Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#796

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podoba mi się Twój styl pisania, LittleSister. Z chęcią zapoznam się z innymi creepypastami które wymyślisz.
No cóż.. Drogie panie, chyba się wyróżniam. Ja nie mam niestety łóżka przy oknie ^^

Najnowsza creepypasta jest.. taka sobie. Choć obrazki mistrzowskie, wręcz epickie xD

http://s2.blomedia.p...isneybad001.jpg - to najlepsze XDD
  • 0



#797

Teos.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nareszcie temat ruszył, wszystkie creepypasty na ogromny +.
Przy okazji chciałbym się przywitać, nowy na forum.
  • 0

#798

Czekolada-Tano.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hejka. Historie wszystkie fajne... Bardzo mi się podobały. A tak w ogóle-historie w takim stylu bardzo lubię ;]
  • 0

#799

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proszę modów o przeniesienie postu Cioci Grozy do komentarzy, bo nie wydaję mi się żeby to byłą creepy pasta, lecz komentarz do niej.
  • 0

#800

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego też prosiłem o wstawianie adnotacji na końcu każdego postu.

Nie słuchacie wujka Shinjiego i później jest bieda :P
  • 0



#801

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlatego też prosiłem o wstawianie adnotacji na końcu każdego postu.

Nie słuchacie wujka Shinjiego i później jest bieda :P



To do reszty proszę ^^ Ja tu dbam o porządek : D
  • 0

#802

Inc.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa za ponowny, hm, lekki prztyczek w nos naszemu strachowi.

Ale nigdy nie zapomnę, jak Poradnik Przetrwania rozładował moje napięcie ;)
  • 0

#803

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeee Poradnik Przetrwania górą :D
  • 0

#804

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nadchodzące połączenie- skąd to się w temacie wzięło. Moderatorzy proszę, róbcie jakąś selekcje opowieści do tego tematu. To ma być Creepypasta? Już nie mówiąc o tym czy to ma jakiś sens... Telefon nie dzwoni, ale i tak masz nie odbierać.
  • 1

#805

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chrzanić te creepypasty!!
Radzio12 czemu nie napisałeś, że ten cholerny manekin zacznie śpiewać (I feel fantasic)?! Myślałam, że popuszcze jak to włączyłam, brrrr...
  • 0



#806

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nadchodzące połączenie- skąd to się w temacie wzięło. Moderatorzy proszę, róbcie jakąś selekcje opowieści do tego tematu. To ma być Creepypasta? Już nie mówiąc o tym czy to ma jakiś sens... Telefon nie dzwoni, ale i tak masz nie odbierać.



Tak, to ma być i JEST creepypasta. Może nie jest najwyższych lotów, a co do błędu - daj autorowi szansę na poprawę. Ja przyznam, że zapowiadało się ciekawie, panie Autorze, niech pan poprawi zakończenie i będzie dobrze ;)
  • 0

#807

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta pasta ">>To<< spod łóżka" była, tyle, że bodajże pod nazwą "Dzieło". Ale obrazek jest pierwszy raz, a jest przedni. ;)
  • 0



#808

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"To" z Pod Łóżka pojawiło się w tym temacie, na 4 stronie. Nosi tytuł "Dzieło" ponieważ w oryginale pasta została nazwana z tego co pamiętam "The Masterpiece". Sam ją tłumaczyłem.
  • 0

#809

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdarzyło się 5 minut temu.
Miałam to dać jako osobny temat albo do creepypast, ale cóż.
Z góry przepraszam za przekleństwa, ale jestem dosyć roztrzęsiona.
Chciałam wrzucić jakiś obrazek typu "creepy" z google grafika. No to przewijam, przewijam i patrzę, zdjęcie takiej porcelanowej laleczki, której głowa leży osobno i osobno tułów odczepiony (nie pamiętam, czy miała nogi i ręce, bo się zbytnio wystraszyłam, ale o tym za chwilę) i takie dziury, z których "wyciekało" (nie była to animacja, a nie pasuje mi tu powiedzieć, że było to malowane) coś czerwonego, jakby krew.
To myślę, skopiuję, dam na forum. Klikam, żeby otworzył się w nowej karcie (jednocześnie kliknęłam w inny, śmieszny obrazek, żeby się też otworzył w osobnej) i, patrzę, wyskakuje mi "dysk:C" z 400 trojanów, "dysk:D" chyba 89 czy ileś tam.
To pisze mi coś tam, nie pamiętam co, i nagle wyskakuje "Setup.exe" i "typ pliku: Binary file". To mi się nasunęła od razu pasta "Binary dna" i ja taki zgon. No to wiadomo, nie dam, żeby się pobierało, klikam na "Anuluj". Klikam i gów*o dalej wyskakuje. Bawiłam się tak z tym przez ok. 30 sekund, nacisnęłam "X" u góry, ok, przestało. A sam adres strony był jakiś dziwny, bo mi potem wyskoczyło, żeby nie wchodzić na to na przyszłość, czy coś takiego (zwykły komunikat, ot co), a adres "http:/", to ok, ale zdziwko miałam, jak dalej było coś typu "ppxc", coś w tym stylu, czy jakieś litery, nie pamiętam, ale były tam po http same litery, żadnego .com, z tego co pamiętam ani nic.
Weźcie, nie zmyślam, powiedzcie, że ten plik, który chciał się zainstalować, to jakiś co się przy obronie systemu instaluje automatycznie.
Linka z tego obrazka Wam nie podam, chcecie, wpiszcie w google grafika "creepypasta", znajdźcie sobie sami, trzeba trochę przewinąć.
Zdjęcie było w bardzo dobrej jakości... Aż za dobrej, że tak powiem. Takie realistyczne.
Błagam, uspokójcie mnie, bo nie ogarnę! -.-''!

EDIT: Teraz robię skan komputera, nie ma zagrożeń.
Mój antywirus to ESET.

Użytkownik ChopAndChange edytował ten post 27.06.2011 - 13:22

  • 0

#810

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To zdarzyło się 5 minut temu.
Miałam to dać jako osobny temat albo do creepypast, ale cóż.
Z góry przepraszam za przekleństwa, ale jestem dosyć roztrzęsiona.
Chciałam wrzucić jakiś obrazek typu "creepy" z google grafika. No to przewijam, przewijam i patrzę, zdjęcie takiej porcelanowej laleczki, której głowa leży osobno i osobno tułów odczepiony (nie pamiętam, czy miała nogi i ręce, bo się zbytnio wystraszyłam, ale o tym za chwilę) i takie dziury, z których "wyciekało" (nie była to animacja, a nie pasuje mi tu powiedzieć, że było to malowane) coś czerwonego, jakby krew.
To myślę, skopiuję, dam na forum. Klikam, żeby otworzył się w nowej karcie (jednocześnie kliknęłam w inny, śmieszny obrazek, żeby się też otworzył w osobnej) i, patrzę, wyskakuje mi "dysk:C" z 400 trojanów, "dysk:D" chyba 89 czy ileś tam.
To pisze mi coś tam, nie pamiętam co, i nagle wyskakuje "Setup.exe" i "typ pliku: Binary file". To mi się nasunęła od razu pasta "Binary dna" i ja taki zgon. No to wiadomo, nie dam, żeby się pobierało, klikam na "Anuluj". Klikam i gów*o dalej wyskakuje. Bawiłam się tak z tym przez ok. 30 sekund, nacisnęłam "X" u góry, ok, przestało. A sam adres strony był jakiś dziwny, bo mi potem wyskoczyło, żeby nie wchodzić na to na przyszłość, czy coś takiego (zwykły komunikat, ot co), a adres "http:/", to ok, ale zdziwko miałam, jak dalej było coś typu "ppxc", coś w tym stylu, czy jakieś litery, nie pamiętam, ale były tam po http same litery, żadnego .com, z tego co pamiętam ani nic.
Weźcie, nie zmyślam, powiedzcie, że ten plik, który chciał się zainstalować, to jakiś co się przy obronie systemu instaluje automatycznie.
Linka z tego obrazka Wam nie podam, chcecie, wpiszcie w google grafika "creepypasta", znajdźcie sobie sami, trzeba trochę przewinąć.
Zdjęcie było w bardzo dobrej jakości... Aż za dobrej, że tak powiem. Takie realistyczne.
Błagam, uspokójcie mnie, bo nie ogarnę! -.-''!

EDIT: Teraz robię skan komputera, nie ma zagrożeń.
Mój antywirus to ESET.


Naprawdę wierzysz, że komputer mógł być opanowany przez jakiegoś demona? Wchodzisz na byle co i potem się dziwisz, że Ci komputer wariuje.
Urządzenia elektryczne mają to do siebie, że czasami nawalają...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych