Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#931

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeczytałam te dwie nowe pasty, co są. Nic a nic nie było. Ech, siedzę i wpatruję się w "Dziewczynę z Chryzantemami" i płaczącego chłopca. Jestem dziwna D:?
Ej, rzuciłby ktoś tu jakąś pastę, którą można przetłumaczyć albo mi na PW? Bo sama nic pisać nie będę, a jak dowiem się, że komuś coś się podobało, to ochoczo się piszę :D.
Ale żeby była krótka. No, nie musi być na pięć zdań, ale nie jakaś przydługawa. W formie pamiętnika może być. A siły sama na /x/ nie mam szukać =D.


Nie rozumiem zdania "Nic a nic nie było." Bo chyba o moje pasty chodzi ; p
  • 0

#932

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O Sokratesie już chyba było. takie wrażenie mam, gdzieś na początku.
  • 0

#933

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Przeczytałam te dwie nowe pasty, co są. Nic a nic nie było. Ech, siedzę i wpatruję się w "Dziewczynę z Chryzantemami" i płaczącego chłopca. Jestem dziwna D:?
Ej, rzuciłby ktoś tu jakąś pastę, którą można przetłumaczyć albo mi na PW? Bo sama nic pisać nie będę, a jak dowiem się, że komuś coś się podobało, to ochoczo się piszę :D.
Ale żeby była krótka. No, nie musi być na pięć zdań, ale nie jakaś przydługawa. W formie pamiętnika może być. A siły sama na /x/ nie mam szukać =D.


Nie rozumiem zdania "Nic a nic nie było." Bo chyba o moje pasty chodzi ; p


Tak, o Twoje. Chodziło mi o to, że się czyta i żadnego uczucia o środka xD. Dużo było past typu "jedź do, mów to, bo jak nie, to...". Lubię je, ale już trochę się nudno robi xD. Ale jak Twojego autorstwa, to i tak jest świetnie : DD.
  • 0

#934

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano



Przeczytałam te dwie nowe pasty, co są. Nic a nic nie było. Ech, siedzę i wpatruję się w "Dziewczynę z Chryzantemami" i płaczącego chłopca. Jestem dziwna D:?
Ej, rzuciłby ktoś tu jakąś pastę, którą można przetłumaczyć albo mi na PW? Bo sama nic pisać nie będę, a jak dowiem się, że komuś coś się podobało, to ochoczo się piszę :D.
Ale żeby była krótka. No, nie musi być na pięć zdań, ale nie jakaś przydługawa. W formie pamiętnika może być. A siły sama na /x/ nie mam szukać =D.


Nie rozumiem zdania "Nic a nic nie było." Bo chyba o moje pasty chodzi ; p


Tak, o Twoje. Chodziło mi o to, że się czyta i żadnego uczucia o środka xD. Dużo było past typu "jedź do, mów to, bo jak nie, to...". Lubię je, ale już trochę się nudno robi xD. Ale jak Twojego autorstwa, to i tak jest świetnie : DD.



Tłumaczone. Mam słabość do miejsc, rzeczy itp. Jeżeli znajdę czas, choć głównie chęci to znajdę coś typowo przerażającego.
  • 0

#935

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się najbardziej podobają pasty z plikami i rytuały <:.
I tak jest dobrze, bo niektóre tłumaczone pasty (i nie tylko. Z fanfickami też się spotykałam) są źle gramatycznie itp. A tak, to się gładko czyta i jest git majonez <:.
  • 0

#936

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłam całą masę ciężkich, dłuuugich past więc powiem Wam jedno moi drodzy: będzie niezła zabawa! Wybrałam tylko te najstraszniejsze lub też najciekawsze i jest ich około 60!

Mam nadzieję, że nie padnę przy komputerze, próbując to wszystko przetłumaczyć :P
  • 1

#937

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Motyw ze zdjęciami post-mortem pojawił się w jednym z moich ulubionych filmów - "Inni". Bardzo ciekawe :)
  • 0

#938

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hmm zdjecie spondzb0ba bezpieczne? spalony ryj? egzorcysta?
  • 0

#939

Loth.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja pasta przetłumaczona z 4chana, mogą być moje błędy, mogą być błędy autora, mam nadzieję, że się spodoba. Pasty przetłumaczone przez Nicole bardzo fajne, nie powiem ;)
  • 0

#940

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyxud- spoko, to jest naprawdę tylko Spongebob z przekrwionymi oczami w jakichś ciemnościach.
  • 0

#941

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie co do Spongeboba mam zastrzeżenia.
Po pierwsze, obrazek jest rozmazany, a oczy (szczególnie naczynia krwionośne) są zbyt wyraźne, co psuje cały efekt, ale wiem, że to nie wina tłumacza.
Winą tłumacza (będzie się smażył w piekle :) )jest natomiast to, że wrzucił obrazek w formacie JPG, a nie GIF, więc Bob nie mruga. No chyba, że ktoś na prawdę jest nawiedzony, chory, bądź przedawkował tryptaminy.
  • 0

#942

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale to jest nawiedzony obrazek, a nawiedzone obrazki nie tylko mrugają gdy są jpg, ale jeszcze zabijają w nocy! (a do tego jeszcze nie wymyślono formatu!)
A pasta o Slender Manie jest moim zdaniem przepiękna, zawsze się go bałam, kojarzy mi się z takim niemiłym panem z "Gdy Geralta" S.Kinga
  • 0

#943

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnie pasty mi się spodobały <:. O dziwo, ta o grze od @Nicole-Collie strasznie mi się spodobała - a lubiłam do tej pory tylko Lavender Town.
Ten wywiad z tą dziewczyną, która widzi Slender Mana, "lubię to!".
A o tych zdjęciach z trupami to nigdy nie słyszałam, hm.
@LittleSister, te obrazki nie tylko zabijają bez odpowiedniego formatu - one po zabiciu także potrafią liczyć, czego dowodem jest pasta z dziewczyną podnoszącą palce ^^. Ja to tam myślałam, że Ona to reggae manka jest, czy coś.
  • 0

#944

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam parę past które potem przetłumaczę, ale jedna jest dosyć... wyjątkowa. Mam w posiadaniu skany pamietnika pewnej dziewczyny. Jest tego około 23 strony, tekstu na nich za to mało, zastanawia mnie teraz jak to tutaj wstawić. Tylko tłumaczenie, czy tłumaczenie plus skany? Nie wiem czy jest jakiś limit na umieszczanie grafik w jednym poście.
  • 0

#945

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BoryZ - chyba najrozsądniej będzie przepisać tekst i np. umieścić jeden czy dwa skany (te najciekawsze).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości oraz 0 użytkowników anonimowych