Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#226

Zgryźliwy sceptyk.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słabo szukasz ;) - pracy jest jeszcze w cholerę nad tematem i nareszcie mam czas żeby się nim zająć ;).

RLY? Podaj linki, też trochę potłumaczę.

Co do tego o pokemonach - nie jest to specjalnie straszne, ale jako analiza psychologiczna... kurde, nigdy nie myślałem w ten sposób o bajce w której chodziło o walki stworków!

Użytkownik Zgryźliwy sceptyk edytował ten post 12.06.2010 - 16:16

  • 0

#227

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie, ciekawa analiza. Niby zwykła bajka, a znajdzie się ktoś to sprawi, że stanie się ona czymś więcej niz tylko bajką. Czekam na dalsze części :)
  • 0



#228

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałem całość na necie - co prawda ta pasta zaczyna się ciekawie, ale dalsza część nie jest taka interesująca. Mała sugestia : jeśli chcesz - przetłumacz najbardziej interesujące fragmenty, czyli te dotyczące świata a nie bohaterów.

Pozdrawiam
  • 0

#229

Deziom.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Bardzo przepraszam za ten offtop, ale spójrzcie na to:
Dołączona grafika

W parę dni na 11 miejscu! Brawo, dobra reklama portalu. Więcej, więcej. Tylko szkoda, że dzieciaki z tamtego forum tu przylazły.


Szkoda tylko, ze to tamte forum ma wieksze poziom, tam przynajmniej ludzie nie uwazaja sie pseudonakowcow, ludziach o otwartych umyslach i niepowtarzalnych pogladach, ktorzy tak na prawde gowno wiedza o swiecie.
  • -6

#230

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda tylko, że to tamte forum ma większy poziom, tam przynajmniej ludzie nie uważają się za pseudonaukowców o otwartych umysłach i niepowtarzalnych poglądach, którzy tak na prawdę gówno wiedza o świecie.


Poprawiłem twój Post. A teraz... Wracaj na forum Tibii, Młody.
  • 0

#231

Thornberry.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Bardzo przepraszam za ten offtop, ale spójrzcie na to:
Dołączona grafika

W parę dni na 11 miejscu! Brawo, dobra reklama portalu. Więcej, więcej. Tylko szkoda, że dzieciaki z tamtego forum tu przylazły.


Szkoda tylko, ze to tamte forum ma wieksze poziom, tam przynajmniej ludzie nie uwazaja sie pseudonakowcow, ludziach o otwartych umyslach i niepowtarzalnych pogladach, ktorzy tak na prawde gowno wiedza o swiecie.


Zgadzam się z tym.
  • 0

#232

Bart76.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Bardzo przepraszam za ten offtop, ale spójrzcie na to:
Dołączona grafika

W parę dni na 11 miejscu! Brawo, dobra reklama portalu. Więcej, więcej. Tylko szkoda, że dzieciaki z tamtego forum tu przylazły.


Szkoda tylko, ze to tamte forum ma wieksze poziom, tam przynajmniej ludzie nie uwazaja sie pseudonakowcow, ludziach o otwartych umyslach i niepowtarzalnych pogladach, ktorzy tak na prawde gowno wiedza o swiecie.


Zgadzam się z tym.


Błędy ortograficzne pokazują poziom użytkowników tamtego forum ;)
  • 0

#233

Shad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dzieci TORG'a zamiast spamować i cytować na tym forum, to może wróciłyby do 'siebie'. Rozumiem, że wiecie dużo o świecie... Świecie pikselków ; ).

Btw. prosiłbym Administratora lub Moderatora o usunięcie zbędnych komentarzy, robi się śmietnik. Większość włącznie ze mną (za co przepraszam) pisze nie na temat.

Użytkownik Shad edytował ten post 13.06.2010 - 11:24

  • 0

#234

Gooz.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam ten temat już od dłuższego czasu - od momentu gdy ktoś podesłał mi link. Wszystko pięknie, super historie(nawet te słabsze.)
Dlaczego brakuje tutaj administracji, od czasu gdy temat stał się "sławny" to pojawia się dużo dziwnych dzieci z kosmosu (jak forum tibii), może jakieś kasowanie postów? Bo tego się czytać teraz nie da.

Pierwszy post, liczę że poleci z całą resztą tego spamu.
  • 0

#235

arekbarca1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Początek legendy o lalce nawet ciekawy i wciągający ale końcówka taka sobie;/ - Nie bylem zachwycony!

Edit : Sante
Treść postu usunięta. Jeszcze jeden taki post a posypią się warny.

Dołączona grafika
  • -2

#236

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I tak oto z ciekawego tematu, dla którego znowu czytam forum, zrobił się temat nieciekawy. Dzieci tibii won do tibii. kthx
  • 0

#237

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A, i ponownie apeluję do Shinjiego - gdzie są niby te dobre-a-jeszcze-nieprzetłumaczone creepypasty?


Sory że tak na szybko odpisuje i tylko tyle (w sensie że nie kończę ostatniej pasty) ale jutro mam egzamin z historii i nie bardzo mam na to czas :).

Zgryźliwy tłumaczysz na razie pasty zapisane w plikach tekstowych - jest cała masa (niestety aktualnie ich nie posiadam bo są zapisane gdzieś na CD i nie mam czasu ich teraz szukać) zapisana w formacie graficznym. Do tego przecież ten "rynek" ciągle się rozwija - ja rozumiem że nie każdy ma czas na siedzenia na /x/ cały czas - ale od czasu do czasu pojawia się nowa i naprawdę fantastyczna opowieść - ostatnio widziałem pastę o zaginionej prawdopodobnie zhakowanej wersji Pokemon Silver - pasta miała świetny klimat, niestety tylko ją przeczytałem bo egzaminy gonią.

Pyziak ja też wróciłem na to forum aby założyć ten temat :D, stara gwardia umiera ale się nie poddaje :D

Do wszystkich przerażonych ilością spamu w temacie - niedługo zostaną podjęte kroki zapobiegawcze więc dajcie nam tylko jeszcze troszkę czasu :).
  • 0



#238

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Haha, no wiadomo, że starzy wyjadacze to jednak starzy wyjadacze, high five.
Jak byś miał nadmiar past to i mi możesz coś podesłać, chętnie potłumaczę w wolnych chwilach. :) Co prawda też teraz kilogramy egzaminów mam, ale i tak się obijam, to zawsze lekki trening i to w linii studiów (tak, filologia angielska). Także jak coś, to wliczaj mnie do armii creepypastowców.
  • 0

#239

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie chcę wyjść na marudę, ale.. cytuję z początku "creepypasty - tj. strasznych histori krążących po internecie które mają na zadanie tak Cię przestraszyć żebyś nie dał rady zasnąć w nocy ;)"

a sedno sprawy jest takie, że Pokemony tego nie wywołały.

I niestety muszę przyznać rację komuś wyżej: temat umiera śmiercią naturalną.
  • 0

#240

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech...
Dzieci Tibi idźcie se XP zbierać jakieś może itemy za darmo stracicie więc nie siedźcie tu wśród ludzi mądrzejszych których nie rzumiecie tylko idźcie grać. jesteście jak boty rejestrujecie się tylko aby umieścić reklamę (w tym przypadku swojej głupoty) dziękuję.
I apeluję do naszych nie naśladujcie ich zachowań ne rejestrujcie się u nich pokażcie poziom :mrgreen:
no i żeby nie było coś na temat fajne pasty nieźle się czyta ale największy klimat mają te w stylu NIE OTWIERAJ OCZU a ciekawe co by było jak by tak wstać i nie patrząc uciec :)) albo z jakiegoś shotguna strzelić ale to tylko tak dla jaj xD

Użytkownik umklajder edytował ten post 14.06.2010 - 12:31

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 12

0 użytkowników, 12 gości oraz 0 użytkowników anonimowych