Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#406

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wstawiłem nową pastę, ciekawostką jest to że na różnych stronach jest różnie opisywana - na jednej stronie jest w dziale "Urban Legends", a w drugiej w dziale "Tajemnicze Morderstwa" dokładnie tak samo jak sprawa, którą opisywałem w tym temacie :

http://www.paranorma...showtopic=23403

Niestety nie znam nikogo z Plainfield więc raczej nie dowiem się prawdy.

Liczba wyświetleń 164602 %-)

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 22.07.2010 - 12:19

  • 0



#407

stadlar.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodałem tłumaczenie tej pasty z Falloutem. W niektórych miejscach nie byłem w stanie znaleźć odpowiednich słów, więc tłumaczyłem bardziej z kontekstu niż ze słownika. Nie bijcie za błędy ;)
  • 0

#408

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Apropos wszystkich naszych tłumaczeń to widzę,że coraz więcej forów(?) zaczyna tworzyć tematy "creepypasta", i nie mówię już tylko o tibii :P prześledziłam już conajmniej pięć :)
  • 0

#409

lolex44.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co z drugiem partem tej creepypasty o Pokemonach? Bardzo mnie to zainteresowało i stąd moja prośba do autora, o wstawienie kontynuacji.


Świetny temat btw. ;)
  • 0

#410

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

lolex44 - będzie gdzieś na dzisiaj rano :), teraz idę spać bo prawie sobie flaki powypruwałem na treningu :)

nezumi1 - pasta bardzo ciekawa - jako że Pokemony to temat rzeka to akurat ten art udał się wspaniale :)
  • 0



#411

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te ostatnie pasty o pokemonach może i są fajnie napisane, ale jeśli ktoś grał w te gry, to wie, że są nieprawdziwe. No ale i tak fajnie się je czyta. :)
  • 0

#412

Pokemon.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę prośić o dodawanie więcej past o Pokemonach albo o stronkę z takimi pastami ponieważ lubię pokemony a niemogę doczekac się nowych past.
  • 0

#413

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Klimat pierwszej i drugiej generacji Pokemonów jest niezapomniany.

Przemilczając to, co dalej stało z serią, świat kieszonkowych stworków jest naprawdę fascynujący i wciągający.

Przyznam się bez bicia, że dokładnie 2 razy do roku dostaję jazdy na wersje Red oraz Gold i przechodzę je dwu lub trzykrotnie. Chociaż to chyba bardziej z potrzeby zagrania w dobrego RPG'a.

W latach bodajże 1999-2002, Pokemony były dla mnie prawie jak religia. Zgromadziłem w 100% trzy pierwsze serie żetonów tazoo. Przeszedłem przez trzy różne albumy z naklejkami, które wypełniłem w całości. Pora emisji kolejnego odcinka anime była czasem, w którym "nie było mnie dla nikogo".

W końcu z tego wyrosłem. Do dziś jednak miło jest sobie przypomnieć fantastyczną atmosferę chociażby Lavender Town, którego zresztą dotyczy wiele past.

A tak z innej beczki, zauważyliście, że większość past o niechcianym intruzie, który nawiedza nas w środku nocy, dotyczy groteskowej, powyginanej postaci, która szeroko się uśmiecha? :]

Użytkownik nezumi1 edytował ten post 24.07.2010 - 20:02

  • 0

#414

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie też zauważyłem, że uśmiech jest obecny przy wszystkich intruzach :D A może ta sama postać, tylko w różnych opowiadaniach przejawia różne umiejętności?
  • 0

#415

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czasem chodzi po ścianach, czasem staje się niewidzialna, czasem morduje nam rodziców i czeka, aż się obudzimy, a czasem lubi po prostu obserwować nas, jak śpimy.

Można by właściwie ochrzcić ją jakimś imieniem :mrgreen:
  • 0

#416

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedy stała się niewidzialna? Obserwator vol.1?
  • 0

#417

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A nie, tak ogólnie, zawsze przez 99% pasty nie widać intruza, który ujawnia się dopiero na końcu :D
  • 0

#418

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nowa pasta o Pokach jako pasta jest świetna, ale raczej nieprawdziwa. Grałem w prawdopodobnie tą starą wersję gry (muzyczka w Lavender była inna niż z linka z początku tematu), i nic takiego nie zauważyłem. Ale creepypasta ma być straszna, a nie prawdziwa. :)

A tu macie muzyczkę taką, jak ta z mojej wersji, która wywołała u mnie leki ból głowy:
  • 0

#419

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest wspomniane, że te grafiki nie zostały umieszczone w ostatecznej wersji gry ;]

A dyskusja czy to prawda jest zbędna, o ile kojarzę, prawdziwe były tylko pasty o górskiej wyprawie i Polybiusie.

Użytkownik nezumi1 edytował ten post 25.07.2010 - 18:16

  • 0

#420

savio.
  • Postów: 40
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziś, gdy byłem w kościele, to przypomniała mi się pewna pasta, którą znam tylko urywkami i jeśli ktoś zna ją w całości, to proszę o wstawienie. Chodzi o taką historię, gdzie był taksówkarz, do którego w nocy podeszła kobieta i prosi o zawiezienie pod kościół. Taksówkarz tłumaczy, że kościół jest dawno zamknięty, ale to nie zraża kobiety. W końcu tam jadą i klientka każe na siebie czekać. Po paru godzinach taksówkarz się niecierpliwi i idzie do kościoła. Tam zauważa w środku nocy pełno duchów podczas zwykłej mszy i ucieka stamtąd jak najprędzej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości oraz 0 użytkowników anonimowych