Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#886

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam. Dodałam dwie nowe pasty. Jeśli chodzi o pastę "Zalgo" to niestety nie mogłam znaleźć żadnych informacji dotyczących niejakiej czy niejakiego Am Dhaegar. Pierwsza strona, która mi się wyświetliła w Google to było "Who is Am Dhaegar?" a pod spodem- no results albo fail/ error itp itd.
  • 0

#887

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podoba mi się ta pasta "Więcej niż zabytek" :) ciekawy pomysł

Poza tym Nicole-Collie dodaje bardzo fajne pasy zawsze, chyba do tej pory każda mi się podobała, wywoływała dreszczyk :)

Użytkownik Syrinks edytował ten post 28.07.2011 - 14:23

  • 0

#888 Gość_grubby

Gość_grubby.
  • Tematów: 0

Napisano

"Użytkownik 666" sprawdzony ponad rok temu. U mnie i kolegów trzeba było zasilacz albo wtyczkę wyłączyć. "Więcej niż zabytek" ciekawa, chyba każdy wie co przedstawiają zamknięte drzwi :roll:
  • 0

#889

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nowa pasta dodana :)))) komentujcie
  • 0

#890

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nowa pasta dodana :)))) komentujcie



Bardzo mi się podobała : ) Ma klimat.
  • 1

#891 Gość_grubby

Gość_grubby.
  • Tematów: 0

Napisano

Nowa pasta dodana :)))) komentujcie

Jak dla mnie wieje sandałem... ale dałem + na zachętę, bo może twoja kolejna pasta (o ile taka będzie) mi się spodoba :)
  • 0

#892

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może być ta pasta, chociaż juz w pewnym momencie się pokapowałam co zapewne będzie w tym siedzeniu :)
  • 0

#893

Broneczek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowa pasta dodana :)))) komentujcie


Hmmm sorki ale ta pasta wygląda jakby była tłumaczona z angielskiego przez google tłumacza :)
Być może się mylę ale składnia i ogólnie gramatyka pozostawia wiele do rzeczenia i psuje całą radochę z czytania.

P.S. Z racji że to mój pierwszy post Witam Wszystkich Serdecznie :)
  • 0

#894

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

tlumaczylem ja tlumaczem google ale kontrolowalem by nie bylo zadnych bezsensownych zdan typu "reka zgnila w pol pod siedzeniem"
  • 0

#895

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolega dał mi link do tematu z creepypastami kilka miesięcy temu. Przez kilka dni przeczytałam wszystkie. Wiele bardzo klimatycznych, na tyle, że później jeszcze parę tygodni bałam się zostawać sama w nocy w dużym pokoju, kiedy mój chłopak szedł już do sypialni. Biuro, w którym pracuję, mieści się w tym samym bloku, w którym mam mieszkanie, jako niezależny lokal na parterze - często pracuję tam, kiedy innych pracowników już nie ma, czasami chodziłam tam późnymi wieczorami, ponieważ w ciągu dnia nie miałam czasu. Kiedy zaczytywałam się w temacie creepypast oraz jakiś czas później, nie dopuszczałam do sytuacji, aby chodzić tam, kiedy się ściemnia, tylko dużo wcześniej, bo każdy dźwięk był dla mnie podejrzany.
Naprawdę - świetne teksty, tylko pogratulować tłumaczeń i twórczości!
  • 0

#896

Ciocia Groza.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Dodałam dwie nowe pasty. Jeśli chodzi o pastę "Zalgo" to niestety nie mogłam znaleźć żadnych informacji dotyczących niejakiej czy niejakiego Am Dhaegar. Pierwsza strona, która mi się wyświetliła w Google to było "Who is Am Dhaegar?" a pod spodem- no results albo fail/ error itp itd.


Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa Am Dhaegar został/a/o wymyślone po prostu na potrzeby tej creepypasty. Fajnie, że ją przetłumaczyłaś, ja o tym myślałam od jakiegoś czasu, ale jakoś nie mogłam tego "ugryźć". Zalgo sam w sobie to bardzo ciekawy mem, jeden z moich ulubionych, chyba dlatego, że budzi pewne skojarzenia z H. P. Lovecraftem.:) Mała uwaga: ja bym przetłumaczyła The Nezperdian hive-mind of chaos jako nezperdiański (?) umysł-rój chaosu, bo hive mind oznacza chyba zbiorową świadomość, tak mi się zdaje.
Gdyby ktoś był zainteresowany tym radosnym tematem, podaję linki do strony na Know Your Meme i polskiego artykułu o Zalgo.
  • 0

#897

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu zabierałam się za tłumaczenie pasty, którą zamieścił Wyxud.

Ale już nawet początek wyszedł mi całkiem inaczej, był bardziej... no, spójny.

Jeśli chodzi o treść to jest to bardzo przewidywalna pasta.
  • 0

#898

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Pasta" o Królu Serce fajna, lubie takie ciekawostki, aż sobie obejrzałam moją talię kart i faktycznie - mój król serce również popełnia samobójstwo :>
  • 0

#899

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też mi się spodobała ta pasta dlatego ją przetłumaczyłem. Warto jednak zauważyć że nie jest one oparta w 100% na faktach historycznym ;)

Użytkownik BoryZ edytował ten post 31.07.2011 - 15:04

  • 0

#900

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mi sie podobala o straszydle w szpitalu :) a to o krolu nie straszne :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Google (1)