Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1066

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Chce ciagle wiecej i wiecej! Nie pomyslal ktos by zrobic creepypaste o grze PONG ? jest temat na forum o tej grze wiec pomyslalem ze ktos moglby go podkolorowac xD

Paranormalne Pong [nie boj sie -.- nie ma obrazkow]

Edit: czekam na rezultaty!

Użytkownik Wyxud edytował ten post 30.08.2011 - 20:38

  • 0

#1067

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano



A dzięki, to fajny komplement zważywszy, że po napisaniu tego nawet nie przeczytałem tego ponownie :)

A teraz sovie pomyśl, że w dzieciństwie wciąż miałem sny z zepsutą windą, bez możliwości otwarcia zamków i potwory w cudzych mieszkaniach :P



Ja kiedyś miałem podobny sen. Koszmary senne ogólnie są dobrym motywem do tego typu historii :)
A to Twoje opowiadanie naprawdę bardzo ciekawie się czyta. Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się to troszkę z filmikiem "username 666" z Youtube i z opowiadaniem "Korytarz" (na pierwszej stronie tematu z creepypastami).

Edit: "Szaleniec z Ravenhood" też całkiem niezłe - zakończenie jest dosyć zaskakujące. "Nie wierz nigdy kobiecie" :D Fajny motyw z tą piosenką :)


Dzięki, zawsze lepiej usłyszeć komentarz niż dostawać tylko goły plus czy minus :)
  • 2

#1068

Aynan M.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chce ciagle wiecej i wiecej! Nie pomyslal ktos by zrobic creepypaste o grze PONG ? jest temat na forum o tej grze wiec pomyslalem ze ktos moglby go podkolorowac xD

Paranormalne Pong [nie boj sie -.- nie ma obrazkow]

Edit: czekam na rezultaty!



Hm, przeczytałem ten temat... Jak dla mnie to jedna wielka ściema.
A co do creepypasty z Pongiem - podejmuję się tego zadania, lubię pisać historie z motywami gier :)
Mam już bardzo ogólny zarys, mogę jedynie zdradzić, że będzie to coś a'la Suicidemouse.
Na dniach postaram się to wrzucić.
Pozdro :)
  • 0

#1069

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeglądając powyższy temat o Pongu, wspomniano o filmie Begotten. Film jest dosyć poryty, więc zapytam pisarzy - dałoby się jakoś to wykorzystać do napisania pasty? ;)
  • 0



#1070

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesli ktoś szuka past o pokemonach, to znalazłam cos takieg 8 stron historii
  • 0

#1071

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Awww, dorwałaś się do mojego źródełka z którego miałem zamiar tłumaczyć :P
  • 1

#1072

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przetłumaczyłem pastę "Failed Rituals".
Mam nadzieję, że się wam spodoba :)

EDIT: Save me to jedna z najlepszych past jakie czytałem w tym roku :P Lubię pasty o grach, szególnie zabójczych
:D
Szacunek do autora! (oczywiście plusik)

PS: dodałem pastę "Zła płyta"

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 31.08.2011 - 16:41

  • 0

#1073

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Obydwie pasty juz byly -.-
minus
mam wrazenie ze ty poprostu bezczelnie skopiowales post

Użytkownik Wyxud edytował ten post 31.08.2011 - 17:11

  • -1

#1074

Aynan M.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Nieudane rytuały" - fakt, mam wrażenie że już gdzieś czytałem coś podobnego. Historia dzieciaka, który boi się ciemności (chociaż ja czasem też mam podobne schizy po czytaniu lepszych opowiadań) :) Druga pasta na bank już była.

EDIT: Save me to jedna z najlepszych past jakie czytałem w tym roku :P Lubię pasty o grach, szególnie zabójczych
:D
Szacunek do autora! (oczywiście plusik)


A dzięki, dzięki :)
  • 0

#1075

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam za pomyłkę, musiałem coś ominąć przy szukaniu.
Ale mogę zagwarantować, że obie pasty tłumaczyłem sam.

Dupek22, Twoja pasta to najbardziej pokręcona creepypasta jaką czytałem (niekoniecznie negatywnie pokręcona ;) )
  • 0

#1076

Emglo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dupek22- rozumiem, że to parodia. Dość wredne dla autorów tego rodzaju past, choć wyjątkowo precyzyjna ;).
  • 1

#1077

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ja nie wiem, ale naprawdę wydaję mi się, że minusy lawinowo w tym temacie daje osoba, która miała przeciwwskazania co do samego tematu i tego, że ten temat jest popularny na forum. Ale to tylko taka teoria...

Co do historii- no proszę! I znowu nam pięknie temat rozkwita. Naprawdę jestem z Was wszystkich niezmiernie dumna! Stworzyliśmy pięknego giganta na tej niezbyt łatwej pożywce ;) Gratuluję Wam wszystkim i mam nadzieję, że natchnie to Was do pisania jeszcze lepszych, pełniejszych i straszniejszych opowiadań ;) Tak trzymać!
  • 0

#1078

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie, bo za dużo czasu nie mam obecnie, bo sesja, ale:
Czy próbować wciąż pisać creepypasty sposobem: "Siadam przed wordem i co przyjdzie akurat do głowy zapisuję, fabuła powstaje w trakcie". Ostatnia pasta powstała w ten sposób i ciekawie się to nawet pisze, fajna zabawa, pytanie czy to ma sens, bo może wyjść i perełka jak i chłam :P
  • 1

#1079

Aynan M.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@ Aexalven Fendadra - Jak najbardziej ma to sens. Po napisaniu po prostu czytasz całość od początku do końca. Jeśli uznasz że jest fajne, to śmiało wrzucaj. A jeśli stwierdzisz że chłam - zawsze można coś pozmieniać, dopracować...

Ja swoją pastę "Save Me" pisałem w taki sam sposób, tyle że na zwykłej kartce papieru :) Dopiero po przeczytaniu przepisałem to na kompie i wprowadziłem drobne poprawki.
  • 0

#1080

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poprawki, to właśnie nieprzyjemna część pisania, obu moich past po napisaniu nie przeczytałem :P
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych