Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#556

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proszę cię dziecko, wracaj na te swoje komixxy i tibię.org.pl a od paranormalne.pl trzymaj się z daleka :/
  • 0

#557

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troszkę nie na temat:

Czy wam też się wydaje że cały internet schodzi na psy? Gdzie nie patrzę na jakiekolwiek forum to zawsze znajdują się dzieciaki szukające zaczepek, szokujące swoją głupotą itd. Nie rozumiem co sie dzieje z tym społeczeństwem.. internet stał się jakiś.. głupkowaty. Nawet tutaj zaczyna to się wdzierać. Odkąd pojawiły się komixxy i mistrzowie to nagle stał sie taki przypływ głupoty. Dzieci śmiecą po forach, na stronach a to tylko po to by znaleźć się na mistrzów.. Kiedyś internet był bardziej poważny choć... po dłuższej refleksji może to nie jego wina? sam w sobie nie jest niczym winien a jedynie jego użytkownicy? Podłaczenie staniało, praktycznie w każdym domu już jest a w niektórych miejscach można iść z laptopem i mamy internet za darmo. Szkoda że dzieci mają dostęp do niego i uważają że można się powygłupiać. Tutaj na forum już widać ich obecność, nie podchodzą do tematyki na poważnie.
  • 1

#558

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To wina rodziców, pozwalają swoim dzieciom na wszystko bądź się nimi nie interesują.
Powszechny też stał się w ogóle dostep do komputera i internetu oczywiście, jak ja po raz pierwszy miałem internet to miałem pakiet 30 godzin na MIESIĄC. Teraz większość dzieci wykorzystałaby to w w maksymalnie 3-4 dni. Smutne, ale prawdziwe. Ale też brak konsekwencji moderacji, że dopuszcza takich użytkowników do życia forum. Kiedyś może był w internecie "mniejszy ruch" ale lepsze to niż to co się teraz wyprawia.
  • 0

#559

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę cię dziecko, wracaj na te swoje komixxy i tibię.org.pl a od paranormalne.pl trzymaj się z daleka :/


O mnie ci chodzi ??? Bo ja do ciebie nic nie mam
  • 0

#560

Belsen.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@umaklajder Nie masz nic do roboty w domu że tu piszesz trollu pospolity??
  • 0

#561

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@umaklajder Nie masz nic do roboty w domu że tu piszesz trollu pospolity??


Balasie czy jak się tam nazywasz. zajmij się sobą piszesz takie rzeczy nawet mnie nie znając. Najchętniej napisał bym ci co o tobie uważam ale wystarczy że napiszę do administratora i będzie spokój
  • -2

#562

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Heh, ostatnio pasta przypomniała mi książke S. King'a "Mroczna połowa" ;)

Użytkownik BorysMR edytował ten post 22.09.2010 - 22:12

  • 1

#563

Belsen.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


@umaklajder Nie masz nic do roboty w domu że tu piszesz trollu pospolity??


Balasie czy jak się tam nazywasz. zajmij się sobą piszesz takie rzeczy nawet mnie nie znając. Najchętniej napisał bym ci co o tobie uważam ale wystarczy że napiszę do administratora i będzie spokój

O Rly??? Ale to co robisz dobitnie daje do zrozumienia że jesteś trollem. Dziękuje i miłego weekendu życzę wszystkim.
  • 0

#564

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tracicie energię..

a te ostatnie pasty, to żarty prawda?

ps. temat zmarł śmiercią naturalną, przykre.
  • 0

#565

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie,nie żarty.Może coś przetłumaczysz?
  • 0

#566

emadni.
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie,nie żarty.Może coś przetłumaczysz?


Tłumaczyłam.
  • 0

#567

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o tłumaczenia to ja mogę tłumaczyć teksty, nawet te dłuższe i bardziej skomplikowane językowo. Mój problem polega na tym, że korzystam z internetu w pracy i nie mam poblokowaną część stron, a co za tym idzie nie mam możliwości buszowania po stronach i forach, żeby wyszukiwać pasty angielskie. Jeśli ktoś ma jakieś teksty w języku angielskim może podesłać mi linki (albo jeszcze lepiej całe teksty na maila ;p) i mogę się bawić w tłumaczenia.
  • 0



#568

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

www.microhorror.com

proszę bardzo,można tłumaczyć ciekawsze rzeczy na bieżąco. Co by temat nie umarł ''śmiercią naturalną''.

Użytkownik oldzi2 edytował ten post 28.09.2010 - 16:27

  • 0

#569

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fajnie, że pojawiło się coś nowego, może nie do końca creepypasta, ale dobrze, że autor stara się utrzymać klimat całego tematu. Tylko w tekście znajduje się straaaaasznie dużo przymiotników przez co czyta się niezbyt płynnie. Trochę zbyt dużo formy, jak na taką ilość treści. :)

Użytkownik Polly Jean edytował ten post 01.10.2010 - 16:05

  • 0



#570

Osme.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dobre te creepypasty piszecie (tłumaczycie). Przez to ich czytanie mam dziwne sny o inteligentnych Zombie itp. o_O Ale to znaczy, że opowiadania jak najbardziej udane. :D :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych