Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#991

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, bo poza tym w "o sobie" gość wydaje się normalny. A weszłam na tego Shini coś tam, nie umiem tego napisać, to od razu coś się zaczęło odtwarzać, to jak jeszcze były napisy, to zatrzymałam. Ale u Niego (na S tego), to ani komentarzy żadnych. Tylko jacyś przyjaciele, hm. W tym @Seed chyba :P. A filmy to ma tylko dotycząca FMD. No cóż, ja się tam nie pcham <:.
  • 0

#992

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja lubię tego typu sprawy, a to ze można się jeszcze z kimś skontaktować jest dość intrygujące :D
  • 0

#993

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też lubię, ale raczej lepiej jest się trzymać od takich typów z daleka ;>.
  • 0

#994

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tam, w mojej szkole byli gorsi :)
  • 0

#995

Seed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W tym @Seed chyba . A filmy to ma tylko dotycząca FMD. No cóż, ja się tam nie pcham <:.

Taa, dodany do przyjaciół jest, jak jeszcze z kumplem go za bardzo na poważnie nie graliśmy - tylko zachęcaliśmy Shemmhazaia do pójścia do kościoła.
Potem już tak komicznie nie było.
  • 0

#996

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak można zapytać, dalej z Nim kontakt utrzymujesz?
  • 0

#997

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak w ogóle ktoś wie co znaczy to inc. Santanus Ek-k Trois ? Pojedynczo jeszcze jakoś idzie przetłumaczyć ale razem większego sensu nie ma :/
  • 0

#998

0ldPsych0.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rabciak

To chyba coś z szatanem (wieeem logiczne).

Być może jakaś łacina czy coś?

--------------------------edit 10-08-11 21:44 ------------------------------------------------
Jednak nie łacina, sprawdzałem na google tłumacz

Użytkownik 0ldPsych0 edytował ten post 10.08.2011 - 20:44

  • 0

#999

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojedynczo:
inc. - Incorporation
Santanus - być może szatan
Ek-k - nie znalazłem tak pisanego ale Ekk to stara waluta jakiegoś kraju, kojarzy mi się z Estonią ale nie mam pojęcia.
Trois - "trzy" z francuskiego

Razem nie daje nic sensownego i chyba nie ma dawać :)
  • 1

#1000

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzecie stąpienie świętego Ek-k'a.
Santa nie równa się satan raczej ;)
  • 0

#1001

0ldPsych0.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tylko ciekawi mnie jedno.... Kim jest ten pokurw z yt który zhackował torbowinowi konto?
  • 0

#1002

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba wyjaśnione:

Witam.

Mnie również interesowała sprawa Fundacji Martwych Dzieci, ale łącząc kilka faktów co raz bardziej jestem przekonany, że użytkownik Shemmhazai to fikcyjne konto wymyślone przez Seeda i jego kolegów.

Po pierwsze: konto Shemmhazai jest dość młode (założone 28 VII 2011), a na obrazku załączonym w poście Seeda widać, że otrzymał wiadomość od swego kolegi 1 VIII 2011, zaś ?creepypasta? Seeda jest z 7 VIII 2011. Oczywiście jest to możliwe, ale jak dla mnie dziwna historia powstająca w niecałe dwa tygodnie od założenia kanału na Youtube jest już z miejsca bardzo podejrzana.

Po drugie: Seed pisał ?Dziś mam zmienione konto oraz numer telefonu. Tych dziwnych użytkowników staram się omijać z daleka.
To jest przestroga dla was, nie bawcie się w to. Bo będzie tak jak ze mną.? - oczywiście bujda. Jak łatwo sprawdzić konto Seeda na Youtube ma się dobrze (bynajmniej nie jest nowe), a i omijanie tych ludzi mu chyba nie wychodzi, skoro Shemmhazai jest wśród jego znajomych.

Po trzecie: jeden z filmików Shemmhazaia ma w tytule nazwę użytkownika ?Bargal123?. Ty zaś znalazłeś kanał ?TheTurbowin? z ?trójkami?. Obaj są rzecz jasna znajomymi Seeda, a cała trójka wraz z użytkownikiem ?ZaXiuu?, który niby to podesłał Seedowi filmik (porównując listę znajomych Seeda do screena z treścią wiadomości, przy której widnieje rozmazany avatar można to wywnioskować) są let's playowcami.
Dla mnie to już wystarczająco śmierdzi żarcikiem tej ?grupy społecznej?. :P
Let's playowcy rzecz jasna mają coś wspólnego z grami komputerowymi, a Shemhazai? Polecam sprawdzić w wiki Final Fantasy. ;)

Tak więc imo pisanie do Shemmhazaia może się skończyć jedynie próbą ?creepy wkręcania?, z którego na pewno Seed wraz z kolegami mają już niezłą polewę. :P

Gdybyś chciał jednak prowadzić dalej jakieś śledztwo to znalazłem to: http://www.youtube.com/user/MrLew2007

Zainteresował mnie jeden z komentarzy tego użytkownika do http://www.youtube.c...h?v=Scwc5Xji5Lg

Pozdrawiam!


Informator: Edric

To tyczy się polskiej wersji, a co z filmikami w "innych językach" (w sumie same tytuły) ? Czyżby tylko kopie żartu ?
  • 0

#1003

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie mają nieźle zjeb*ne w głowach, bo inaczej nie powiem.
Tylko po co hakowali konto tego kolesia ;x?
  • 0

#1004

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

For lulz? ;]
Mi to tam się podoba i wręcz uważam to za zabawne :D Troche takie trollowanie na większa skalę i z wielka klasą.
  • 0

#1005

Rabiciak.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedziemy z następną pastą do wyjaśnienia ! ;D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych