Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#571

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich serdecznie :) (jest to bowiem mój post powitalny). Zarejestrowałem się w trosce o ten osierocony temat. Jeśli czas pozwoli, a forumowicze nie będą mieli nic przeciwko, postaram się tu trochę potłumaczyć. W miarę regularnie. Na początek mała rozgrzewka.

Pozdrawiam
  • 0



#572

Samira.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amontillado
Jakoś nikt cię docenić tu nie chce, to ja ci podziękuję za pracę. ;D
Uwielbiam creepypasty a nie jestem tak dobra, by je sensownie przetłumaczyć...
Ostatnia mi się podobała. Miała swój klimat.

Użytkownik Samira edytował ten post 14.10.2010 - 09:56

  • 0

#573

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki Samiro za słowa otuchy! Stawiam dopiero pierwsze kroki w tłumaczeniu więc Twoje wsparcie jest dla mnie tym bardziej cenne ;) Pozdrawiam

Swoją drogą, zagraniczni użytkownicy również narzekają na pogorszenie się creepypast i rzeczywiście trudno znaleźć wśród nich coś na wysokim poziomie, w starym dobrym stylu. Co nie zmienia faktu, że wciąż pojawiają się nowe ciekawe i pomysłowe opowieści. W którymś temacie na forum była wzmianka o teorii strun, oto jak widzi ją jeden z twórców creepypast, zapraszam.
  • 0



#574

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było... Teoria Sznurków. Było na początku także jako Pasta
  • 0

#575

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ooo.. Czytałem wszystkie, ale część z nich zaginęła w pamięci. Wybaczcie. Przegapiłem spis treści sporządzony gdzieś w komentarzach. Postaram się zastąpić powtókę czymś nowym.
  • 0



#576

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobre historie, gratuluję :)
Można wiedzieć, z jakiego źródła czerpiesz historie? Tylko proszę, nie mów, że 4Chan - przesiedziałem na /x/ ostatnio sporo czasu i nie mogłem znaleźć nic ciekawego...
  • 0

#577

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1.Pasta "Teoria Sznurków" się powtarza. Jest w poście #71 (czwarta strona) i #189 (10, ostatnia strona)
2.Nigdzie nie mogę znaleźć pasty o takim filmiku, taki ciąg liter 100110101010010 coś takiego. Było a nie ma.

Użytkownik Kowal edytował ten post 16.10.2010 - 09:39

  • 0

#578

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki ;) To prawda, na 4chanie trudno ostatnio nawet o kiepska pastę. Ja korzystam głównie z creepypasta .com i z linków jakie tam są.
  • 0



#579

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Również dzięki za źródło - w wolnej chwili poszukam czegoś ciekawego.
@Kowal - Nie rozumiem, o jaką pastę ci chodzi.
  • 0

#580

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up Było coś o tym, że był odcinek w telewizji wyemitowany jakiejś bajki i dzieci po obejrzeniu płakały. Był podany link do youtube, filmik był jakoś 10101011001 takie zera i jedynki, na nagraniu bylo widać m.in. jakich pokój (jakby program dla dzieci) i ciągłe krzyki. Nie mogę teraz znaleźć tego w temacie.
  • 0

#581

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie chodzi Ci o "Candle Cove", sprawdź na youtube. Nie wiem tylko skąd wziąłeś te cyferki. ;)
  • 0



#582

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up tak, ale było jeszcze coś właśnie z tymi cyferkami, nigdzie nie mogę znaleźć ani sobie przypomnieć.
  • 0

#583

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z cyferkami kojarzy mi się tylko pasta dotycząca dziwnego forum. Nazywała się po prostu "Forum".
  • 0

#584

Osme.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrick Bateman - historia bardzo fajna i ciekawa. :) Ale muszę Cię zmartwić, nie miało to miejsca w Polsce. Historia pochodzi (a jakże) z USA i w pierwowzorze na drodze leżał zdechły pies a w samochodzie jadącym za tą biedną kobitką siedział samotny Pan. Historię znam, co najlepsze z zajęć języka angielskiego. Możliwe, że i taka historia wydarzyła się w Polsce, ale dość dużo jest zbieżności, chociaż - historie lubią się powtarzać. :) Ogólnie opowiadanie podobało mi się już wcześniej, więc to troszkę zmienione też miło się czyta. :)
  • 0

#585

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnia historia fajna, ale stara i znana, ja znam wersje ze Tirowiec chciał jej pomóc, a w samochodzie znalezli sznur.Ale i tak Historia spoko
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości oraz 0 użytkowników anonimowych