Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1171

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Matrix? xD
Ktoś napisał, żeby nie wrzucać strasznych zdjęć tylko linki do nich. W pełni to popieram! Jestem strachliwy i np. gdy przeglądam Kwejka wyskakuje duch z egzorcysty na jakimś zdjęciu!

Tak wgl. pasty fajne. Jeff the killer nie spodobała mi się, ale nie przez zdjęcie. Osobiście kocham pasty typu:
-Binarne DNA i wszystkie pasty o plikach .jpg, .exe, itd.
Pasta ghostcośtam średnia chyba nie zaczaiłem o co chodzi...

Nie patrz za siebie, proszę! daj mi jeszcze 3 min a ja okradnę ci resztę domu!

Taki mały żarcik... typowa lamerska pasta!











Wyxud powrócił, i ma zamiar aktywnie udzielać sie na forum, a szczególnie w działach:
-Komentarze do creepypast!
-Creepypasta!


Koniec audycji!

Użytkownik Wyxud edytował ten post 02.11.2011 - 20:58

  • 1

#1172

Stara Świnia.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam :P od dłuższego czasu przeglądam temat creepypast :C
Ghosthouse niezła, ale tak jak ŚP Wyxud nie zaczaiłam o co chodzi ;[
Reszta past ok

Nie wiem czemu ale mój awatar nie działa -.-


Maksymalna wielkość awatara to 100x100 pikseli SPEŁNIAM
Awatar musi być mniejszy niż 0 KB DAFUQ?
Dozwolone typy plików: gif,jpg,jpeg,png .JPG


Kogos boli głowa?

Użytkownik Stara Świnia edytował ten post 03.11.2011 - 19:36

  • 0

#1173

ZielonyKubek.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może już ktoś o tym wcześniej pisał, a może niewielu na tym zależy... ale ja lubię sobie przeczytać fajną creepypastę, która ma znamiona realizmu. Tzn., że ta opisywana historia mogła naprawdę mieć miejsce lub ma miejsce. A kiedy czytam "hej, to moja pierwsza creepypasta, proszę o wyrozumiałość" to już wiem, że to historyjka, taka tam sobie bajeczka i choćby nie wiem jak straszna/dobra była, to jednak od razu wiadomo, że to historyjka. A przecież urban legend (co też jest w temacie) charakteryzuje się tym, że to ma być ponoć prawdziwe. Cały strach na tym polega. Ja wiem, że chcecie zabłysnąć swoim kunsztem literackim, ale przynajmniej dla mnie cała opowieść jest do wywalenia, kiedy na początku piszecie, że to tylko taka Wasza pisanina. Że tego nie było i nie będzie.
Czytając creepypasty wiem, że to w głównej mierze takie właśnie historyjki, ale niektóre są naprawdę przerażające! I super, i o to chodzi! A jeśli od razu zdradzacie, że to tylko wymysł Waszej wyobraźni, to po co to czytać? To nie jest forum literackie.

Taka tylko luźna uwaga :)
  • 1

#1174

TP12Damian.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...435#entry467093

Cześć i zapraszam do komentowania tej oto króciutkiej historyjki, którą przetłumaczyłem na nasz ojczysty język. Jeżeli taka "creepypasta" została wcześniej umieszczona na stronę - to przepraszam Was za to, że dodaję to samo.

Użytkownik TP12Damian edytował ten post 05.11.2011 - 04:49

  • 0

#1175

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Damian, szczerze powiedziawszy ta Twoja pasta jest beznadziejna. Ale nie zrażaj się, po prostu szukaj ciekawszych, a nie pierwszą lepszą tlumaczysz :)
  • 0



#1176

TP12Damian.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem. Można by powiedzieć, że ta historyjka była na rozgrzewkę. :) Teraz właśnie wziąłem się za tłumaczenie czegoś dłuższego.
  • 0

#1177

Stara Świnia.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Widzę, że nie mam wielkiego talentu literackiego. -6 to nie taka zła liczba xD
Napisze nowe opowiadanie, ale bardziej zwrócę uwagę na fabułę i sens pasty...
  • 0

#1178

Slender Man.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no, ta pasta z IE to lekkie przegięcie :P.

Ogólnie większość fajnie się czyta, ale niektóre były trochę niezrozumiałe - a już mistrzem chaosu była 'Creepypasta vol. 1' :P
  • 0

#1179

Szymon034.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytalem ostatnio kilka ostatnich stron creepypast i zadna niestety mi sie nie spodobala. Jedyne pasty, ktore mi sie podobaly sa na poczatku tego tematu, no i pare dalszych tez. Najlepsze sa jak jest jakies zdjecie, badz oparte na jakies grze czy filmie. niestety pasta typu wielki stwor siedzi w moim pokoju i mnie zjada nie robi na mnie zadnego wrazenia, a takich jest dosc duzo. Wiele pasyt jest tez pozbawionych sensu np. ta ostatnia z przegladarka, czy o tym chlopcu co chcial sobie pograc w gre na necie. Tzn. Miala by sens i nawet by byla calkiem niezla, gdyby bylo napisane , ze odnaleziono cialo chlopca w rowie, tak jak bylo w tej grze know your destiny. To samo tyczy sie bardzoo, bardzo dlugich past-zwykle sa bardzo nudne i czlowiek zasypia tracac orientacje co i gdzie po pierwszych 5 minutach czytania. Najlepsza pasta to taka, ktora jest stosunkowo krotka, ma malo bohaterow, jasna i po przeczytaniu w nocy biegniesz zapalic swiatlo w pokoju:) ale nie zniechecajcie sie i dodawajcie dalej- zawsze sie trafi jakis diament;)
  • 1

#1180

PoverSoul.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Baśnie na dobranoc"
http://www.paranorma...post__p__466974

Jestem oczarowany, z chęcią poczytałbym takich więcej...
  • 0

#1181

Slender Man.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no, ta pasta z IE to lekkie przegięcie :P.

OgĂłlnie wiÄ™kszość fajnie siÄ™ czyta, ale niektĂłre były trochÄ™ niezrozumiałe - a juĹź mistrzem chaosu była 'Creepypasta vol. 1' :P


Auć, telefon zepsuł formatowanie. A nie mogę już edytować posta...

to miało wyglądać tak:

Nie no, ta pasta z IE to lekkie przegięcie :P.

Ogólnie większość fajnie się czyta, ale niektóre były trochę niezrozumiałe - a już mistrzem chaosu była 'Creepypasta vol. 1' :P


Użytkownik Slender Man edytował ten post 14.11.2011 - 16:14

  • 0

#1182

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodałam creepypastę własnego autorstwa. Wiem, że jest do bani. Nie jestem w tym dobra, ale próbowałam z całych sił. Czekam na opinie negatywne i pozytywne.. Pozdrawiam
  • 0

#1183

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz powiem Ci, że nie jest zla, no, ale na plusa ode mnie nie zasluzyla. Być może następne będą lepsze ;)
  • 1



#1184

ZielonyKubek.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest zła? Proszę Cię, Andżela, z całym szacunkiem, ale Twoja creepypasta brzmi jak wypracowanie na język polski ucznia z podstawówki. Choćby była nie wiem jak przerażająca (a nie jest) to Twój styl pisania jest nie do przyjęcia. Jak się nie umie ładnie pisać to się nie pisze. Wybacz, ale nie będę ściemniała, żeby Ci nie sprawić przykrości, bo później będzie tu masa takich gniotów.

Dziewczyna uśmiechnęła się i poszła do kuchni. Zjadła obiad. Po zjedzeniu obiadu, dała karmę kotu i poszła do swojego pokoju aby nakarmić królika.


No błagam Cię...
  • 0

#1185

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zielony Kubku, móglbym się dowiedzieć czemu dostalem od Ciebie minusa za wyrażenie opinii? Co prawda nie jest to praca najwyższych lotów, no, ale bywają jeszcze gorsze pasty, zwlaszcza, że to jej pierwsza. Ale szczerze powiedziawszy muszę powiedzieć, że jej temat jest denny i dla mnie nudny, bo ciągle są jakies pasty o przeklętych grach i bardzo latwo da się przewidzieć jak się potoczy akcja i jakie będzie zakończenie.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych