Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1231

Sirith.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się od dłuższego czasu nad pastą o Chip-chan, czytałam trochę w necie i znalazłam coś takiego http://www.ustream.t...pt-korean-cop-p to podobno od niej, jednak jakoś nie rozumiem skąd ten głos skoro podobno śpi.
  • 0

#1232

Slappy08.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się od dłuższego czasu nad pastą o Chip-chan, czytałam trochę w necie i znalazłam coś takiego http://www.ustream.t...pt-korean-cop-p to podobno od niej, jednak jakoś nie rozumiem skąd ten głos skoro podobno śpi.


propo tego głosu to są to jej własne nagrania z youtuba, które puszcza sobie do snu
  • 0

#1233

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Creepypasta o chip-chanie jest wręcz idealna :))
Nigdy nie czytałam tak dobrej pasty, ponieważ większość niestety jest na poziomie strasznych bajek opowiadanych sobie przy ognisku.. Czasem zastanawiam się czy nie powinniśmy założyć dla niej nowego tematu ;)
  • 0

#1234

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Omg, pasta o Chip-Chan jest mega. Normalnie szokłam na końcu jak się okazało, że to wszystko można zobaczyć naprawdę, na żywo. Łoo tak to się dawno nie wzdrygnęłam. Szalenie interesujące, cóż to jej mogło się stać? Biedna... rany...
  • 0

#1235

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chip-chan pasta dość ciekawa, jednak biedaczka cierpi na paranoję i skrajną schizofrenię, pewnie sama zainstalowała te kamery i teraz wkręca sobie że ktoś ją zamknął (albo ktoś zamontował kamery żeby mieć ją na oku). To potworne samemu wyrządzać sobie taką krzywdę...
  • 0

#1236

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podglądam sobie ją odkąd przeczytałam pastę, wchodziłam na linki pare razy, ale póki co widziałam tylko jak śpi albo siedzi przy kompie (?), nawet nie widziałam jej twarzy. Włączyłam też raz kamerkę na której słychać dźwięki, ale szybko wyłączyłam bo cośtam gadała dosyć creepy :| dźwięczy mi to teraz w uszach.
  • 0

#1237

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja weszłam dopiero dzisiaj i widziałam jak coś szyje. Widać było lewy profil jej twarzy lekko zasłonięty włosami. Myślę, że założenie o niej odrębnego tematu to bardzo dobry pomysł. Moglibyśmy opisywać, co kto widział, robić screeny, wymieniać się teoriami na temat jej przypadku.

Co do pasty o mięsie. Chyba nie zrozumiałam puenty. Wszystko jest bardzo chaotyczne i jakby pozbawione tego smaczku jeśli tak można to nazwać.
  • 0

#1238

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem za założeniem tematu, traktującego o Chip-Chan.
Od godziny, cały czas mam włączony podgląd na to co się u niej dzieje. A ze względu na to, że Firefox umożliwia otwieranie nawet kilkunastu kart w jednym oknie, to będzie otwarte jeszcze przez długi czas (ok. 18 idę do pracy xD). Podgląd na poczynania dziewczyny mam więc właściwie cały czas. Jeżeli zauważę coś ciekawego, na pewno napiszę.

Początkowo, pasta nie wydawała mi się nawet dobra. Ale kiedy zobaczyłem że to wszystko dzieje się na prawdę... cholera.

@Edit
Temat Chip-Chan mnie zaintrygowała. Postanowiłem nieco bardziej zagłębić się w ten temat i zdecydowałem się obserwować ją, gdy tylko będę miał włączony komputer.

Użytkownik Kyon edytował ten post 21.12.2011 - 10:30

  • 0



#1239

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście nie lubię zbytnio takich historyjek... Jednakże "Chip-Chan" był inny niż reszta! Wydaje się taki... prawdziwy :) Tak jak mój poprzednik, jak znajdę trochę czasu zacznę obserwować tą kobietę.
  • 0

#1240

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziś znowu mi się nie poszczęściło, bo Chip-Chan jak leżała w łóżku (na materacu?) tak leży i śpi nadal. Ale widzę, że pozdejmowała te swoje znaki, tzn one już nie wiszą tylko leżą na podłodze.
Poza tym, znalazłam screeny z tego jak to się wszystko zaczęło - jak siedziała na krzesle tylko, no i zastanawiam sie dlaczego teraz widać zupełnie inne fragmenty mieszkania z kamerek (?).
Dołączona grafika

Użytkownik Syrinks edytował ten post 21.12.2011 - 13:45

  • 0

#1241

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziś znowu mi się nie poszczęściło, bo Chip-Chan jak leżała w łóżku (na materacu?) tak leży i śpi nadal. Ale widzę, że pozdejmowała te swoje znaki, tzn one już nie wiszą tylko leżą na podłodze.

To nie jest jedyna rzecz, którą dzisiaj robiła. Postanowiłem robić screeny i opisywać jakieś zmiany, kiedy będę miał podgląd na nią. Od 7:45 do 10:50 ją obserwowałem. Później musiałem wyjść. Teraz, kiedy wróciłem, cały czas mam otwartą kartę z livestreamem, gdzie mam na nią podgląd. Obudziła się o 18:19, czasu koreańskiego. Przez pięć minut była aktywna, zaś później znowu się położyła.
Przerwałem obserwację na 10 minut, zaś kiedy wróciłem do przyglądania się jej osobie, kartki papieru ze znakami nie było, zaś laptop został przestawiony. Niestety, to nie temat na dokładne przedstawianie takich obserwacji, więc kiedy pojawi się ktoś, kto rozpocznie odpowiednią dyskusję w odpowiednim do tego dziale, postaram się streścić wszystko, co miałem dzisiaj okazję dostrzec.

Poza tym, znalazłam screeny z tego jak to się wszystko zaczęło - jak siedziała na krzesle tylko, no i zastanawiam sie dlaczego teraz widać zupełnie inne fragmenty mieszkania z kamerek (?).

Są dostępne w archiwum 4chana. Wystarczy dobrze poszukać. Też już je widziałem. Wydaje mi się, że tu chodzi o resztę kamer. Na stronie livestream, dostępne są dwie kamery. Reszta jest zablokowana. Mogę się mylić, ale myślę, że to po prostu inne kamery, z których dostępny jest podgląd na inne części mieszkania.

Użytkownik Kyon edytował ten post 21.12.2011 - 13:51

  • 0



#1242

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziś znowu mi się nie poszczęściło, bo Chip-Chan jak leżała w łóżku (na materacu?) tak leży i śpi nadal. Ale widzę, że pozdejmowała te swoje znaki, tzn one już nie wiszą tylko leżą na podłodze.

To nie jest jedyna rzecz, którą dzisiaj robiła. Postanowiłem robić screeny i opisywać jakieś zmiany, kiedy będę miał podgląd na nią. Od 7:45 do 10:50 ją obserwowałem. Później musiałem wyjść. Teraz, kiedy wróciłem, cały czas mam otwartą kartę z livestreamem, gdzie mam na nią podgląd. Obudziła się o 18:19, czasu koreańskiego. Przez pięć minut była aktywna, zaś później znowu się położyła.
Przerwałem obserwację na 10 minut, zaś kiedy wróciłem do przyglądania się jej osobie, kartki papieru ze znakami nie było, zaś laptop został przestawiony. Niestety, to nie temat na dokładne przedstawianie takich obserwacji, więc kiedy pojawi się temat, postaram się wszystko jasno, streścić, co dzisiaj miałem okazję zaobserwować.

Ja włączam kamerki tylko od czasu do czasu, wiele rzeczy mi pewnie umyka bo nie obserwuję jej częściej i dłużej, no i własnie póki co trafiłam tylko na sen i raz na siedzenie przy kompie. W każdym razie czekam na odpowiedni temat.

PS. tak, z tymi kamerkami to jak już napisałam tego posta to do mnie doszło, że przecież reszta kamer jest odłączona teraz i to z nich pochodzą te screeny. sory, jakiś zastój miałam mózgowy przez chwilę.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 21.12.2011 - 13:56

  • 0

#1243

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

PS. tak, z tymi kamerkami to jak już napisałam tego posta to do mnie doszło, że przecież reszta kamer jest odłączona teraz i to z nich pochodzą te screeny. sory, jakiś zastój miałam mózgowy przez chwilę.

Każdemu się może zdarzyć.
Dzisiaj idę do pracy, więc pewnie nie będę miał okazji zaobserwować jakiejś większej aktywności z jej strony. Myślę jednak, że ta nastąpi w okolicach naprawdę późnych, jeżeli chodzi o czas w Polsce. Jak widać w przypadku kamer na livestream, w Korei mamy teraz 22:30. Co za tym idzie, raczej nie ma co liczyć na to, że „Chip-Chan” wstanie ;]

Ja włączam kamerki tylko od czasu do czasu, wiele rzeczy mi pewnie umyka bo nie obserwuję jej częściej i dłużej, no i własnie póki co trafiłam tylko na sen i raz na siedzenie przy kompie. W każdym razie czekam na odpowiedni temat.

No i właśnie, te dwie czynności, z tego co wiem, wykonuje ona najczęściej. Jeżeli nie śpi, czas spędza, głównie przy komputerze. Rzadko zdarza się by robiła coś innego. Przez chwilę udało mi się jednak zaobserwować inną, dosyć dziwną czynność. Tak jak jednak wspomniałem, jeżeli powstanie odpowiedni temat o „Chip-Chan”, dopiero w nim, tą czynność opiszę.

To nie jest odpowiedni temat do tego.
  • 0



#1244

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajnie, że się wam spodobała pasta ^^". Szczególnie, że Kyon zareagował tak jak planowałem :mrgreen: .

Początkowo, pasta nie wydawała mi się nawet dobra. Ale kiedy zobaczyłem że to wszystko dzieje się na prawdę... cholera.


Got Ya! ^^.

W archiwum wygrzebałem jej prawdopodobne miejsce zamieszkania :

Dołączona grafika


Jeżeli ktoś chciałby założyć temat to chyba najlepszym działem byłby "Dziwny Świat" i podkategoria "Niezwykli ludzie".
  • 0



#1245 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

I propsy za Kinga kingów ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych