Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#691

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobała mi się pasta "Scooby -doo", to zresztą moja ulubiona bajka z dzieciństwa ;) szkoda tylko, że zakończenie takie jakieś...
  • 0

#692

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O rany, przeglądając na nowo pasty od początku natknęłam się na nieczytaną jeszcze przeze mnie - "Drzwi, nie dość że straszna to jeszcze smutna, biedny piesek :(
  • 0

#693

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Matsurika fajny debiut, ode mnie poszedł plusik :). Trochę smutna historia (przyznaję się bez bicia, że nie lubię takich ze smutną miłością w tle ) ale na dzisiejszy deszczowy dzień bardzo fajna :).

O i nawet Pudel napisał coś fajnego ! Ta "Czarna kurtyna" bardzo fajna, trzyma klimat i co najważniejsze można pokusić się o przetestowanie ;).
  • 0



#694

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo fajne to o Midnight manie. Właśnie takie pasty najbardziej lubię. Testował nie będę, ale czy ma ktoś może te foty z /x/, bo pisałeś Shinji, że jakiś koleś to sprawdzał. Na YT znalazłem jakiś denny filmik, gdzie jest "busted" na końcu, bo "nothing happened", ale tam uczestnicy to źle robili. Swoją drogą ta dokładność też jest bardzo ciekawa. Równo 00:00, wszystkie światła zgaszone, tylko zapałki itp.

Poszukam jeszcze trochę o tym, ale nic takiego na razie nie znalazłem. Tylko jakieś wątki, gdzie ludzie się pytają co to takiego i jak to się robi.

@EDIT:

http://savipra.tumbl...e-midnight-game

Tutaj poczytajcie w komentarzach. ;)

@EDIT2:

http://inuscreepystu...structions.html

Polecam też tutaj komentarze. Można się pośmiać. :)

Użytkownik Mr Minio edytował ten post 15.05.2011 - 15:39

  • 0

#695

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawdzał sprawdzał ;] , temat poszedł do archiwum więc jeżeli Ci się chce to możesz poszukać - ja też poszukam ale nie obiecuję, że będzie na zaraz ;)
  • 0



#696

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, możesz poszukać, ja na razie nie mam czasu, bo zaraz zmykam. Ta cała gra to niezły kit, ale rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że to prawdziwe. Nasz umysł to potężne narzędzie i jeżeli nastawiali się od początku, że to prawda, jakieś szmery, dźwięki wydawały im się właśnie tym Midnight Manem. Ponad 3h to bardzo długi okres czasu, a więc na bank coś się zdarzy. A to sąsiedzi będą rozmawiać, albo hałasować(o ile mieszka się w bloku, ale o tym za chwilę), a to sprzęt elektroniczny będzie "strzelał"(gdy stygnie to tak strzela dziwnie, nie wiem jak to opisać), a to jakieś dźwięki z ulicy.

Mimo iż nie wierzę w takie rzeczy, bardzo lubię o nich czytać i nie chcę tego próbować. Lepiej nie prowokować losu, nawet jeśli to nieprawda, można przywołać inne niepożądane siły. Do tego, u mnie w domu to by nie miało racji bytu, bowiem mieszkam w bloku blisko ulicy, na parterze, mam małe mieszkanie(niby 3 pokoje, ale są i ludzie, którzy mają np. 1;najlepiej chyba to robić w jakimś jednorodzinnym) i trójkę domowników. Nawet gdybym spełniał "kryteria" i tak bym nie spróbował, ale za to chętnie obejrzę jakieś filmiki lub zdjęcia wykonane przez osoby, które spróbowały.
  • 0

#697

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnie opowiadanie o pamiętniku jest świetne. Jeszcze czytajac je o takiej godzinie to już w ogóle:)

Naprawdę świetne i realistyczne
  • 0

#698 Gość_grubby

Gość_grubby.
  • Tematów: 0

Napisano

Przy "The Midnight Game" i "The one-man hide and seek" można poczuć klimat starych past. Podobnie jak Mr Minio lubię czytać o takich rzeczach, ale żeby nie kusić losu nawet przez myśl mi nie przejdzie żeby spróbować takiej zabawy - mam b.słabą psychikę. I jeszcze ta ciemność - nawet gdy [teraz] się jej nie boję to z pozycji zwierzyny musi niezłego kopa adrenaliny każdy dźwięk dać. Ogólnie klimat niepokoju i strachu pozwala tym 2 pastom być w moim (powiedzmy) top15
  • 0

#699

Lolman23.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, ostatnio natknełem sie na coś takiego:


Jest to jedna z kilku creepast tego autora, które możemy znaleść na jego koncie. Mają świetny podkład muzyczny, filmik w tle też niczego sobie a do tego klimatycznego lektora, polecam naprawde wszystkim przejżeć, nigdy sie nie spotkałem z tymi pastami.
Acha, trza niestety znać dobrze angielski. :D

Użytkownik Lolman23 edytował ten post 01.06.2011 - 17:42

  • 0

#700

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przy "The Midnight Game" i "The one-man hide and seek" można poczuć klimat starych past.


Ooo tak, te pasty to moja czołówka. Byliśmy ostatnio ze znajomymi na wyjeździe to robiły furorę, każdy chciał spróbować, ale się bał :D
  • 0

#701

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnia pasta "uzyskać pomoc" zalatuje nastolatkową grafomanią, tragiczna :S
  • 0

#702

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tam grafomanią od razu - się dziewczyna* stara a to najważniejsze ;)

*Z uniżonymi przeprosinami :mrgreen:

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 03.06.2011 - 17:27

  • 0



#703

aDiee..
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy była ta historia na forum, ale może napiszecie o "obedece a la morsa" (ang. Obey the walrus). Niestety nie wiem o czym to jest gdyż nie posługuję się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Widziałam tylko filmik zamieszczony na youtube. Z góry dzięki.
  • 0

#704

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzuć ten filmik do tego tematu - zobaczymy co da się zrobić :)
  • 0



#705

aDiee..
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



To ten filmik.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych