Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#751

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że Konrad Rawiński, Tomek Tinc, Grzegorz Szabla i firma Ubisoft Polska nie pozwą mnie do sądu za wykorzystanie ich w paście mojego autorstwa. Myślę, że jeśli wam się spodoba, to podeślę im link. ;)
Ach, no i macie okazję poznać pracę od kuchni dziennikarza growego.
W sumie to pierwsza praca tego typu mojego autorstwa, także może nie przypaść wam do gustu.

Użytkownik Serail edytował ten post 12.06.2011 - 22:02

  • 0



#752

Radzio12.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Serail, muszę przyznać, że Twoja nowa pasta bardzo mi się spodobała. Zakończenie rodem z tematów o Candlejack'u na /x/. Myślę, że powinieneś im ją podesłać :D
Swoją drogą bardzo możliwe, że jeszcze dzisiaj coś opublikuję. W tym momencie dam na wstrzymanie z pastami o Pokemonach, aczkolwiek mam ich całą masę. Jeśli chcecie takich więcej, dajcie mi znać.
  • 0

#753

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja raz jeszczę apeluję do tłumaczy. Jeżeli ktokolwiek ma zamiar tłumaczyć 'Psychosis' prosiłbym o wstrzymanie się. Wznowiłem tłumaczenie po dłuższej przerwie. :) Powinna się pojawić lada dzień.
  • 0

#754

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie się zorientowałem, że trzy czy cztery pasty, które sam przetłumaczyłem wylądowały bez mojej wiedzy na Kwejku. Z jednej strony cieszę się, że tylu ludziom się podoba to, co napisałem, ale z drugiej trochę głupio, że ani o mnie, ani o innych tłumaczach nie ma słowa.
  • 0

#755

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://kwejk.pl/obra...87/lustro?.html

Pamiętam kiedyś gdzieś na Creepypastach pojawiły się linki do mega super strasznych (jak dla mnie strachajła oczywiście) gifów :) boże, zamykałam oczy :D ciekawe czy je znajdę teraz, na pierwszym pamiętam było zbliżenie twarzy płaczącej kobiety, a za nią coś się dziwnego skradało na czworakach :>
  • 0

#756

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jestem w 100% pewien, że chodzi ci o Griftera. A ten gif pochodził z filmy Poughkeepsie Tapes. Znajdziesz bez problemu na YT.
  • 1

#757

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heya. Pierwsza moja historia, nazwanie jej pastą to chyba zbytni zaszczyt. Pisana była dosyć dawno i jest taka sobie, dlatego liczę na konkretną krytykę. Jak się chociaż trochę spodoba, to poszukam coś jeszcze na kompie albo napisze, też w tym stylu.
  • 0

#758

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

LittleSister, świetne. Naprawdę świetne. Czekam na więcej.
  • 0

#759

Dulce.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LittleSister mnie też się to bardzo podobało! Nie mogę się doczekać następnych ;]
  • 0

#760

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

LittleSister, Twoja pasta daje radę, bardzo ciekawa :) jeszcze ja naprawdę boję się motywu strasznych lalek więc we mnie trafiła :D czekam na dalsze twory

Ro-bhaal dzięki za namiar ;) ale znowu sobie psychę skrzywdzę, bożeee jakie to jest straszneee brryyy

Użytkownik Syrinks edytował ten post 13.06.2011 - 18:27

  • 0

#761

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LittlerSister, bardzo dobra pasta, motyw lalek jak widać wielu przekonuje, na mnie jakoś te lalki nie działają. ;)
  • 0

#762

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki wszystkim, jak widać coś w tych lalkach musi być :D Mozę coś jeszcze naskrobie, bo z tłumaczeniem raczej bym mi nie wyszło - generalnie angielskiego się dopiero uczę... ;)
  • 0

#763

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I feel fantastic - super super creepy. Wymiękłam po kilkunastu (a może nawet kilku) sekundach filmiku. Brrr
  • 0

#764

Kraker.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I feel fantastic wymiata. :) Najgorszy był ten głos...brrrr.
  • 0

#765

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe jakbym się czuł po "I feel fantastic" bez czytania pasty. Po przeczytaniu wydało mi się to może nie tyle straszne co strasznie niepokojące i wkurzające zarazem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych