Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#631

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to artykuł z poważnej prasy brytyjskiej, i nie przepraszaj nie ma za co - wymieniamy tylko swoje opinie :).

Loko witaj na forum ! Pierwsze wejście dosłownie z pierdolnięciem ! Dokładnie tej pasty mi brakowało, do zbioru który tutaj mamy :). Sam zabierałem się za nią kilka razy ale ciągle brakowało mi czasu... Także świetnie, że się za to zabrałeś :).

A i podoba mi się Twoja stylistyka i interpunkcja - według mnie nie chodzi o to żeby zamykać swoje prace w tych faszystowskich zasadach gramatyczno/ortograficzno/stylistyczno/interpunkcyjnych - ale właśnie pomysłowe używanie kropek, przecinków, cudzysłowów, pauz itp. itd. buduje klimat :).

Mam nadzieję, że będziesz dalej tłumaczył :).

Oczywiście + ;)

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 17.01.2011 - 21:36

  • 0



#632

Loko.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za miłe słowa. Spodziewałem się czegoś zupełnie odwrotnego, tak też jestem miło zaskoczony. Na oku mam jak na razie jeszcze jedną pastę, ale zabiorę się za nią gdy szanowna wena zechce wrócić. Niemniej powinna być prędzej czy później.

Ja za to mam nadzieję, że kolejne tłumaczenia również przypadną do gustu. Jeszcze raz dziękuję za pozytywną opinię.
  • 0

#633

实姓名.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi czemu ostatnio wychodzi dużo historii o lustrach
Lustra są złe lustra są przeklęte lustra są niedobre w lustrach czają się byty itp skąd to sie bierze
Jest jakiś polski artykuł na temacik lusterek ?
@Quidam jednakowoż nie chodziło mi o wystrój wnętrz

Użytkownik 实姓名 edytował ten post 22.01.2011 - 11:20

  • 0

#634

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@实姓名:
Prosze bardzo. ;-)
  • 0

#635

Karq.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , co do pasty "minecraft" czy to nie jest czasem zombie ktorych spotykamy w singlu?

http://www.planetmin...ecraft_skin.jpg
  • 0

#636

Loko.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , co do pasty "minecraft" czy to nie jest czasem zombie ktorych spotykamy w singlu?

Wybacz, nie mam pojęcia, nigdy w to nie grałem. Ja tu tylko tłumaczę.
  • 0

#637

实姓名.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezłe niezłe teraz poczekam na psychosis
  • 0

#638

Shad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak apropo czy jest ktoś chętny przetłumaczyć Creepypastę o 'Majorce'? Tu macie link do niej, jak nie znacie.
http://inuscreepystu.../09/majora.html
  • 0

#639

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Badyl witam na forum i gratuluję tłumaczenia - bardzo dobre - historia też świetna :). Jedyne co mogę Ci doradzić to zwiększenie wachlarza wulgaryzmów :mrgreen: .

Tak btw. to Cry Baby Lane można odnaleźć na youtube bez problemu ;).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 17.02.2011 - 20:34

  • 0



#640

Badyl.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzięki za miłe przywitanie, zawsze przyjemnie jest usłyszeć kilka dobrych słów, szczególnie biorąc pod uwagę to, że Cry Baby Lane to moje pierwsze tłumaczenie - nic bardziej nie podnosi na duchu :).
Co do braków w wulgaryzmach - dzięki za radę, miałem podobne przeczucie podczas tłumaczenia, teraz wiem w jakim aspekcie mogę się poprawić ;)

Tak przy okazji, o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie dzięki Tobie zainteresowałem się przerażającymi opowieściami ^_^.
Pamiętam furorę jaką rozpętał temat o m.in Suicide Mouse, i z owego tematu bardzo dobrze
wrył mi się w pamięć właśnie Twój nick ;)

Co do Cry Baby Lane to na Youtube znalazłem niecałe 4 minuty z początku filmu, trochę też pogooglowałem- bez pozytywnych rezultatów niestety :<

Użytkownik Badyl edytował ten post 17.02.2011 - 21:21

  • 0

#641

ownedbyneva.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Jestem nowy na tym, forum. Zaciekawiła mnie jedna rzecz, jednak nikt tego tutaj bliżej nie wyjaśnił. Mógłby ktoś mi przybiżyć historie związane z tym 333-333-333 ? Oglądałem pare filmów na YT ale także to nic nie wyjąsnia.... Byłbym bardzo wdzięczny.
  • 0

#642

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kraker, pomysł dobry. Tylko nie pasuje mi jedno. Skoro to blok to skąd miałby tam być komin?
  • 0

#643

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli ogólnie jakiś otwór wentylacyjny, bo chyba takie w blokach są. :P Tak czy owak, już zmienione.
  • 0

#644

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Kraker:
Polecam zmienić na "okap", bo otworów wentylacyjnych w wielkopłytowcach raczej brak, o ile nie liczyć oczywiście okien. :-)
  • 0

#645

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz już się nie da, ale to tylko szczegół, nie mający dużego znaczenia. Ale chyba każdy domyśli się, że chodziło mi o to coś nad kuchenką, przez co ucieka para z gotowania. :P

Użytkownik Kraker edytował ten post 19.02.2011 - 13:13

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości oraz 0 użytkowników anonimowych