Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1036

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Generalnie mój pomysł jest taki, żeby do opowieści dodawać niepokojące, przerażające utwory, żeby jeszcze nadać klimatu. To byłoby ciekawe.


No nie wiem, czy dobrze zrobiłam, ale zamieniłam IM na coś innego i dodałam jeszcze jedną piosenkę. Przy okazji zalinkowałam, więc można posłuchać :).

A co do tych bajek.
Raz na TV Puls to widziałam jakąś bajkę, nie wiem, czy to w odcinkach, czy to film był, bo się z tym nie spotkałam więcej. W każdym razie postaci były chyba z plasteliny, a cały klimat był mroczny. Postaci śpiewały coś o ściętych głowach. Tak mi się niedobrze zrobiło, że zaczęłam się niemal wydzierać bo coś takiego dziwnego było. Była to tylko końcówka, a i tak było straszne. Muzyka na napisy także. Było to coś max. 2 tygodnie temu, ale nie wpadłam na to, żeby sprawdzić w programie.

EDIT:

Nową pastę dałam. Krótko, zwięźle i na temat.
Minusować :D!

Anyan M, dzięki za tą pastę.
Dobrze jest czasem wrócić do tych wczesnych czasów.
Suicidemouse :D!
Nie mam jak na razie dać plusa, bo mi się skończyły, ale jak będę miała, to od razu leci plusik ;).

Użytkownik Kitsune edytował ten post 26.08.2011 - 12:31

  • 0

#1037

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

suicide mouse nie straszne -.-
pewnie mialem sie wystraszyc tego "Czekam na kontakt, T.R.”
ale nie rozumiem o co chodzi
  • 0

#1038

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

z Sucide Mouse chodzi glownie o to, ze pelne wersje znajdziesz na yt i rzeczywiscie wpływają na psychikę. Gdzies na forum chyba jest topic o myszke i o suicide sheep też.
  • 1

#1039

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie moge sie doczekac kolejnej pasty -.o
kurde udusze tego ktory napisal paste o tej babce co dziecko zabila :{
byłem naprawde przerazony gdy se to wyobrazilem a to ze mam w domy malego brata tylko mnie bardziej zasmucilo
  • 0

#1040

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Dodaj 3 do 4, dodaj do tego swój wiek i pomnóż do tego liczbę okien w twoim domu. Mam nadzieję, że nie wyszło ci zero, bo byś się nie skupił, a wtedy nie mógłbym zajść cię od tyłu.

Cienisty człowiek"

@Kitsune, wymyśliłem to w kilka sekund. Jak widzisz podobnych past na forum było przynajmniej z 20, więc to już na nikogo prawie nie działa, tym bardziej, że twoja wygląda na taką, jakby powstała w jeszcze krótszym czasie (autorska robota?). Miło, że coś piszesz, ale denerwuje mnie to, jak wchodzę na forum, śliniąc się na myśl o dobrej paście, a czytam takie coś, to chce mi się wyć.

Jeszcze raz powtarzam - bardzo dobrze, że tworzysz, ale postaraj się przed napisaniem czegoś podobnego następnym razem ;]

Suicidemouse była na forum przynajmniej kilka razy wspominana, jako pasta chyba dwa razy.

To na YouTube, to w żadnym wypadku nie jest oryginalna wersja, no chyba, że nigdy takiej nie było, więc można ją uznać za oryginał :P


Kocham cię!

Użytkownik optyk edytował ten post 27.08.2011 - 15:27

  • 0

#1041

Aynan M.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ostatnio napisałem własnego pomysłu creepypastę na podstawie gry OutRun. Tak, wiem, taka gra raczej nie pasuje do tego typu historii... Ale gdy moja kobieta to przeczytała to podobno ją ciary przeszły :) Dzisiaj albo jutro postaram się ją wrzucić na forum.

A obecnie jestem w trakcie pisania kolejnej historii, również z motywami gier video.
  • 0

#1042

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Aynan M, miło się czytało twoją pastę, tylko:
-Czemu taka krótka? Wstęp był dwa razy za długi w porównaniu do reszty, a historia o tym jak wyglądała gra (porównania, skojarzenia, fałszywe screeny) powinNa zajmować przynajmniej 2/3 opowieści.

Przypomniała mi się Drakula w oryginalnej pisanej wersji (tj. tłumaczenie oryginału [dokładne]).
"W ciemnym korytarzu, w którym czuć można było na sobie oddech zatrwożonych dusz przebywała moja osoba. Zdeterminowana, aczkolwiek nigdy nie wątpiąca bardziej w słuszność swoich przekonań. Gdy zobaczyłam Drakulę zabiłam go."
Najciekawszy moment w jednym zdaniu, a (jak dla mnie) niemal nie noszący treści wstęp tylko zanudzał.

-Druga sprawa: czemu do cholery ludzie w swoich pastach nazywają postacie Joe, Louis, Johny, zamiast Józek, Bożydar, czy Czesława? O wiele lepiej się czyta pastę w której imiona są mi bliskie (czyli krajowe, lub/i powszechne w kraju). Czuję, że wiem co doświadczała postać, że chodziła tymi samymi drogami co ja, że widziała osyfione ulice polskich miast i mieszka w blokowisku z wielkiej płyty, a nie w slumsie w czarnej dzielnicy Los Angeles, o którym prawie nic nie wiem i dla mnie równie dobrze postać mogłaby mieszkać na Marsie.

Powtórzę się jeszcze raz: niezmiernie się cieszę, że ktoś tworzy coś własnego, a nie tylko tłumaczy (choć to też wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa).
Powodzenia, czekam na więcej!
  • 0

#1043

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś ma dużo past na głowie może mi podrzucić jedną do przetłumaczenia, mam chwilkę czasu, angielski znam w poziomie niemal perfekt ; )
  • 0

#1044

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Napisze własna paste o grze Contra :>
dzisiaj sciagnalem i przeszedlem ja by zdobyc natchnienie
xD
  • 0

#1045

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja to już chyba wszystkie creepypasty przeczytałam (przynajmniej te znane). I właśnie fajnie by było przeczytać coś nowego xD Sama próbowałam pisać, skończyłam mniej więcej w połowie, trzeba by było się zabrać znowu do tego ;D
  • 0

#1046

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaraz wstawię jedną pastę




Ło, ktoś mnie chyba nie lubi, bo za nic nieznaczacy post dostaję minusa :D

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 28.08.2011 - 20:34

  • 0

#1047

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

coś nudno sie robi :) czekam niecierpliwie na paste

NIE MAM ODWAGI ODPALIC SSOW Z GIER xD

Użytkownik Wyxud edytował ten post 28.08.2011 - 14:35

  • 0

#1048

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SSy z pasty Imb nie działają ( w sensie nie można ich otworzyć na imageshack.us). Błąd 404.
  • 1

#1049

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

z nudów czytam pasty od nowa xD jestem na 7 stronie
nawet jesli je juz czytalem i tak mam dreszcze


Ta pasta mi sie podoba

-Powiedz "Witaj Molly"
-Jeśli powiedziałeś to w myślach Molly jest bezpieczna w twojej głowie


Dobra moja ciekawosc jest troche silniejsza niz strach... otworzylem ssy minecrafta i faktycznie tam cos jest -.-
nie am pojecia co to ale smierdzi fotoszopką

SSa z gry tej 2 nie mam odwagi otworzyc... kto chetny?

Użytkownik Wyxud edytował ten post 28.08.2011 - 14:59

  • 0

#1050

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

SSy z pasty Imb nie działają ( w sensie nie można ich otworzyć na imageshack.us). Błąd 404.


To dziwne, bo mnie działają. Ale jeżeli nie będzie to wbrew regulaminowi, to mogę podmienić na te z oryginalnego serwera. Widać nawet prosty Imageshack mnie przerasta. -.-'

@Up

Screen z drugiej gry to tylko las, nie ma tam nic strasznego. Daję słowo. ;)
A do zrobienia czegoś dziwnego w Minecraft'cie nie trzeba wiele. Ten cień na drugim to mógłby być zwykły Obsidian (ciemnofioletowy bloczek) albo podstawowe bloczki z The Nether (ciemnoczerwone). To światło to wystarczy wejść na górę, postawić parę pochodni czy rozpalić ogień, zejść, zrobić screena i zarzekać się, że jeszcze się tam nie było.

Użytkownik Imb edytował ten post 28.08.2011 - 15:05

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych