Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#646

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak przy okazji, o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie dzięki Tobie zainteresowałem się przerażającymi opowieściami ^_^.
Pamiętam furorę jaką rozpętał temat o m.in Suicide Mouse, i z owego tematu bardzo dobrze
wrył mi się w pamięć właśnie Twój nick ;)


Miło mi to słyszeć :), mnie też właśnie ten temat poruszył do założenia tego ;).

Co do Cry Baby Lane to na Youtube znalazłem niecałe 4 minuty z początku filmu, trochę też pogooglowałem- bez pozytywnych rezultatów niestety :<


Hmm, z tego co pamiętam na /x/ ktoś podał link do całości, pamiętam, że było to youtube... Cóż jeżeli znajdę to na pewno tutaj wrzucę :).
  • 0



#647

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pasty thccreepasty określe jednym słowem: DNO,
Nie wiem, może uznał bym to jako żart (bo straszne to ni CENZURA nie jest) gdybyś chociaż
używał interpunkcji,
ale liczą się chęci

Użytkownik kabanoz edytował ten post 19.02.2011 - 13:45
Niestosowanie się do regulaminu. Narazie ostrzeżenie słowne ,potem będzie już warn.

  • 0

#648

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

they see me trollin they hatin Dołączona grafika
  • 0



#649

Verewolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

they see me trollin they hatin Dołączona grafika


-Haters Gonna Hate.
Do Pana Theccrepypasty nie mam słów. Śmialem się dobre 10 minut jak dzieciak z tego podsumowania Past typu Dzwoneczek, Czerwona Opaska czy wszelkich o grobach. Poprostu mistrzostwo... Miła odskocznia od ponurego i strasznego klimatu, nie uważacie?
  • 0

#650

实姓名.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry troll nie jest zły ale musi być dobry
  • 0

#651

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proszę wrócić do meritum :)
  • 0

#652

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepsze są imo te o grach. Być może dlatego, że kiedyś sam w podobne grałem, poza tym brzmią choć trochę prawdopodobnie, w przeciwieństwie do tej ostatniej np. ; ) Prosiłbym o więcej tego typu.

Wg mnie te historyjki o grach po prostu straszą przed przedawkowaniem takich gier.
  • 0

#653

Sayuri.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie podobają mi się niedawno dodane creepypasty "cmentarna glucha noc" , "Pewnej cichej nocy postrach wsrod ludzi","pewnej cichej nocy postrach wsrod dzikich sosen" autorstwa thccreepasty.
Nie dość że nie są straszne,nieprzyjemnie się je czyta przez braki jakichkolwiek kropek,przecinków czy polskich znaków.Całość wygląda jakby była wytworem wyobraźni autora,jest beznadziejna.
W szczególności w paście "cmentarna glucha noc" nic się kupy nie trzyma,co drugie słowo to "fajna dupcia","dupcia się zdziwiła".No przepraszam ale czy to jest opowiadanie o "dupci" z nóżkami,rączkami i ustami która potrafi mówić? Nie wydaje mi się.

"Wyłamanie" i "Cry Baby Lane" zrobiły na mnie dobre wrażenie.
  • 0

#654

Loko.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miła odskocznia od ponurego i strasznego klimatu, nie uważacie?

Nie. Creepypasty mają tworzyć taki klimat, a nie odskocznię od niego. Szukajcie jej gdzie indziej.


Co do tłumaczenia "Wyłamanie (z rzeczywistości)", to polecałbym trochę przerobić ostatnie zdanie:
Spoiler

  • 0

#655

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żeby dodać moją pastę ("Czerwone kulki") specjalnie budziłem się po 16:00 (trochę przez zmrokiem), a jestem po nocce w pracy. Mam nadzieje, ze to docenicie i podrzucicie jakieś rady. :-)
  • 0

#656

Jakplus.
  • Postów: 16
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie twoja pasta jest świetna. Chyba jedna z lepszych w temacie i jest napisana w sposób "przekonywający", co, nie powiem, straszy, a przecież o to tu chodzi.

Użytkownik Jakplus edytował ten post 20.02.2011 - 22:36

  • 0

#657

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pasta z lalką jest świetna, a na dodatek osadzona w polskich realiach, dzięki czemu można bardziej się w nią "wczuć". :)
  • 0

#658

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Quidam, powiem tak: zaje.. nie, kabanoz powiedział że dostane warna, więc powiem, że zajefajna!
  • 0

#659

Belsen.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholera Quidam naprawdę dobra pasta. Już prawie myślałem że ta lalka naprawdę po mnie przyjdzie :mrgreen:
  • 0

#660

Loko.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech, przeczytanie tych 16 stron past trochę mnie wypaczyło, przez co Czerwone Kulki nie przestraszyły mnie za bardzo (zapewne to również wina tego, że za oknem jest jasno). Mogę za to dzięki temu spojrzeć na tą pastę obiektywnie. Po pierwsze bardzo dobrze się ją czyta, dobry styl. Zauważyłem jeden błąd "Gdy tak zło życzyłem (...)" - powinno być "złorzeczyłem". Po drugie co do samej treści, podoba mi się narastająca obojętność bohatera, ale to już tak osobiście. Miałem postawić +1 od siebie, ale "wykorzystałem dzienny limit" (ach to zmiennie IP~). Cóż, spróbuję jutro.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych