Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#211

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego też miałem plan wstawiać tylko JEDNĄ pastę o strażnikach tygodniowo ;), bo inaczej to każdemu się znudzi - po 10 nadrobię wszystkie zaległości z tematu ;).

Edit :

Jeży kogokolwiek śmieszy moja sygnatura to znaczy że najwyższy czas odpocząć od Creepypast, lub oddać się im bez pamięci stając się żołnierzem w potężnym Legionie Shinjiego :D.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 07.06.2010 - 21:09

  • 0



#212

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O żesz ludzie, ostrzegajcie jak zamieszczacie takie brechtopędne kawałki :lol

Taylorr, hehe jak to się mówi - this story made my day ;-) Weź sobie załóż temat w Hydeparku, bo tutaj trochę nie na miejscu. Fajne to wyszło do pośmiania, mimo że niepoważne zupełnie, ale za dużo plagiatu widać - trochę więcej oryginalności, bo jednak Strażnicy bardziej się między sobą różnią, schemat schematem ale za dużo wzorowane na ostatnim.

Fajnie, że temat się rozrasta :) Trochę namieszane jest, jako że wszystko jest w jednym miejscu, może jednak zrobić osobny temat na Strażników? A ten, jako że jest bardzo popularny dodać do "przyklejonych" czy coś, co by nie zaginął w dalekiej przyszłości wśród reszty historii. Chociaż o to trudno się martwić, myślę, że forumowicze nie dadzą mu zgasnąć ; )
  • 0



#213

Lord_Joshua.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak narazie najlepsze opowiadanie o strażnikach :mrgreen:
  • 0

#214

Taylorr.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mad_Angela

Wiem, wiem. Nie chciało mi się wymyślać całej fabuły, jako wzór wrzuciłem właśnie Strażnika Pieśni ; )

Nowy temat z Strażnikami to dobry pomysł.




CZEKAMY NA NOWE CREEPYPASTY !
  • 0

#215

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zabieram się do tłumaczenia "The Holder Of Shadows" czyli 173. Bo ktoś prosił :P...


EDIT: zmiana planów: będzie JUTRO o 17:00

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 09.06.2010 - 16:01

  • 0

#216

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zabieram się do tłumaczenia "The Holder Of Shadows" czyli 173. Bo ktoś prosił :P...
gdzieś tak około 17. 00 będzie :D

<Macha ręką> Ja Ja Ja!!
  • 0

#217

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do Lavender, strasznie mnie to zainteresowało, jeśli to nie jakaś ściema z tymi samobójstwami to nieźle można ludźmi manipulować, przesłuchałem całe nagranie z 1 edycji i głowa mnie boli, zamieszczam tutaj dla was, sporo się różni, drugie jakby po prostu stłumione jest.


Użytkownik lambo edytował ten post 09.06.2010 - 20:21

  • 0

#218

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autosugestia. Podświadomie byłeś gotowy na to, że po przesłuchaniu utworu twój organizm jakoś na to zareaguje. Ale nie ukrywam, że mnie też rozbolała. ;)
  • 0



#219

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie autosugestia, bo bałem się włączyć drugą wersję, a byłem przekonany że to 1 i nic nie było.
Już w czasie zaczęła.
Przypomniałem sobie jak za gnojka zagrywałem w pokemony, wciągające bardzo i uzależniające, to wiadomo.

Użytkownik lambo edytował ten post 09.06.2010 - 20:51

  • 0

#220

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbym przetłumaczyć kilka tekstów, szczególnie ze Strażników tylko niech ktoś najlepiej poda dokładnie które, nie jestem zbyt na bieżąco i nie wiem które były już a które byście chcieli.
  • 0

#221

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbym przetłumaczyć kilka tekstów, szczególnie ze Strażników tylko niech ktoś najlepiej poda dokładnie które, nie jestem zbyt na bieżąco i nie wiem które były już a które byście chcieli.

No More Holders. More CreepyPasta. Good Creepypasta.
  • 0

#222

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W przygotowaniu są 3 Creepypasty ;), jutro kończę egzaminy (trzymać kciuki :P) więc już jutro zabiorę się z pełną mocą za tłumaczenia - mam nadzieję że wam podpasują ;). Co do serii "Holders" raz/dwa razy na tydzień jest ok, ale przecież inaczej drodzy koledzy i koleżanki szybko się to wszystkim przeje - dlatego trzeba wywoływać napięcie ;).
  • 0



#223

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okej, w razie czego moge pomóc coś tłumaczyć, mi w sumie bez różnicy czy to Holders czy cokolwiek, byleby nie było strasznie długie :P
  • 0

#224

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nic raczej nie przetłumacze- burze. prąd mi zaraz (o 16) wyłączają

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 10.06.2010 - 15:46

  • 0

#225

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@UP

Hmm... Wyśmienite czekam na dalsze części. Pamiętam jak za młodu oglądałem pokemony. Były emitowane na Polsacie o 14:00 :) . Szkoda, że wtedy nie miałem dostępu do innych programów poza podstawowymi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 13

0 użytkowników, 13 gości oraz 0 użytkowników anonimowych