Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1111

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@RamaPrzepraszam

Wielkie HMMMMMM... O zgrozo Oby takich jak najmniej...

Pasta sama w sobie dobra, niestety gości na wcześniejszych stronach od dawien dawna...
  • 0

#1112

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mógłby ktoś podać nazwę pasty o Minecrafcie


A odnośnie już przeczytanych, bardzo urzekła mnie pasta o "Bogu" i o stawaniu się nim:). Naprawdę bardzo urzekające i zupełnie inna
  • 0

#1113

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi Ci o paste o Herobrine? tutaj jest Strona 15!
  • 0

#1114

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeżeli @2up to było o "jajcu" to dzięki za uznanie :D Moze zrobimy kiedyś jakiś zlot, fanów creepypast albo cos :D
  • 0

#1115

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ LittleSister:Dziękuję

@ cinderos:Tak o "jajku "

Z tym zlotem to fajny pomysł....ale chyba na razie niewykonalny, moż ena jakimś konwencie dało by się zrobić takie małe spotkanie :)
  • 0

#1116

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pasta "Wiadomość" już była raczej, bo ją kojarzę. Zaraz poszukam gdzie ; )

Edit: strona 10, ostatni post napisany przez oldzi2

Użytkownik Produkcja_Chaosu edytował ten post 22.09.2011 - 18:15

  • 0

#1117

cinderos.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jakiś chochlik musiał się wedrzeć w moje pasty xD oldzi wybacz :) prosiłbym modka o usuniecie tamtego postu
  • 0

#1118

kacper5101.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Planuje ktoś może jakiejś pasty ? Niewiem dlaczego ale pasty o grach mnie najbardziej ciągną :P
  • 1

#1119

sanra.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, chciałam podziękować wszystkim, którzy tak dobrze ocenili moją pastę :) było to dla mnie naprawdę duże zaskoczenie, gdyż to moja pierwsza przygoda z pisaniem takich opowiadań ^^ postaram się, żeby następne były jeszcze lepsze
  • 0

#1120

Bubba.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co myślicie o paście mojego autorstwa "Grubas" ?
  • 0

#1121

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skróciłem baardzo mocno swoją autorską pastę. Wszystkie są na dość podobnym poziomie moim zdaniem, a mam ich w zeszycie kilkanaście.

Warto wrzucać?

Jak każdy - proszę o oceny;)
  • 0

#1122

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesli Tobie sie podoba to warto (moje motto życiowe...)
Troche szkoda, ze skróciłeś ją. Nie mam zielonego pojęcia jak wyglądała przedtem, ale ja jestem z tych, którzy uwielbiają długie historie. Łatwiej jest mi wczuc się w klimat i łatwiej mnie przestraszyć ;)
A co do ostatniego postu - kolejny powód żebym się zmusiła i w końcu znalazła coś Pana Mastertona (bo pasta mi się strasznie podobała...)
@ Bubba - coś o zwłokach w ścianie było już, tylko tam trupek był pokrojony na kawałeczki, ale pasta ciekawa. Ma klimat i to się mi podoba. Niestety ja byłam przy budowaniu mojego domu i nie muszę opukiwać wszystkich ścian w poszukiwaniu niespodzianki :(
Jedna rzecz tylko, tak jak było powiedziane, jeśli pasta jest Twoja, napisz jej tytuł na biało. Będę się czepiać tego, a co!
@ Sanra abstrahując od pasty, która jest dobra, jaki problem jest z tym obrazkiem? Nie wystarczy wrzucić grafike na jakiegoś imageshacka (ja osobiście używam tego) i wrzucić linka? Rozszerzenie albo png (jeśli to grafika) albo jpg (jeśli zdjęcie, chodzi tylko o to, ze inaczej będą zajmować dużo miejsca)
@ Carminqa Tak samo z tytułami :> Wtedy wiemy co możemy oceniać. Nie będziemy się czepiać tłumacza, ze pasta jest za długa czy za krótka... A co do pasty...
http://www.youtube.com/watch?v=YYz6qMbWpAw
;) Masz ciekawy, jak dla mnie, sposób pisania, który mnie wciągnął w opowieść. Mam nadzieje, ze napiszesz coś jeszcze, bo nawet gdyby byłby to opis budowy kombajnu i tak czytałabym to z ciekawością (właśnie ze względu na styl).
  • 0

#1123

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, ze napiszesz coś jeszcze, bo nawet gdyby byłby to opis budowy kombajnu i tak czytałabym to z ciekawością (właśnie ze względu na styl).


Do kogo to było? ;> Do carmniqua?

Najnudniejsze i najbardziej żmudne jest przepisywanie z zeszytu na klawiaturę, tym bardziej, że mam brzydkie pismo. Dlatego skróciłem tą pastę. Poza tym wiele osób "nie lubi" czytać, więc wydawało mi się to sensowne. Gdyby ktoś uznał, że bardziej szczegółowe są lepsze, to zmęczę się bardziej i napiszę dłuższą.

@miszaop: A podobne słyszałem/czytałem z (chyba) zadaszonym mostem (takim Hamerykańskim :) ), tylko, że autorstwa S. Kinga.

Miło się czytało.

Użytkownik optyk edytował ten post 29.09.2011 - 18:47

  • 0

#1124

sanra.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ LittleSister: dokładnie tak zrobiłam, wrzuciłam na imageshacka, ale pokazało mi, że mam zły format pliku, więc zmieniłam z png na jpg, ale dalej było to samo :)
  • 0

#1125

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy moja druga pasta autorska jest taka ciulowa jak mi się wydaje?

Chodzi o tą długą co się zwie Dziewczynka - autorska Optyka .

Użytkownik optyk edytował ten post 29.09.2011 - 19:20

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości oraz 0 użytkowników anonimowych