Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#781

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki, szczerze mówiąc temat też czytam odkąd miał 96 stron (jakkolwiek by to brzmiało :D). Mam na komputerze jeszcze kilka słabszych past, może w najbliższym czasie je dam, a specjalnie przygotuje coś o WoWie, bo aż się zdziwiłam, ze nic nie powstało...
  • 0

#782

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o WoWie ;D jestem za! :D będę straszyć mojego chłopaka ;p
  • 0

#783

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki, szczerze mówiąc temat też czytam odkąd miał 96 stron (jakkolwiek by to brzmiało :D). Mam na komputerze jeszcze kilka słabszych past, może w najbliższym czasie je dam, a specjalnie przygotuje coś o WoWie, bo aż się zdziwiłam, ze nic nie powstało...

O WoWie nie trzeba past tworzyć, żeby było strasznie.

http://www.erodov.co...a65705f0db2.jpg
http://www.lachmeist...ild_wow-fan.jpg

Wystarczy pokazać fana tej gry. :D
  • 0



#784

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No bez przesady, nie wszyscy tak wyglądają :C Ten drugi to ma fajne spodnie +10 do strendża i niezły Back of Niebieska Klamerka 10% na doprowadzenie przeciwnika do śmiechu...
  • 0

#785

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ten drugi to ma fajne spodnie +10 do strendża


ahahaha :rotfl: boże padne :D
  • 0

#786

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Boje sie tego czytać

Użytkownik Anders edytował ten post 16.06.2011 - 20:30

  • 0

#787

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo proszę o usunięcie ostatniej pasty napisanej przez Y2J, ponieważ to jest pasta przetłumaczona przeze MNIE!! A on twierdzi, że znalazł to w swoim komputerze!

Na tym forum się nie kradnie! Rozumiem kwejka czy sadistic- ale my od SIEBIE nie zżynamy, a jeśli już to sami pasty tłumaczymy, a nie wykorzystujemy ciężką pracę innych forumowiczów dla własnych korzyści.

P.S. Przepraszam wszystkich za gwałtowność, ale jak zobaczyłam moją pastę w łapach kogoś innego to dostałam białej gorączki.
  • 0

#788

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyto nie jest czasem przesada? Bulwersować sie że ktoś wkleił gdzieś twoją "pastę"? Według mnie to jest właśnie cały urok tych past, ponadto, po to właśnie one są (już sama nazwa na to wskazuje). Napisane/przetłumaczone przez kogoś, potem wklejona na jakiś inny portal BEZ źródła ( co to za zabawa gdy wie się ze nawet najbardziej realistyczna pasta to tylko czyjś wymysł?) pozwalając czytelnikowi stracić te 1-2 godziny szukając w internecie jakichkolwiek informacji czy to aby na pewno nieprawda.
  • 0

#789

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nicole chyba nie chodziło o wklejenie pasty na inny portal tylko o to, że pasta, która pojawiła się w naszym temacie tu na forum, wczoraj - jest przetłumaczona przez nią, a user, który ją wczoraj umieścił twierdzi, że znalazł to u siebie na kompie. Z tego co zrozumiałam pasta została przekopiowana słowo w słowo?
  • 0

#790

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiem o co jej chodziło, może rzeczywiście znalazł na kompie? Skopiował skądś, zapisał i po jakimś czasie tu wkleił. Nie widzie w tym nic złego tym bardzie że nie powiedział że pasta jest jego tłumaczenia, prawda? W sumie nie widzę innej możliwości jak ktoś mógłby wejść w posiadanie "jej" pasty.

Użytkownik BoryZ edytował ten post 17.06.2011 - 11:34

  • 0

#791

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale jedyne miejsce, w którym mógł znaleźć tą pastę przetłumaczoną słowo w słowo co moja jest tylko i wyłącznie na paranormalne.pl Musiałby ją skopiować tylko i wyłącznie z tego forum. Przeglądam serwisy tj sadistic czy kwejk i na żadnym nie było zamieszczonej tej historii. Poza tym ta historia jest za długa na tego typu portale, bo im chodzi o to, żeby było szybko i efektownie.

Już rozumiesz w czym rzecz? A poza tym napisał potem że może później napisze kolejną. Czy to przypadkiem nie sugeruje że twierdzi, że to jego?

Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 17.06.2011 - 11:41

  • 0

#792

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Edytuję post z racji że poprzednia pasta była bezsensownie napisana i na szybkiego wstawiam inną którą znalazłem w komputerze . W między czasie napiszę inną .


sugeruje że jest to pasta "zastępcza". Skopiował, zapisał na komputerze bo stwierdził ze jest ciekawa, po czym o niej zapomniał i wkleił ją z powrotem bo poprzednia którą napisał mu się widocznie nie spodobała i jest w trakcje pisania innej.
  • 0

#793

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja to inaczej zrozumiałam, ale to już jest chyba indywidualna sprawa jak kto interpretuje.

Nie chcę robić offtopu, a więc...

Najnowsza pasta LittleSister jest genialna. Wiesz...chyba powinnaś pisać częściej ;) Jestem zauroczona Twoim stylem pisania :) Good work i oby tak dalej ^^.
Ehh zadziałałaś mi na psychikę, bo ja mam łóżko tuż przy oknie (właściwie to się prawie stykają). Nie zasnę chyba dzisiaj ;)
  • 0

#794

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja to inaczej zrozumiałam, ale to już jest chyba indywidualna sprawa jak kto interpretuje.

Nie chcę robić offtopu, a więc...

Najnowsza pasta LittleSister jest genialna. Wiesz...chyba powinnaś pisać częściej ;) Jestem zauroczona Twoim stylem pisania :) Good work i oby tak dalej ^^.
Ehh zadziałałaś mi na psychikę, bo ja mam łóżko tuż przy oknie (właściwie to się prawie stykają). Nie zasnę chyba dzisiaj ;)


Ja to napisałam głównie dlatego, ze mam łóżko idealnie z widokiem na okno :) Do 24, kiedy latarnie na ulicy świecą jest miło, ale potem zaczyna się robić dosyć strasznie, szczególnie dla takiego człowieka jak ja, co boi się własnego cienia ;)
  • 0

#795

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też mi się podobala ta pasta, moje łóżko również stoi tuż przy oknie :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych