Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1666

Tripster.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heeeeejo wrociłem :*

 Edycja: Dziki Kurak.

Cieszymy razem się z Twojego powrotu -- jeśli jednak nie chcesz, by Twój pobyt na tym forum ograniczył się tylko do jednej chwili, to dam Ci dobrą radę: zmień nastawienie. Przy kolejnej paście w stylu dzisiejszej licz się z banem dożywotnim.



  • 0

#1667

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strona o creepypastach w wersji beta znajduje się pod adresem:
Dołączona grafika

Jeszcze nie ma wszystkich funckjonalności ale jakoś działa;P Dzięki za cierpliwość i zapraszam.

PS> Proszę w tytule dodawanego tekstu na stronę w polu "tytuł" wpisać swój login np. "Candle Cove dodał: Login".
Na razie nie napisalem skryptu wyswietlającego nazwe dodajacego. Mam nadzieje sie z tym uporac. Dzięki!

 Edycja: Dziki Kurak.

Dołączona grafika

7.10 Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych, chyba że Regulamin konkretnego Forum wyraźnie na to zezwala. Punkt ten nie obejmuje pola "Strona WWW" w profilu Użytkownika, a także grup Zasłużeni, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy.

Na razie upomnienie -- mam nadzieję, że sięganie po drastyczniejsze metody nie będzie konieczne.
  • 3

#1668

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Strona o creepypastach w wersji beta znajduje się pod adresem:
Dołączona grafika
Jeszcze nie ma wszystkich funckjonalności ale jakoś działa;P Dzięki za cierpliwość i zapraszam.

PS> Proszę w tytule dodawanego tekstu na stronę w polu "tytuł" wpisać swój login np. "Candle Cove dodał: Login".
Na razie nie napisalem skryptu wyswietlającego nazwe dodajacego. Mam nadzieje sie z tym uporac. Dzięki!


mi tam skrypt działa, chyba, że poprawiłeś tytuły moich wrzutek :)

//edit: dzięki :] dasz radę naprawić te \ przy ' i "?
  • 0

#1669

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No sam dodałem ręcznie Ciebie jako autora wrzutek;P

"Morgan's corner" poprawilem na "Na zakręcie". Bardziej swojsko;P
  • 0

#1670

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

IMHO te obrazki na początku pasty wyglądają troche dziwnie, no i autorzy zdjęć, jak się znajda, to mogą się potem żrec o prawa,a po co sobie zycie komplikowac...
  • 0

#1671

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm może faktycznie wyrzucę te zdjęcia. Chociaż ładniej jakoś z nimi stronka wygląda;P
  • 0

#1672

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja planuję wydać aplikację na Androida (i prawdopodobnie iOS) z creepypastami z forum, ale najpierw muszę wszystkie z nich pogrupować i zapisać do plików tekstowych. I jest jeszcze jeden problem muszę mieć chyba zgody od tłumaczy? ;D
  • 0

#1673

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na Dołączona grafika swoje już dodałam, a co do dodania ich do programu na Androida też mówię donośne tak :D dobrze, że creepypasty opanowują nie tylko to forum :)


  • 0

#1674

Teppic.
  • Postów: 37
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rtyamovaya a możesz napisać, które pasty na Dołączona grafika są Twoje? Bo nie mam napisane w panelu czyje które są a chcialbym dać notkę kto dodał daną pastę.

Zatem proszę o dodawanie swojego nicku/loginu albo w tytule albo na samym dole lub górze danej pasty! Przypominam, że dodane przez siebie teksty można edytować w dziale poczekalnia;).

Dziękuję też za aktywność i dodawanie past;). Mam nadzieję, że strona będzie regularnie czytana;)
  • 0

#1675

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystko poprawione, jeszcze tylko pasta, która już trafiła na główną, "Nigdy więcej" jest moja jak coś, a już się nie da edytować :)
  • 0

#1676

Marble.
  • Postów: 99
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fajnie, że jest strona :) Tylko zastanawiam się czy jest sens kopiować tam moje poprzednie pasty z forum, czy już dodawać tylko nowe.

Może za bardzo wybiegam do przodu, ale czy jest może planowana opcja oceniania past, coś jak plusy i minusy na forum? Bo jak się ich nazbiera więcej, taka funkcja mogłaby być przydatna, podobnie tagi (np jak na creepypastaindex.com).
  • 0

#1677

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3145
  • Tematów: 2694
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypominam, że jeden z zapisów w regulaminie forum brzmi:

7.10 Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych, chyba że Regulamin konkretnego Forum wyraźnie na to zezwala. Punkt ten nie obejmuje pola "Strona WWW" w profilu Użytkownika, a także grup Zasłużeni, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy.


Proszę skupić się na dyskusji na temat creepypast, a nie związanej z innymi serwisami. Kolejne tego typu wypowiedzi będę zmuszona nagrodzić w odpowiedni sposób.


  • 0



#1678

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No dobra ale chce znac jej adres ;/

Kurde snilo mi sie to, moze nie tak samo jak w pascie ale sie snilo
nie ma to jak autosugestja/tia ;>

Użytkownik Wyxud edytował ten post 02.05.2012 - 17:48

  • 0

#1679

Deronek.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. To mój pierwszy post na tym forum :)

Zainteresowałem się creepypastą "Koszmar w Alief", strona 40. Pod koniec mamy napisane:

Jeśli będziecie kiedyś w Alief i będziecie myśleć nad kupnem domu na Cliffgate Drive, który jest szaro-brązowy jeśli chodzi o kolor i ma charakterystyczny, kolisty wzorek przed wejściem, radzę wam rozjerzeć się gdzie indziej.


Z ciekawości wszedłem w Google Maps i w Street View.
Znalazłem Alief i Cliffgate Dr. Jeśli też chcecie ją znaleźć po prostu wpiszcie

12033 Cliffgate Drive, Houston, Texas, Stany Zjednoczone


Odszukałem co najmniej dwa domy odpowiadające opisowi. Możemy wspólnie znaleźć ten najbardziej "podobny" :D

Może i jestem dziwny, ale ta historia z morderstwem mogła wydarzyć się naprawdę, a kolor ścian domu też można zmienić.

Pozdrawiam.
  • 0

#1680

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up uważam, że morderstwo całej rodziny nie uszło uwadze mediów, więc też można iść tym tropem weryfikując prawdziwość tej pasty. Jeśli są podane konkretne daty można poszperać w necie, żeby coś znaleźć :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych