Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#376

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie odzywałem się jakieś trzy tygodnie, ponieważ byłem na wyjeździe. Widzę, że temat Creepypast trochę ucichł. Sam postaram się jeszcze dzisiaj znaleźć i przetłumaczyć coś wartego uwagi.
  • 0

#377

shadow-95.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrzuciłem nową pastę, znalezioną na 4chanie na temat gry Pokemon. Moje pierwsze tłumaczenie - więc proszę o wyrozumiałość, aczkolwiek chyba nie ma takich tragicznych błędów.
  • 0

#378

savio.
  • Postów: 40
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do tej nowej pasty, takie rzeczy zdarzają się wielu osobom. Sam coś takiego miałem, pewnego dnia się obudziłem i byłem tylko w pewnej części przytomny, otworzyłem oczy i jakaś kobieta nade mną stała w turbanie na głowie w niebieskiej sukience i grała na flecie. Gdy się obudziłem nikogo nie było w domu. Zostało mi to już w pamięci, tak nawiązując do tej pasty.
  • 0

#379

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dodałem dwie nowe pasty o pokemonach. Naprawdę nie wiem, skąd bierze się ich popularność.

Missingno - dość straszna, jednak groźby tytułowego straszydła, jakoby skutkiem klątwy było kasowanie save'ów, są po prostu śmieszne :rotfl:

Stary człowiek i Machop - Jedna z tych historii, po których w te gierki gra się całkiem inaczej :roll:

No i Obserwator - Ujdzie w tłoku.

Użytkownik nezumi1 edytował ten post 18.07.2010 - 14:30

  • 1

#380

savio.
  • Postów: 40
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cieszy mnie to, że mimo chwilowego postoju, ten temat znowu ruszył.
A co do opowiadania ,,Akapit": patrzyłem ile jest nowych creepypast i tak przeglądając trafiłem okiem na linijkę: ,,Jeżeli ominąłeś akapit, znajdujący się ponad tym, który aktualnie czytasz, postąpiłeś właściwie." :)
  • 0

#381

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Edytowałem ten fragment. Faktycznie jakoś dziwnie brzmiał :P
  • 0

#382

Samderis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hah ale gites pasta ;] nieźle można nią kogoś wystraszyć
  • 0

#383

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dodałem kolejne dwie pasty.

Przy okazji, mógłby ktoś przetłumaczyć to cudo?
FALLOUT 2

Każdy lubi pasty o grach komputerowych, a z tą, jak dla mnie, byłoby za dużo roboty. :P
  • 0

#384

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Link nie działa - występuje błąd 404. Nigdy nie podaje się bezpośrednich linków do obrazków z 4Chana bo one zawsze, bardzo szybko wygasają. Trzeba najpierw wstawić taki obrazek np. na imageshack.us.
  • 0

#385

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem, że wygasają, ale temat z tym linkiem trzymał się już od kilku dni, więc miałem nadzieję, że tam jeszcze trochę zostanie.

Miałem zapisane na dysku, ale chyba zostało wywalone :mrgreen:
  • 0

#386

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak BTW, ktoś czytał ten zakazany akapit? Bo mnie najbardziej straszą pasty typu "teraz już wiesz i tobie też..." :D
  • 0

#387

savio.
  • Postów: 40
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak BTW, ktoś czytał ten zakazany akapit? Bo mnie najbardziej straszą pasty typu "teraz już wiesz i tobie też..." :D


No, ja czytałem i to jest właśnie tego typu pasta, ale naprawdę wierzysz w to, że takie opowieści mają w sobie realną klątwę?
  • 0

#388

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Tak BTW, ktoś czytał ten zakazany akapit? Bo mnie najbardziej straszą pasty typu "teraz już wiesz i tobie też..." :D


No, ja czytałem i to jest właśnie tego typu pasta, ale naprawdę wierzysz w to, że takie opowieści mają w sobie realną klątwę?

nie, ale takie mnie straszą
  • 0

#389

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak BTW, ktoś czytał ten zakazany akapit? Bo mnie najbardziej straszą pasty typu "teraz już wiesz i tobie też..." :D

Zapewniam cię, że czytałem go kilka razy, i jakoś jeszcze żyję. Co więcej - spałem i budziłem się bez problemów :P
  • 0

#390

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja nawet śniadanie zjadłem.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych