Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#466

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia, to są tylko tłumaczenia z creepypasta.com, do nich trzeba by wysłać zażalenie, że publikują pseudo-creepypasty.

Użytkownik Polly Jean edytował ten post 12.08.2010 - 14:21

  • 0



#467

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Sniffer
Jeżeli dokładnie przeczytasz to zauważysz, że jedzenie mniejszych zwierząt już nie pomagało, i trzebabyło jeść coraz większe zwierzaczki. W końcu (kiedy jedzenie psów, kotów i tych większych nie pomagało) pozostali tylko ludzie.
I jeszcze: tą pastę znalazłem na creepypasta.com, a jeżeli Polly Jean trzymała się standardów, to swoją sama wymyśliła. ;)
  • 0



#468

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia, to są tylko tłumaczenia z creepypasta.com, do nich trzeba by wysłać zażalenie, że publikują pseudo-creepypasty.


No przecież Cię nie obwiniam, świetna robota przy tłumaczeniu. Ja się tylko obiektywnie wypowiadam na temat zamieszczonych prac.
Swoją drogą, z creepypasta.com robi się straszny śmietnik. Każdy może dodawać sobie co chce. Przydałaby się jakaś moderacja.

Użytkownik Sniffer edytował ten post 12.08.2010 - 14:46

  • 0

#469

Belsen.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post tutaj. Więc witam wszystkich.
Jeśli chodzi o creepypasty to robicie tutaj kawał dobrej roboty. Jeśli chodzi o tą z epidemią przez którą trzeba było zjadać coraz większe żywe istoty to jest tam nieścisłość. Po co stali przed domem w grupie jak mogli zjeść się nawzajem??
  • 0

#470

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm... ostatni tekst to już całkiem opowiadanie. Niezłe nawet, ale to faktycznie mało ma wspólnego z miejską legendą czy creepypastą.
  • 0



#471

nezumi1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I zdecydowanie zbyt marne żeby tak nadgorliwie przypominać o prawach autorskich :/
  • 1

#472

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nezumi1, dzięki za konstruktywną ocenę, ale już kilkakrotnie byłem robiony w konia i musiałem patrzyć jak jacyś &^%*^&%* publikują moje opowiadania jako swoje. Inna sprawa, że moi klienci też nie narzekają. ;-)
  • -1

#473

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nezumi1, dzięki za konstruktywną ocenę, ale już kilkakrotnie byłem robiony w konia i musiałem patrzyć jak jacyś &^%*^&%* publikują moje opowiadania jako swoje. Inna sprawa, że moi klienci też nie narzekają. ;-)


Ktoś ci jeszcze za takie coś płaci? Cóż, Jak się mówi... Kretynów jest niewielu, ale są strategicznie porozstawiani więc i klientela się znajdzie ;)
  • 2

#474

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Verewolf, jak to człowieka może zaskoczyć obrotność innych, nie? Takie "coś" kosztuje ok 150 zł i pozwala mi na całkiem przyjemne życie (kasa za opowiadania + praca na ochronie + stypendium). Nic, grunt, że mogę sobie dorobić, a twoje oceny (o gustach się nie dyskutuje, prawda?) nie zmienią tego. ;-)
  • 0

#475

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak. Robiąc na ochronie trzeba jakoś dorabiać. Bardziej zabolało to, że też pisze, pisze lepiej od Ciebie, a nie ciągne z tego kasy bo to moje hobby.
Nie powiedziałem że to jest złe. Bo napisane składnie i nieźle ale... to takie "coś". Nie ma przebicia, nie ma tego pazura. Amen.
  • 0

#476

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak miło wrócić po ponad tygodniu nieobecności (niezależne ode mnie) i przeczytać coś naprawdę dobrego.
Inspirowane Kingiem tak, że aż gryzie po oczach, ale jednak.. wreszcie to creepypasta.

ps. ostatniego nie przeczytałam, zdecydowanie za długaśne no i ten tekst o kopiowaniu sprawił, że jakoś nawet nie miałam ochoty.

Użytkownik emadni edytował ten post 14.08.2010 - 14:07

  • 0

#477

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Verewolf... a może by tak nie popadać w megalomanie i ocenę tego JAK piszesz zostawić innym? To taka dobra rada kolegi po fachu...

emadni, jaka trauma wiąże się z zastrzeganiem praw autorskich, że aż odechciewa Ci się czytać gdy jakiś tekst jest poprzedzony taką informacją? Pytam z ciekawości, zostawiając Ci decyzję o tym czy przeczytasz czy nie.
  • 0

#478

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

emadni, jaka trauma wiąże się z zastrzeganiem praw autorskich, że aż odechciewa Ci się czytać gdy jakiś tekst jest poprzedzony taką informacją? Pytam z ciekawości, zostawiając Ci decyzję o tym czy przeczytasz czy nie.


trauma żadna, ale gdybyś napisał to w komentarzu a nie obok tytułu z wykrzyknikami, nie zabrzmiałoby to tak hm.. ordynarnie?, pewnie (siebie)?.. nie umiem tego nazwać. ale sprawiło to, że zauważyłam w Tobię cechę, której nie lubię. Przesadną pewność siebie.
jeszcze zraziłeś mnie do siebie tym, że napisałeś tutaj "po ile chodzą" twoje wypociny. Ze mnie humanista żaden, moja pisownia jak i interpunkcja jak widać żądzą się własnymi prawami, ale.. no wybacz, teraz na pewno tego nie przeczytam.
  • 1

#479

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mówi się trudno. :-)
Pewność siebie pewnością siebie, jestem chyba najbardziej pewnym siebie samcem w historii tej planety, ale tu chodzi raczej o smutne doświadczenie. Inna sprawa, że informacje o ochronie praw autorskich należy zamieszczać przy tekście, by w razie procesu oskarżony nie wymigiwał się tekstami "nie zauważyłem!".
  • 0

#480

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wytoczyłbyś proces o to że jakiś dzieciak pochwaliłby się kolegom "Patrzcie na to! Sam to pisałem!". A mnie zraziły opisy "bóstw". Amen i nie kłóćmy się tutaj :)

Dopisek... Nie popadam w Megalomanie, ale też jestem pewny Siebie. Brzmi znajomo?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych