Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#826

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o . Ja mam lalkę! Screena daję:

http://imageshack.us...691/dddcoj.png/

@Dulce: Owszem, jest tam dyskietka z Pokemonami, ale lalka jak byk obok!
@LegoLudek, masz na myśli to, że przekierowuje na stronę, prawda? To to i ja wiem, jednak mnie nie przekierowało tylko wyskoczyło, że mi zainfekowało oba dyski ;o. A potem setup.exe i typ pliku binary (tak dla przypomnienia piszę). Tam nawet z boki nie było tego paska, w jakim rozmiarze jest zdjęcie (czy jest w takim, czy jest na prawdę większe i jego wymiary, wiecie o co chodzi). Mówię o czymś takim. Mnie nawet nie przekierowało normalnie.

Już demony nie mają co do roboty, tylko komputery małych dziewczynek opętywać? <joke> :D

Użytkownik ChopAndChange edytował ten post 28.06.2011 - 15:26

  • 0

#827

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

:o . Ja mam lalkę! Screena daję:

http://imageshack.us...691/dddcoj.png/

@Dulce: Owszem, jest tam dyskietka z Pokemonami, ale lalka jak byk obok!
@LegoLudek, masz na myśli to, że przekierowuje na stronę, prawda? To to i ja wiem, jednak mnie nie przekierowało tylko wyskoczyło, że mi zainfekowało oba dyski ;o. A potem setup.exe i typ pliku binary (tak dla przypomnienia piszę). Tam nawet z boki nie było tego paska, w jakim rozmiarze jest zdjęcie (czy jest w takim, czy jest na prawdę większe i jego wymiary, wiecie o co chodzi). Mówię o czymś takim. Mnie nawet nie przekierowało normalnie.

Już demony nie mają co do roboty, tylko komputery małych dziewczynek opętywać? <joke> :D

Ehh, to pewnie mój Antywirus... tak szaleje na kompie że aż się dziwiłem że nie mam wirusów (AVG 2011 - polecam![sarcasm])
  • 0

#828

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się ciesz z antywirusa :D.
Ja mam Eseta i widocznie nie zadziałał :(.
Widać, że komuś się naprawdę nudzi, żeby wstawiać takie zdjęcia i do tego wirusa :D.
  • 0

#829

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To się ciesz z antywirusa :D.
Ja mam Eseta i widocznie nie zadziałał :(.
Widać, że komuś się naprawdę nudzi, żeby wstawiać takie zdjęcia i do tego wirusa :D.

To nie zdjęcie ma wirusa, to ta strona do której ono przekierowuje, załóż stronę, wstaw pierdyliard obrazków o różnej tematyce, jednocześnie pisząc stronę tak, aby instalowała wirusa/ wysyłała dane/ ew. sprzedawała komputer na ebayu (ach te reklamy...)

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 29.06.2011 - 08:26

  • 0

#830

Dulce.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na str. 9 nie miałam, ale za to na 6 znalazłam.
Przekierowało mnie do jakiejś stronki ale nic mi nie wykryło. O.o
  • 0

#831

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znalazłem pewną parodię creepypast:



EDIT:

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 04.07.2011 - 17:07

  • 0

#832

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Temat może i ruszył, ale jest zalewany przez falę kwejkowców i innych dzieci z syndromem grafomanii, niektóre aż przykro czytać, bo jak nie wywołują żadnych emocji to budzą zażenowanie.
  • 2

#833

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niestety muszę się zgodzić. Na ostatnich kilku stronach dobre były może trzy pasty. Pewnie uznacie, że marudzę, ale wydaje mi się, że na początku było znacznie lepiej.
Dawniej wchodziłem do tego tematu średnio raz na dwa dni i czytałem trzy naprawdę dobre pasty. Teraz często jest tak, że dziennie pojawiają się ponad trzy historie, z których żadna nie trzyma poziomu.
  • 0

#834

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba wystraszyłem ludzi, czyżby moja sława z sadistica wystraszyła niecnych gimbusów stamtąd? :>
  • 0

#835

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Większość past jest TŁUMACZONA więc nie narzekajcie na ich treść, jedynie możecie pisać o gramatykę albo interpunkcje itp... ;)
  • 0

#836

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja właśnie miałam publikować moją autorską mini-pastę... noł łej teraz, po takiej fali niezadowolenia nie podłożę się :P
  • 0

#837

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Większość past jest TŁUMACZONA więc nie narzekajcie na ich treść, jedynie możecie pisać o gramatykę albo interpunkcje itp... ;)


Wybacz, pasty typu "grołem na kompie, poszłem do łazienki i jak wróciłem coś czułem, rze stało za mnom" nie jest pastą tłumaczoną
  • 0

#838

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio właśnie dużo past jest autorskich, a nie tłumaczonych. A że zleciała się tu "elita" gimbazy która o pisaniu własnych prac nie ma pojęcia, to poziom tematu zaliczył nagłą, bardzo brutalną tendencję spadkową.
  • 1

#839

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Psychoza" jest rewelacyjna. Chyba najlepsze opowiadanie od czasu tego o Kulkach. Sam to napisałeś, czy jest to tłumaczenie?
  • 0

#840

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Własnie skonczyłam czytać "Psychozę", świetna !
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych