Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#766

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

O co chodzi z tym i feel fantastic. Ni to straszne ni to sensu nie ma :/ Nawet fajnie mówi podoba mi się chyba sobie taką zamówię :3

Nie no ale teraz na serio. Co w tym jest takiego strasznego? Przeczytałem 2 razy oglądnąłem 2 razy i nic.

Użytkownik Anders edytował ten post 14.06.2011 - 15:36

  • 0

#767

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kwestia indywidualnych osób i usposobienia. Ktoś będzie się bał byle lalki, kto inny zostanie niewzruszony. Tego nie da się wytłumaczyć :3



@ Produkcja_Chaosu, gratuluję kolejnej dobrej pasty. :)

Użytkownik SushieEz edytował ten post 14.06.2011 - 17:01

  • 0

#768

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kwestia indywidualnych osób i usposobienia. Ktoś będzie się bał byle lalki, kto inny zostanie niewzruszony. Tego nie da się wytłumaczyć :3


egzakli, we mnie np. takie psychodeliczne dziwne surrealistyczne rzeczy wywołują największe pokłady bojaźliwej schizy, lalki to mój słaby punkt też
  • 0

#769

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kwestia indywidualnych osób i usposobienia. Ktoś będzie się bał byle lalki, kto inny zostanie niewzruszony. Tego nie da się wytłumaczyć :3



@ Produkcja_Chaosu, gratuluję kolejnej dobrej pasty. :)



Aj tam, ja tylko tłumaczę :) Może kiedyś mnie chwyci coś żeby napisać własne. Póki co próbuje czymś zająć myśli ^^
  • 0

#770

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LittleSister "pewnego dnia" GREJT... ;)
  • 0

#771

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A więc lecimy od początku :).

Do gustu strasznie przypadły mi pasty : "Blog", "Doll", "Pierścionek" oraz "Czuję się fantastycznie". Pierwsza z nich odwołuje się do świetnej koncepcji - takie opowieści właśnie lubię ! "Doll" to miazga - jeszcze nie przeczytałem drugiej Twojej pasty, ale mam wrażenie, że jest równie świetna co pierwsza. "Pierścionek" wywołał uśmiech - Japończycy nawet po śmierci zawsze grzeczni i kulturalni :mrgreen: . Co do ostatniej, to filmik jest wyjątkowo kripi, pooglądałem raz... i wystarczy - to co we mnie wywołał to smutek, ideały nie istnieją drodzy państwo...

Teraz parę spraw organizacyjnych :

1. Dodałem pasty do spisu - dwie z nich, autorstwa Bobrova i Ms.Nobody nie posiadają tytułu - więc nie mogłem ich umieścić - więc jeżeli zależy wam na tym to wymyślcie jakieś nazwy i podajecie je tutaj lub na PW - jak już wolicie :).

2. Bardzo podoba mi się postawa Produkcji_Chaosu. To świetny pomysł aby na końcu każdej pasty umieścić małą adnotację tej właśnie treści : "Bardzo proszę o nie pisanie komentarzy w tym temacie, do komentowania zapraszam TU ". Do niczego nie zmuszam to nasz wspólny temat... ale chyba warto zadbać o to aby wyglądał schludnie.

3. Wydaje mi się, że pasta "Rentgenowskie okulary" już była - ale może tylko mi się wydaje ^^'

@edit

Przeczytałem ostatnią pastę i przypomina mi "Korytarz" - co nie zmienia faktu, że bardzo mi się spodobała :).

@down

Dodane

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 15.06.2011 - 11:11

  • 0



#772

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Moja pasta nosi tytuł "Dziwna gra".
  • 0

#773

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnia pasta wydaje mi się być wymuszona. Podobna fabuła co do pasty Serail. Też mało ważąca modyfikacja [we wcześniejszym przypadku gra]. Coś wyłazi z gry i chce zabić bohatera. Wyżej wspomniana pasta bardzooo przypadła mi do gustu. Ta już nieco mniej.
  • 0

#774

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ode mnie taka troszkę przydługawa historyjka... Pisałam ją słuchając glamu, jak dla mnie to jeden, długi, czarny kawał ^^ I na dodatek jest przewidywalna chyba, ale strasznie przyjemnie się ją pisało, więc...
Swoją drogą, temat chyba znowu ma swoje chwile świetności. Już dawno nie było czasu, żeby dodawano tak dużo past (i jej podobnych) dziennie.
  • 0

#775

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ode mnie taka troszkę przydługawa historyjka... Pisałam ją słuchając glamu, jak dla mnie to jeden, długi, czarny kawał ^^ I na dodatek jest przewidywalna chyba, ale strasznie przyjemnie się ją pisało, więc...
Swoją drogą, temat chyba znowu ma swoje chwile świetności. Już dawno nie było czasu, żeby dodawano tak dużo past (i jej podobnych) dziennie.



Pasta mi się podobała :) fajna, ja nie podejrzewałam jak się skończy
A z popularności tematu jestem zadowolona, uwielbiam czytać pasty, a potem bać się zasnąć :lol po wczorajszej lekturze "Pewnego dnia" przez zbieg okoliczności obudziłam się około 2 w nocy i myślałam, że zejdę jak usłyszałam jakieś chrupanie w innym pokoju, ale jak zmysły mi sie troche rozbudziły to się okazało, że to mój kot buszował :o myślałam, że będzie trzeba pościel prać :roll:

A tak w ogóle, może ktoś z was ogląda serial Fear Itself? Jest tylko 1 sezon, ale każdy odcinek to taki mini-horror i niektóre są naprawdę dobre. Przypadł mi bardzo do gustu z powodu jednego odcinka, który w ciekawy sposób poruszył legendę o Wendigo. Takie 40minutowe filmowe pasty :) Pierwszy odcinek nie jest zachwycający, tzn. fajny, ale potem są lepsze, więc jakby co to się nie zrażajcie.

Moje ulubione odcinki to "Family Man", "Skin & Bones" , "The Circle" oraz "Something with Bite" ten ostatni to taki z humorem troche :D polecam wam.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 15.06.2011 - 21:28

  • 0

#776

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LittleSister, Twoja pasta miażdży! Jest po prostu genialna. Zaskakujące zakończenie, innowacyjna tematyka. Coś wspaniałego.
  • 0



#777

EastCoast.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj dopiero zarejestrowałem konto na tej stronie ale temat z pastami śledzę już od bardzo dawna. Przeczytałem wszystkie i muszę przyznać, że pasty z pierwszych stron tematów są bardzo dobre i ciężko będzie napisać coś lepszego. Jednak z tego co widzę użytkownik LittleSister niedługo może dorównać lub nawet przewyższyć poziom pierwszych past. Mimo, że są dosyć długie to dobrze się ję czyta i niektóre z nich naprawdę mogą wieczorem wywołać lekki lęk u czytelnika, a to przeciecież jest najważniejsze. Tak więc gratuluje i z niecierpliwością czekam na więcej.
  • 0

#778

Burashi Kuteru.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Y2J, niestety, nawet nie czytam pasty, bo masz beznadziejny styl pisania.
Pierwsza rzecz - składnia ("a ich syn bawił się" powinno być raczej "a ich syn się bawił")
Druga rzecz - nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Nigdy.
Trzecia rzecz - nigdy, ale to NIGDY nie stawiaj razem kropki i wykrzyknika/pytajnika (tzn. jeśli nie mamy do czynienia z jakimś skrótem)
Czwarta rzecz - poćwicz interpunkcję. W wyliczeniach, między każdym elementem MUSI być przecinek albo spójnik (i pamiętaj, że przed niektórymi spójnikami również jest przecinek).
Piąta rzecz - znowu składnia. Rzuciłem okiem na losowe zdanie i już mnie poraziło ("Charles zabrał syna na drugie piętro domu ponieważ Charlie chciał tam pójść . Na górze były dwa pokoje sypialnia i wejście po kilku schodkach do nie wiadomo czego ? ." - te dwa zdania są sprzeczne ze wszystkimi powyższymi uwagami) - po prostu nie wiadomo o co w nim chodzi (w tym przypadku "i wejście po kilku schodkach do nie wiadomo czego? ."

Jeśli napiszesz to w miarę czytelnie to przeczytam i ocenię treść. Teraz i tak klimat byłby zniszczony do cna.

EDIT: Dobra, pasta zamieniona na nową, która z kolei jest prawie na pewno plagiatem.
http://www.paranorma...post__p__422409

Użytkownik Burashi Kuteru edytował ten post 16.06.2011 - 17:17

  • 0

#779

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

spuściłem się w gatki (w przenośni ;D) widząc w jak szybkim tempie dochodzą creepypasty!
  • 0

#780

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Creepypasta pt. "Pamiętnik" jest już od dawna w temacie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

0 użytkowników, 9 gości oraz 0 użytkowników anonimowych