Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#976

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co wy macie do hrabii kaczulli i wyspy niedzwiedzi? odpalilem sobie na yt w nadziei ze znajde cos super duper creepy a tu przyjemne bajki typu scooby doo itp. Ludzie robicie z igły widły ...


Cześć, jestem nowy na forum, konto założyłem po przeczytaniu pasty "Fundacja Martwych Dzieci". Pasty czytam od dawna jak i komentarze do nich, wiele sprawdzałem, szukałem informacji o nich ale żadna z nich nie posiadała(chyba ze coś ominąłem) możliwości skontaktowania się z kimś, a tym bardziej z polakiem, jestem ciekaw informacji na jej temat. Wiecie coś może ?
Jest to chyba najbardziej wiarygodna pasta jaką do tej pory przeczytałem ;)


Gościu musisz być niezłym (nie obraź się) pojebem że chcesz się skontaktować z tymi pokurwami ...



Nie chce się z nimi kontaktować, nie napisałem do nich czy coś, interesuje mnie tylko czy ktoś wie coś więcej na ten temat ;D
Jak już wspomniałem jest to bardzo realistyczna pasta !

Użytkownik Rabiciak edytował ten post 09.08.2011 - 20:20

  • 0

#977

ry4n.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak szczerze myślę, ze kontakt z tymi idiotami nie da żadnych rezultatów.
  • 0

#978

0ldPsych0.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


co wy macie do hrabii kaczulli i wyspy niedzwiedzi? odpalilem sobie na yt w nadziei ze znajde cos super duper creepy a tu przyjemne bajki typu scooby doo itp. Ludzie robicie z igły widły ...


Cześć, jestem nowy na forum, konto założyłem po przeczytaniu pasty "Fundacja Martwych Dzieci". Pasty czytam od dawna jak i komentarze do nich, wiele sprawdzałem, szukałem informacji o nich ale żadna z nich nie posiadała(chyba ze coś ominąłem) możliwości skontaktowania się z kimś, a tym bardziej z polakiem, jestem ciekaw informacji na jej temat. Wiecie coś może ?
Jest to chyba najbardziej wiarygodna pasta jaką do tej pory przeczytałem ;)


Gościu musisz być niezłym (nie obraź się) pojebem że chcesz się skontaktować z tymi pokurwami ...


Nie chce się z nimi kontaktować, nie napisałem do nich czy coś, interesuje mnie tylko czy ktoś wie coś więcej na ten temat ;D
Jak już wspomniałem jest to bardzo realistyczna pasta !


no pasta jest realistyczna ale nie wiem co za dekle zalozyli te 2 kanaly
  • 0

#979

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze powiedziawszy to szukajac informacji na necie wszedzie ludzie pisza ze prawdopodobnie jest to sekta, nie chce.mi sie w to wierzyć wiec dalej licze na innych uzytkownikow :D
PS. Pisze z telefonu wiec przepraszam za bledy.
  • 0

#980

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczerze powiedziawszy to szukajac informacji na necie wszedzie ludzie pisza ze prawdopodobnie jest to sekta, nie chce.mi sie w to wierzyć wiec dalej licze na innych uzytkownikow :D


A więc

I'm tired of the same old shit every day, so READ ALL OF THIS. NOW. STUPID QUESTIONS WILL GET STUPID RESPONSES!

These videos were part of a "game" created by the folks at SomethingAwful, and they were about a fictional TV hijacking.

This video was originally made to show how the hijack MAY have been presented if a TV station in Wyoming was really hijacked. But now that the "game" is over, this is somewhat of an archive of the videos since the original uploader pulled them off YouTube.

To put it simple: It's Fake.


Niby research zrobiłeś, ale tematu o tym na Paranormalne przegapiłeś? hmmmm kiepsko :roll:
The Wyoming Incident
  • 1

#981

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BoryZ, nie pomyślałem że na forum może być coś o tym, szukałem pod hasłami: fundation of dead kids, a na forum jest to temat o incydencie w wyoming. Skoro fejk to fejk :D Ale system rekrutacji wydawałby się świetny xD
  • 0

#982

Seed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rabciak
Magia jest w tym, że nie wiadomo czy to fejk czy tylko moja praca.
Próbować skontaktować się z nimi zawsze można, jak najbardziej polecam, sympatyczni ludzie.

BoryZ
To co wkleiłeś, nie dotyczy konkretnie Fundacji.
  • 0

#983

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rabciak
Magia jest w tym, że nie wiadomo czy to fejk czy tylko moja praca.
Próbować skontaktować się z nimi zawsze można, jak najbardziej polecam, sympatyczni ludzie.


Drugie zdanie przeczy temu co napisałeś w pascie ;D
  • -1

#984

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pf. Ja to nawet nie obejrzę tego filmiku. Patrzyłam tylko na komentarze.

Ja myślę, że Seed to

Próbować skontaktować się z nimi zawsze można, jak najbardziej polecam, sympatyczni ludzie.


Napisał raczej z ironią : 33.

Co jak co, ale do Nich nie napiszę <:.
  • 0

#985

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się coraz bardziej nastawiam na napisanie :>
  • 0

#986

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BoryZ
To co wkleiłeś, nie dotyczy konkretnie Fundacji.


Dotyczy to wyłącznie filmu 333-333-333 który w według pasty jest dziełem Fundacji (co prawdą oczywiście nie jest ;) ).
  • 0

#987

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale i tak jest to najbardziej (moim zdaniem oczywiście) realistyczna pasta, która się tu pojawiła. Według mnie pobił nawet oba pamiętniki, które tu były <:. Wielki plus dla @Seeda, oczywiście <:.
@Rabiciak, jak napiszesz, to daj znać, jacy są sympatyczni <:.
Przyznam się, że te 333-333-333 cały czas mi chodzi po głowie... I o to właśnie chodzi w pastach!
Na dodatek wszystko potęguję fakt, że ktoś pytał się parę(naście/dziesiąt - ?) stron wcześniej o ten 333-333-333. Pamiętacie <:?

Aha, co do innych past.
Beau - najbardziej mimo wszystko podobała mi się pierwsza część. Pod koniec drugiej robiło się coraz gorzej - między innymi przez te dragi.
Autostopowiczka nudna.
Tamta cała reszta także nudna.
Coś chcę przetłumaczyć, zbieram się, zbieram, ale zebrać się nie mogę.
Zobaczę dzisiaj <:.
  • 0

#988

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomość wysłana do tego gościa z pasty i do tego : http://www.youtube.c...ser/TheTubrowin , niby też w 333 jest ;D
  • 0

#989

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale wiesz, jak odpiszą ci jakieś "Ave Satan Srutututu-Majtki-Z-Drutu", to wiesz, uważaj, czy Ci o 3:00 telefon nie zadzwoni <:.
  • 0

#990

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam wyciszony telefon i tak wiec nie obiorę jak coś xD ten Turbowin, ten prawdziwy napisał ze ktoś włamał sie na jego konto i pisze te głupoty o 333 ;D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych