Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1216

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że to może stare pasty ale jestem zaciekawiona. Nie wiem czy to dobry temat do takich pytań, ale .. no więc tak: Weszłam sobie wczoraj na YouTube i wpisałam w wyszukiwarkę 'Suicide Squidward' i oglądałam filmiki. Nie wiem czy ten odcinek jest prawdziwy ale obejrzyjcie to: są tam jakieś zniekształcone urywki z tego zaginionego odcinka i są też zwłoki tych niby dzieci, ale nie jestem pewna czy to to. Drugi temat mojego postu to pasta 'Dead Bart' niestety nie odważyłam się jej obejrzeć, bo mówiono mi, że filmik jest strasznie dziwny, a ja mam słabe nerwy. Więc pytam się czy te dwa odcinki są prawdziwe czy nie. Jak moje pytania są nie do tematu to proszę powiedźcie mi to a ja ten post usunę.
  • 0

#1217

Dynner.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do pasty z Chip-Chan...dawno nie wchodziłem na /x/ ze względu tematów, które się powtarzały, ale zaskoczyło mnie, że po przeczytaniu znalazłem thread o niej.
Ciekawa sprawa, chętnie jutro posiedzę przy jej live.
  • 0

#1218

Produkcja_Chaosu.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czekam, aż się zlecą "fani" creepypasts, którzy przeczytają moje ostatnie tłumaczenie i stwierdzą "NIE STRASZNE, WYPAD Z TYM".
Trochę poszanowania dla ludzkiej pracy. Wcale nie musimy tego tłumaczyć/pisać. Jak uważacie się za takich ekspertów od strasznych opowiadań - to zapraszam! Piszcie własne, chętnie poczytamy.

I nie rozumiem sensu pisania takich rzeczy jak to:

Strażnik Śmierci: Nie lubię "past strażników", więc nawet nie czytałem. i oczywiście, nie oceniłem.


Po co wspominać o czymś tak nieistotnym? Nie czytałeś to nie pisz, wcale nie muszę wiedzieć o tym ; )
  • 1

#1219

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie obrazicie się na mnie jak ocenię ?
Dobra
'Opowieści Przy Ognisku' jest w miarę fajną pastą. Dobrze przetłumaczona ( jeśli w ogóle jest przetłumaczona, jeśli nie to przepraszam ) i w miarę creepy. Nie jest bardzo straszna, ale jest bardzo dobra. zastanawiam się nad plusem. Na razie nie daję, ale może jutro dam :)
Pasta o Chip-Chan mnie wyjątkowo przeraziła. Nie odważę się zaglądnąć na tą stronę. Boję się. Tak wiem zaraz pewnie powiecie '14 lat i boi się czegoś takiego, ale boi dupa' otóż nie. Zawsze boję się zaglądać na strony które są poświęcone danej paście. Zasługuje na +
Mam nadzieje, że się nie obrazicie ^^
Bardzo pozdrawiam i oczywiście - czekam na pastę 'Luna Game'
Paulina vel. Andżela

Użytkownik Andżela edytował ten post 15.12.2011 - 22:17

  • 0

#1220

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem zachwycona pastą Chip-chan! Aż się cała podnieciłam widząc tak piękną pastę! ;) brak mi słów ;) co do pasty o ognisku- również bardzo dobra.
Widzę, że ponownie wróciliśmy na odpowiednie tory. Wielkie brawa dla reanimatorów tematu ;)
  • 2

#1221

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chip-Chan LIVE


http://www.webcamvue...E67&c=undefined


http://aassdd.viewne...PageLayout=Div9


http://chip-chan.tumblr.com/links



there you go if you want ;) polecam drugi link :D

Użytkownik AnnMarie edytował ten post 16.12.2011 - 10:35

  • 0

#1222

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej słuchajcie. Czy te strony na żywo z Chip-Chan są straszne ? mam słabe nerwy a nie chcę zejść na zawał ;)
  • 0

#1223

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziewczyna z reguły tylko śpi (tak jak to wynika z tego co napisałem) i jeżeli nie ma jakiś specjalnych zbliżeń na jej (przede wszystkim) stopy lub dłonie (prawdopodobnie wdała się w nie gangrena...) to nie ma w tym nic przerażającego. Na swoim blogu przyznaje, że leczyła się przez pewien czas w szpitalu ale zaniechała tego ponieważ zaczeli traktować ją jak wariatkę...

Szkoda, że nie jestem z Korei bo chętnie skopał bym tyłek temu policjantowi a ją bohatersko wyniósł na rękach z jej więzienia :roll: .
  • 0



#1224

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok dzięki. Może się odważę ale kurcze nie teraz xD
Boi dupa ze mnie.

Przetłumaczyłam tą pastę: http://creepypasta.w..._Show"_(Spanish)
To moje pierwsze tłumaczenie, więc proszę mnie zbyt surowo nie oceniać :).
Starałam się zachować język oryginału ale jak są jakieś błędy to przepraszam.
Nie wiedziałam jak przetłumaczyć zdania 'Last Show ( Ostatnie Show ? )' i 'In Loving Memory' ( na zawsze w naszych sercach ? ).
Sami oceńcie
  • 0

#1225

smile.dog.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ta creepypasta o Icarly posiewa na całości. Co w tym niby ma być strasznego? Poza tym pisane jakoś tak dziwnie.
  • 0

#1226

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i nie jest za straszne ale za to ciekawe. Jak chcecie to post mogę usunąć ...
  • 0

#1227

Dynner.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.ustream.t...pt-korean-cop-p

3 kamera chip-chan i UWAGA, na tej słychać dźwięki i jak się okazuje, jest bardzo gadatliwa mimo snu.
  • 0

#1228

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia, jak to się dzieje, że nawet, gdy "śpi" (?), to coś mówi... ech, szkoda, że nie rozumiem, co. Widziałam dzisiaj, jak robi coś do jedzenia w kuchnio-przedpokoju z tymi kartonami. Biedna kobieta. :<
Napisałabym do niej, ciekawe, czy odpowie...
  • 0

#1229

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo zainteresował mnie chip-chan.
Jutro sobie popatrzę, co ona robi.
Właśnie, zastanawiają mnie te kartony, po co ona je tam ustawiła?

A teraz komentarze do najnowszych past.

[demony] buddy'ego
Niezłe, i to na końcu "stoi za tobą" .. tu lubię, działa na psychikę. chociaż sie nie obejrzałem , chociaż w pierwszej sekundzie chciałem.

Chip-chan : chyba nie muszę pisać, jak mnie to zaciekawiło i jakie to jest... "tró"! :D

Opowieści przy ognisku: .. dziwne... ale nie takie jak kosmici którzy zaj**ali komuś jamnika ^^

[Następne] : nie lubię takich "wyciągniętych z gg", nie czytałem ;)

ICarly - Ciut lepiej niż Strasburger, brawa!
...

To nie był sen: .. a mi sie śniła kiedyś babcia w sukience z 19 w. która skakała po drzewach, też po mnie przyjdzie? o.o
  • 0

#1230

AnnMarie.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra wiem ,że nie powinnam ale muszę;] wybaczcie

http://www.youtube.c...w?p=1Ku9Axkm_Qo

Black box TV niezłe krótkie filmiki o tematyce...hmm z resztą sami zobaczcie.
ZDECYDOWANIE P-O-L-E-C-A-M !!!

Być może staną się dla was inspiracją... Jestem ciekawa co o nich sądzicie. :?:

Użytkownik AnnMarie edytował ten post 18.12.2011 - 15:13

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

0 użytkowników, 9 gości oraz 0 użytkowników anonimowych