Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1021

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dajcie spokój z tymi minusami - tak jak sprawa ma miejsce przy ostatniej paście. To, że autor skorzystał z wyjątkowo oklepanego motywu to trudno, ale ogólnie cała opowieść jest do łyknięcia. Minusowanie nowych użytkowników to nie jest najlepiej obrana droga rozwoju forum. Pamiętajcie, że dla niektórych osób reputacja (a szczególnie reputacja na minusie) jest wyznacznikiem poziomu danego delikwenta - po co utrudniać nowym i tak nie łatwy już start ?

Także kończąc już, żeby nie brzmiało to jak kazanie - myślę, że od tego właśnie jest ten temat, żeby powiedzieć co się podoba lub nie podoba w danej opowieści, minus bez argumentacji jest bezwartościowy.
  • 5



#1022

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niebawem i ja spróbuje swych sił w creepy. :) Zobaczymy czy się komuś spodoba.. :)
  • 0

#1023

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nadrobiłam pasty i tak powrócę sobie do tematu Wyspy Niedźwiedzi. Bardzo nie lubiłam tej bajki jako dziecko. Parokrotnie podchodziłam do jej odcinków, ale w połowie przerywałam i nie chciałam kontynuować oglądania - strasznie nieprzyjemna była, mroczna taka i zbyt ciężka, jak dla dziecka, które ledwo co do szkoły poszło. Zapamiętałam tylko tyle, że w tej bajce głównie zło było i wydawało mi się, że zło jest na całym świecie i tylko te dwa zwierzaki i duszek są dobre, i muszą się z tym wszystkim same zmagać.
Tak samo nigdy nie lubiłam Muminków - to jest bajka, której swoim dzieciom nie pokażę, dopóki nie skończą 10lat, bo, moim zdaniem, nie nadaje się dla młodszych dzieci. Tam też przecież mnóstwo dziwnych strachów było: Buka niby samotna, ale taka mroczniara, że hej!, poza tym Hatifnaty były okropne i dużo tego tam mrocznego się działo. Długo miewałam koszmary po tej bajce.
Scooby Doo był lajtowy przy tym. Głównie dlatego, że oglądałam jego przygody ze świadomością, że te wszystkie potwory i duchy to tak naprawdę przebrani ludzie byli i zawsze na końcu każda zagadka była rozwiązywana, wszyscy szczęśliwi i strachów nie było.
  • 0

#1024

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moja matka, wielka fanka Muminków twierdzi, ze to ksiązka dla dorosłych po prostu. Ja sama czytałam je gdy byłam mniejsza. Pamietam moment, gdy Mała Mi wykopała szkielety małych ptaszków. Wątpię, żeby było to odpowiednie dla malych dzieci ;]
  • 0

#1025

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To co napisalem stało sie naprawde...
probowalem tylko dodac klimatu paroma slowami...


Naprawde zdziwilem sie gdy kumpel napisal takie cos do mnie po angielsku dodajac link... jak chcecie otworzcie go bo ja nie mam odwagi
[Amir Ziljkic]
Zgłoś · 16:09
http://goo.gl/e2rFr

Zapewniam was ze usune ta creepypaste jesli mozna to cos tak nazwac jesli sie nie spodoba

Użytkownik Wyxud edytował ten post 23.08.2011 - 16:34

  • 0

#1026

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktoś może potwierdzić, że w powyższym linku nie ma wirusów/spyware? Strona ma dosyć dziwny adres.
  • 0

#1027

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Link jest już nieaktywny, a wygląda dziwnie gdyż jest on "skrócony" przez Google URL shortener.
  • 1

#1028

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jeszcze jak ogladalem kwejka i zobaczylem ten obrazek z tekstem "Hi, wanna laugh? :)"
to sie przestraszylem
:o

Tak wogole to nie wszedlem w ten link tylko dlatego ze kumpel napisal do mnie po angielsku -.-



YYYY poguglowalem i okazalo sie ze to facebookowy virus ktory ci roz*ierdala komputer po wejsciu w link :o
dobrze ze wygasl...

BOZE JAKIE JA MIALEM SZCZESCIE ZE W TO NIE WLAZLEM!!!


Tu macie info :o
http://forum.pcforma...i-Wanna-laugh-t
http://forum.hotfix....ugh-t14753.html
http://www.forumowis...hi-wanna-laugh/

I KOLEJNY RAZ MOJA BOJAZLIWOSC PRZED LINKAMI MNIE URATOWALA KU*WA!!!!!!

Dobra dobra. Dowiedzialem sie ze po pobraniu tego gowna komp chce sie wlaczyc jedynie w stanie awaryjnym.
Coś jeszcze? Podobno latwo sie usuwa tego wirusa jakims programem OTL. Kto dostanie wiadomosc od znajomego o tresci "-Hi. -Wanna laugh? :)" ja odpowiedzialem "-Yes." on podal mi tamten link a ja powiedzialem ze smieszne...
pewnie wiedzial ze nie wszedlem...
powiedzial tylko "ill be back" czyli po przetlumaczeniu "Wróce" czy cos w tym stylu...
mozliwe ze bedzie probowal zainfekowac moj komputer w inny sposob wiec bede mial sie na bacznosci...

NO, ROZPISALEM SIE!

Użytkownik Wyxud edytował ten post 23.08.2011 - 19:03

  • 0

#1029

Skyline.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszedłem w ten link, na szczęście antywirus mnie uratował. Dopiero po tym "I'll be back" załapałem że to jakiś bot, bo ten qmpel tak dobrze po angielsku nie pisze. Potem sie dowiedziałem że to jakiś wirus krąży, ale domyśliłem sie że to wirus bo program zareagował.

Teraz niech to posłuży za temat na creepypaste. :D
  • 0

#1030

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, przez tego wirusa mialam ostatnio czyszczony dysk.

Poszukajcie na google o wirusie z facebooka, albo cos na temat wirusa l1rezerv , bo tak on sie nazywa
  • 0

#1031

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzuciłam drugą pastę napisaną przeze mnie. Czekam na oceny ;).

Tymczasem zabieram się za czytanie pasty LittleSister ;).

Rzuciłam drugą pastę napisaną przeze mnie. Czekam na oceny ;).

Tymczasem zabieram się za czytanie pasty LittleSister ;).


Imb i Sister, macie po plusie ;).
  • 0

#1032

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Imb, pierwsza pasta o wojnie jest genialna. Jak dla mnie ma strasznie niepokojący klimat. No i fragment z ciastkiem i filiżanka herbaty - Pink Floyd - Us and Them (ciekawe, czy autor tez mial takie skojarzenie, łeh)
A przez druga znowu będę bała się iść umyć żeby (takie schizmy miałam jeszcze po "Mirrors" i takiemu fajnemu opowiadaniu o palcach z odpływu S. Kinga 'oO)
A pasta ChopAndChange... Widzicie dzieci, do tego prowadzi słuchanie heavy metalu!
  • 0

#1033

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sister, to z jakimś podtekstem było :P?
Bo IM słuchałam ostatnio coś miesiąc temu ;D.
  • 0

#1034

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie, przecież to jest fakt oczywisty. Sama prawie na zawał zeszłam gdy przez przypadek włączyła sie playlista zatytułowana "Black, Dark and other sh** from other space". Masz założone słuchawki i słyszysz krzyk kobiety! Ale po chwili wchodzi perkusja. A potem okazuje sie jeszcze, że to krzyczał facet.
Generalnie mój pomysł jest taki, żeby do opowieści dodawać niepokojące, przerażające utwory, żeby jeszcze nadać klimatu. To byłoby ciekawe.
  • 0

#1035

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nadrobiłam pasty i tak powrócę sobie do tematu Wyspy Niedźwiedzi. Bardzo nie lubiłam tej bajki jako dziecko. Parokrotnie podchodziłam do jej odcinków, ale w połowie przerywałam i nie chciałam kontynuować oglądania - strasznie nieprzyjemna była, mroczna taka i zbyt ciężka, jak dla dziecka, które ledwo co do szkoły poszło. Zapamiętałam tylko tyle, że w tej bajce głównie zło było i wydawało mi się, że zło jest na całym świecie i tylko te dwa zwierzaki i duszek są dobre, i muszą się z tym wszystkim same zmagać.


no i generalnie że ten niedźwiedź cały czas próbował odnaleźć dom gdzie są inne niedźwiedzie, ale tak się tułał, tułał i nie mógł trafić do celu, to było frustrujące...

Tak samo nigdy nie lubiłam Muminków - to jest bajka, której swoim dzieciom nie pokażę, dopóki nie skończą 10lat, bo, moim zdaniem, nie nadaje się dla młodszych dzieci. Tam też przecież mnóstwo dziwnych strachów było: Buka niby samotna, ale taka mroczniara, że hej!, poza tym Hatifnaty były okropne i dużo tego tam mrocznego się działo. Długo miewałam koszmary po tej bajce.


dla mnie hardkor z Muminków to Mrówkolew - mieszkał w dziurze piaskowej i wciągał tam wszystkich, weź miej 10 lat, obejrzyj coś takiego a potem jedź na wakacje na plaże :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości oraz 0 użytkowników anonimowych