Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#721

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Flaki (+18) to jakaś masakra. Troszkę ciężko mi się czytało. Po tej historii du*a mnie trochę zaczęła boleć.

Masakra? Tak, czytałem tą pastę. Początki były ciężkie, ale kurcze.. Jestem chyba jakimś psycholem któremu całość się spodobała, a po doczytaniu końcówki wybuchłem śmiechem, nie mogąc znieść głupoty tych trzech bohaterów creepypasty.

Shinji77, dzięki za spis. Przyda mi się, ostatnio mam ochotę na czytanie tych past.
  • 0



#722

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Kraker

I czy wam też podobają się pasty związane z technologią np. grami, Internetem, jakimiś tajemniczymi sygnałami radiowymi itp.?


A wiesz czemu tak nam pasują ? Bo za tło biorą wszystko to co nas otacza, z czym spotykamy się na co dzień :).

Naszych dziadków i babki straszyło się topielcami czy południcami - dla nas świat wygląda troszkę inaczej.

@Kyon

Fajnie, że się przyda - po to w końcu go napisałem ;). Co do Flaków to po prostu dziewczyny są obdarzone większą wrażliwością niż my wojownicy więc bardziej działają na nie takie opowiadania - chociaż dla mnie też była to niesmaczna pasta (co nie znaczy, że zła ;))
  • 0



#723

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Coś w tym jest, ale te pasty technologiczne (nie tylko, te mi się podobają nie tylko dlatego, że są o rzeczach otaczających nas na co dzień, ale dlatego, że mają jakiś taki niepowtarzalny klimat. :) Lubię też to mogący uchodzić za prawdziwe(np. zawierające daty, miejsca itp.), a nie lubię tych typu: "Jestem twoim tajemniczym obserwatorem, nie odwracaj się" lub innych w tym stylu.
  • 0

#724

aDiee..
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pasta flaki była dobra, ale te wszystkie opisy były trochę ohydne ;)
Gratuluję autorowi wyobraźni.
  • 0

#725

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wybaczcie za tą historyjkę "Tańcz, tańcz" i jej dubel, ale najwyraźniej nie zobaczyłem jej wcześniej, moja wina. A nie wrzucam każdej którą przetłumaczę ;D tylko co trzecią, czwartą ;D
  • 0

#726

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Shinji, no cóż.. Jesteśmy wojowniczą rasą. My, mężczyźni! xD
Cinderos, nic się raczej nie stało. Nikt Ci chyba za to nie urwie głowy : )

I czy wam też podobają się pasty związane z technologią np. grami, Internetem, jakimiś tajemniczymi sygnałami radiowymi itp.?

Niektóre są dobre, inne mniej. Ale jak już napisali poprzednicy, podobają się w większości bo dotyczą tego co Nas otacza. Tego co mimo że nie jest prawdą, jest przedstawione w taki sposób jakby nią było.
Choćby Polybius, albo muzyczka z Pokemonów ^^
  • 0



#727

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Shinji77, Twój temat robi furorę na wszelkich demotach, kwejkach itp. Ktoś wpadł na pomysł by kopiować to z paranormalne w postaci czerwonego tekstu na czarnym tle. Szkoda, że nie ma odnośników lub wyrazów uznania dla tłumacza. No chyba, że tłumaczą sami. Chociaż zbieżność tekstu jest co do słowa :3
  • 0

#728

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://mistrzowie.org/282669/Posag

ano, to jest praktycznie słowo w słowo dziabnięte z naszych Creepypast
  • 0

#729

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Shinji77, Twój temat robi furorę na wszelkich demotach, kwejkach itp. Ktoś wpadł na pomysł by kopiować to z paranormalne w postaci czerwonego tekstu na czarnym tle. Szkoda, że nie ma odnośników lub wyrazów uznania dla tłumacza. No chyba, że tłumaczą sami. Chociaż zbieżność tekstu jest co do słowa :3


Szczerze? Okropnie mnie to też wkurzyło, że tak perfidnie prawdopodobnie podbierają. ;x
  • 2

#730

Inc.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest tak źle.

Ja dzięki temu dotarłam tutaj... i, jak sądzę, zostaniemy ze sobą już na zawsze. :>
  • 0

#731

Radzio12.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przyznam szczerze, że mnie zamurowało...

Dołączona grafika

Są to osoby przeglądające temat z pastami. Screen zrobiony pięć minut temu.
  • 0

#732

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No masz, teraz co druga krótsza pasta pojawi się przerobiona w komks, demot czy bóg wie co... >/

Dobrze że "Flaki (+18)" jest taka długa, przynajmniej nikt jej nie wykorzysta i nie będę musiała już tego więcej nigdzie oglądać :lol
  • 0

#733

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To się powoli robi niesmaczne. Żywcem spisane tłumaczenia, tylko podpis własny dodany.
  • 0

#734

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mnie strasznie denerwuje że wszędzie są pasty z forum..... ale cóż takie zycie....
  • 0

#735

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecie, z mojej strony wszystko jest ok - założyłem ten temat przede wszystkim właśnie dla ludzi - fakt, trochę dziwnie gdy czyta się w komentarzach, że to "praca własna" lub podawanie własnych forów jako źródeł lub odnośników (przewijały się nawet oferty pracy ^^'). Ale jest też druga strona medalu - niektórzy z nich może zarejestrują się na forum i staną się wartościowymi użytkownikami VRP - jak Inc np. ;).

Btw. bardzo fajna pasta na zluzowanie - dodam do spisu już niedługo :).
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych