chciałam więc wyrazić swoją opinię na ten temat - pasty w "wiekszej większości" są świetne, klimatyczne, ciekawe przede wszystkim. Owszem, zdarzają się powtarzające się motywy, ale mimo tego czyta się z przejęciem. Wielkie brawa należą się wszystkim użytkownikom, którzy podejmują się tłumaczenia ich z angielskiego i mimo że sami często mówią, że język czy stylistyka nie jest najwyższych lotów itd. to mi i tak się bardzo podoba i uważam, że jak na realia forum jest jak najbardziej ok. Robicie mega robotę, ludzie!:)
Z drugiej strony szkoda trochę, że pojawiło się sporo trolli, albo dzieciaków, które bez zastanowienia wrzucają jakieś "swoje" teksty(choć sporo było, z tego co wiem, zerżnięte od innych), ani to ciekawe, ani straszne, za to pełno błędziorów, że momentami się czytać nie dało. To tyle ode mnie, trzymajcie tak dalej i czekam na kolejne pasty^^


witamy i my Ciebie :) powiem tylko, że tu zasady są proste - "trzeba dać by móc brać". Zatem czekamy na Twoje historyjki :) Pozdrawiam
  • 0

#1656

Mogwai.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do zapomnianego już chyba Nattramna, koleś nazywa się Mikael Nilsson, ma 37 lat, pochodzi bodajże ze Sztokholmu i raczej żyje.
  • 0

#1657

Matsurika.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego ale cholernie mnie przestraszyła pasta "Annora" a w szczególności zdjęcie. Ode mnie duży +.
  • 1

#1658

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Annora" - ciekawa pasta.
A "Strangled Red"... o matko, dawno nie czytałam czegoś tak dobrego. Genialne! Zazwyczaj nudzą mnie pasty o różnych "nawiedzonych" grach, ale ta była inna. Cholernie wciągająca :D
  • 1

#1659

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

O pokemonach byla swietna...
takie pasty to ja uwielbiam! To o pokemonach przebija nawet jajeczną!

To o zabawie w chowanego juz bylo, pamietam doskonale!

Użytkownik Wyxud edytował ten post 28.04.2012 - 15:26

  • 1

#1660

Akiro.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki za pozytywne opinie. :) Generalnie sam najbardziej lubię historie związane z internetem, dziwnymi plikami, grami, ale ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego. Szczególnie, że temat ma już 40 stron (czyli prawie 600 opowiadań). Ostatnio przeglądam http://creepypasta.w...reepypasta_Wiki i wybieram dłuższe pasty, które spotkały się z pochwałami tamtejszych użytkowników.

Co do "zabawy w chowanego" - przed przetłumaczeniem czegokolwiek wpisuję poszczególne słowa kluczowe, aby sprawdzić, czy takiej historii jeszcze nie było i w tym przypadku słowo "ryż" nie zwróciło żadnych wyników. A dziwne to, bo w moim tłumaczeniu takie słowo się pojawiło, a szukajka dalej nic nie wyświetla. :D

Tak czy inaczej, po przeczytaniu Twojego posta przeszukałem temat raz jeszcze i natrafiłem na taką samą historię, także przepraszam za dubla.
  • 3

#1661

Kaldera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, Akiro, pasty bardzo ciekawe, ode mnie wielki plus :)
Tej z grą nawet nie zacząłem, bo ogólnie nie przepadam za pokemonami, ale sądząc po Waszych opiniach chyba przeczytam.
  • 0

#1662

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Oto uzupełniona lista wszystkich creepypast od 1. do 40. strony:


Spoiler




Mam nadzieję, że komuś pomoże.

Użytkownik zielona_malpa edytował ten post 28.04.2012 - 21:26

  • 5

#1663

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem w niebie po prostu- wróciły dobre pasty! :D

A tak btw rozwaliła mnie na łopatki moja reakcja na pastę "Negatywna Energia": "Ciągłe dreszcze- okej. Nieszczęścia- okej. Koszmary- okej. Komp się zepsuje- O NIE!" :D
  • 0

#1664

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

rty, pozamiatales xD
no te ostatnie pasty nie byly w sumie az tak straszne
wiecie co? skoro ostatnie pasty sa takie dobre to napisze swoja wlasna...
  • 0

#1665

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, Akiro, kolejna świetna pasta :D I, muszę przyznać, bardzo realistyczna. Niby nie straszna, ale jednak mająca w sobie to coś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych