Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1096

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wie ktoś może dlaczego creepypasta.com nie działa? Bo chciałem sobie coś przetłumaczyć a tu czarne tło i dupa xD Seed, bardzo mnie zaintrygowała Fundacja Dzieci Martwych :D leci plus ;]

edit1: Ktoś coś popierdzielił z kodem html strony ;p tyle mogę stwierdzić xD

Użytkownik cinderos edytował ten post 11.09.2011 - 13:10

  • 0

#1097

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

cinderos - no właśnie kurcze nie wiem co jest nie tak z tą animacją. Jakby co to znalazłam ją na stronie fringe:na granicy światów w zakładce symbole przy koniku morskim.
  • 0

#1098

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale jaka animacja? ;D na creepypasta.com?

edit1: No już działa strona :D

edit2:Ahaam, pewnie chodziło CI o kolege nad moim postem xD obczailem tą strone, bardzo... tajemnicza ;D

Użytkownik cinderos edytował ten post 13.09.2011 - 14:56

  • 0

#1099

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem taki płytki, czy tęnpy (sic!), ze nie wiem co ciekawego jest pascie Cinderosa, w takim stopniu, ze wydaje mi sie, ze kilka ostatnich kluczowych zdan zostalo ucietych? Dodatkowo pojawia sie w niej pare bledow.

Pasta o Monarsze - tak samo, watki niektore sie nie kleja, za dluga.


Nie martwcie sie, niedlugo wrzuce dwie autorskie pasty, strasznie dlugie jak na obecne standardy, wiec bedziecie mnie mogli tak samo pojechac.
(Choc ja nikogo w tym watku nie chcialem nigdy)
  • 0

#1100

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie martwcie sie, niedlugo wrzuce dwie autorskie pasty, strasznie dlugie jak na obecne standardy, wiec bedziecie mnie mogli tak samo pojechac.

Znając realia Internetu, jeśli ich uraziłeś, raczej zaminusują Cię ze wszystkich multikont ;]
  • 1

#1101

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kto jak kto ;D przyjmuje krytykę w miarę dobrze xD ale to nie ja jestem autorem past, jeśli potrafisz mi powiedzieć co "uciąłem" to proszę bardzo pokaz masz link do oryginału :D [KLIK], i jakie błędy jeżeli możesz napisać? Postaram się nie popełniać podobnych w przyszłości ;D

edit1: i tak w ogóle o którą paste Ci chodzi? ;D bo na ostatniej stronie mam 3 xD

Użytkownik cinderos edytował ten post 13.09.2011 - 14:42

  • 0

#1102

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie, gdy przeczytałam bardzo stary początek opowiadania naszło mnie pewne pytanie
Mianowicie jakich past najbardziej byście chcieli?
Bo nie można dojrzeć żadnej regularności w plusowanie (wiecie, dobrze oceniane są i pasty długie i krótkie, i opowiadania i typowe creepy pasty o komputerech et cetera, i e o wątku humorystycznym i te brutalne i pełne flaków). Fajnie byłoby gdyby każdy fan past się wypowiedział, bo może pomogłoby to nawet autorom.
A teraz pytanie drugie - czy wątek romantyczny też w paście przejdzie? ;)
  • 0

#1103

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie, gdy przeczytałam bardzo stary początek opowiadania naszło mnie pewne pytanie
Mianowicie jakich past najbardziej byście chcieli?
Bo nie można dojrzeć żadnej regularności w plusowanie (wiecie, dobrze oceniane są i pasty długie i krótkie, i opowiadania i typowe creepy pasty o komputerech et cetera, i e o wątku humorystycznym i te brutalne i pełne flaków). Fajnie byłoby gdyby każdy fan past się wypowiedział, bo może pomogłoby to nawet autorom.
A teraz pytanie drugie - czy wątek romantyczny też w paście przejdzie? ;)

O, to może ja się wypowiem.
Otóż... lubię pasty tajemnicze. Takie, w których aż do samego końca nie wiadomo kto, co i jak. Takie, które ''opowiadają'' historię różnych ludzi. W których występuje dużo dziwnych, niewyjaśnionych zjawisk. Konkretnymi przykładami mogą być pasty o grach, różnych niby prawdziwych wydarzeniach... Z tematu creeepypast podam kilka tytułów, których treść przypadła mi do gustu: Nowy telefon, Binarne DNA, Dziennik, Drzwi, Brama umysłu, Dziewczyna ze zdjęcia, Przejazd kolejowy, Miłość matki, Trzecie życzenie, Sam w domu, Posąg, Na piętrze, Camping, Pułapka, Smile.jpg, Dead Bart, Barbie.avi, Martwy chłopak, Samobójstwo Skalmara, Tajemnicze twarze, Wiadomośc, The Other Watcher...
Z 3. pierwszych stron tematu. Jest tego o wieele więcej ;)
Podsumowując...
Lubię: traumatyczne przeżycia głównego bohatera i pasty, pozorowane na faktyczne wydarzenia.

Co do wątku romantycznego... no cóż, niby nie mam nic przeciwko. Ktoś może na kogoś lecieć, ktoś komuś się podobać... ale bez przesady. Nie lubię ckliwych, romantycznych opowiadań, w których miłość wszystko przezwycięży i to głównie na tym skupia się historia.

Użytkownik Czikita edytował ten post 15.09.2011 - 12:26

  • 0

#1104

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tez może coś powiem na ten temat :D lubię czytać pasty, najczęściej opowiadające o chorobach umysłowych ;D jak psychoza etc. ;D nie wiem, dziwne schorzenie? może... rodzinna jest u mnie w rodzinie(?) schizofrenia, może dlatego xD nie wiem ;] Sam trochę tłumaczę i zauważyłem, że największym powodzeniem cieszą się pasty, o jak to napisał mi jakiś fan moich past "refleksje nad bezsensem i dekadencją życia", dziękuje za wsparcie, wszystkim którym podobają się moje pasty :D

I może jeżeli tworzycie swoje opowiadania, to niech naprawdę będą creepy, skoro są w takim temacie, moim zdaniem lepiej nie wiązać ich z uczuciami wyższymi, jak miłość itp. :D jeżeli już musi być w temacie że ktoś jest z kim bo coś tam coś tam, to ok ale nie piszcie nieszczęśliwych historii np. nastolatki która miała chłopaka, który sie zabił bo myślał że Ona go nie kocha i skoczył z mostu, i teraz ją straszy, a Ona widzi ślady jego obecności... to już jest nudne a to dopiero 1 zdanie xD nie polecam :D

Użytkownik cinderos edytował ten post 15.09.2011 - 13:56

  • 0

#1105

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytam sie tak bo znalazłam coś w miłością jako trochę motywem przewodnim, ale do happy endu to temu daleko.
A teraz uwaga, troche zamieszania zrobiła pewna pasta o Minecrafcie. Także teraz prosze bardzo, utwór na podstawie tej potwornej historii...

  • 0

#1106

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ależ mam zaległości w pastach. Jestem na tych z przełomu sierpnia i września.
"Dom" był rewelacyjny. Końcówka aż mnie zmroziła.
"OutRun" miało potencjał, ale końcówka słaba jakoś mi się wydała.
"Klucz" też miał dobry klimat.

A propos pasty Anyan M - ja również znam tą historię. Mnie też była opowiadana jako coś, co przytrafiło się komuś znanemu przez kogoś, kto z kolei był spokrewniony z kimś, kto znał kogoś... i tak dalej. W tej wersji, którą ja słyszałam, kierowca ciężarówki jechał za dziewczyną i trąbił, świecił długimi itp. Dziewczyna dojechała do osiedla, na którym mieszkała, a ktoś, kto wymknął się z samochodu nie miał siekiery.
  • 0

#1107

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo lubie pasty takie jak te ostatnie od Produkcji Chaosu. Wybaczcie, ale nie wszystkim chce się czytać ścianę tekstu, albo trzy ściany (było jakieś cholernie długie opowiadanie podzielone na trzy części).
  • 0

#1108

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Produkcja :D, "La Niut", chyba tak się pisze, jako pasta już była ;p ale widzę ze inaczej przetłumaczona ;D tak przy okazji skoro już pisze, można by było trochę odświeżyć spis past na forum ;D
  • 0

#1109

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Produkcja :D, "La Niut", chyba tak się pisze, jako pasta już była ;p ale widzę ze inaczej przetłumaczona ;D tak przy okazji skoro już pisze, można by było trochę odświeżyć spis past na forum ;D


Aj wybaczcie. Miło by było gdyby gdzieś nie wiem. Na 1 stronie tematu creepy past czy komentarzy była kompletna lista, bo potem nie chce mi się szukać po stronach gdzie jest lista.

Bardzo lubie pasty takie jak te ostatnie od Produkcji Chaosu. Wybaczcie, ale nie wszystkim chce się czytać ścianę tekstu, albo trzy ściany (było jakieś cholernie długie opowiadanie podzielone na trzy części).


Dziękuję za uznanie. Ja również średnio za takimi przepadam, więc głównie tłumaczę te krótsze. Z długich zwykle jak mnie coś zaciekawi i gdy mam czas ; )
  • 0

#1110

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Produkcja_Chaosu

Te krótkie i treściwe pasty bardzo mi się podobały. Naprawde świetnie się je czyta, zdecydowanie lepiej niż te okropnie dłuuugie niekończące się historie, w których łatwo stracić wątek.

@FallenAngel

Nie wiem czy sama ją wymyśliłaś, czy tylko przetłumaczyłaś, ale pomysł jest dobry. Troszkę tylko bym popracowała nad stroną stylistyczną. Ale i tak łapka w górę ode mnie:)

@RamaPrzepraszam

Wielkie HMMMMMM... O zgrozo Dołączona grafika Oby takich jak najmniej...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych