Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1306

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Czikita - dziękuję za uznanie ^^
@Andżela - niezły ten kociak :o cóż, niektórzy mają takie bez oczu, a ja trzymam u siebie sierotkę bez ogona =.= tematyki Kucyków się nie podejmę, bo to będzie w moim wykonaniu bryndza, a nie tłumaczenie- niestety nie znam się na tych animacjach, więc nawet nie wiem o czym piszę :c

No i od razu "zaklepuję" sobie do tłumaczenia: areyoulistening.exe, 666.avi i 1127.mp3 :D przetłumaczę to jeszcze dziś w nocy, albo jutro wieczorem ;)

EDIT: Poprzednio prosiłam o namiary na most Bunnymana, ale "powęszyłam" i sama coś znalazłam. Dokładne miejsce jest trudne do lokalizacji, bo z perspektywy Google View niewiele widać, ale w fotkach jest kilka zdjęć mostu:
http://maps.google.p...oid=po-16504723
Faktycznie most jest nieco... upiorny. Aż kamień z serca spadł, że w mojej okolicy nie ma podobnych blaszanych straszaków ;)

Użytkownik rtyamovaya edytował ten post 13.01.2012 - 19:52

  • 0

#1307

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Andżela- jeśli chcesz pisać naprawdę super opowiadania musisz naprawdę popracować nad rozwijaniem zdań, bo uwierz mi- twoja historia ma duży potencjał, ale zbyt dużo w niej bardzo krótkich zdań, a jeśli zdarzają się dłuższe to są one na siłę przedłużane np. to zdanie, gdzie pisałaś, że trochę się przestraszył, ale nie tak bardzo.
Cieszy mnie, że masz duży zapał, ale naprawdę docenisz swoją własną pracę, jeśli nad nią mocno popracujesz i rozwiniesz te zdania w takim stopniu, że sama to czytając dostaniesz gęsiej skórki ;)
Jeśli masz jakieś pytania odnośnie pisania (nie jestem ŻADNYM ekspertem, ale możemy wymienić się pomysłami) to z niecierpliwością czekam na PW, mogę podać swoje gg i razem nad tym popracujemy.

A teraz odnoszę się do wszystkich: nie sztuka znaleźć świetną pastę w necie. Sztuką jest po pierwsze tego nie spartolić, bo wtedy robi się z tego creepyshit, po drugie tak to ubrać w słowa, żeby nawet najgorsza pasta okazała się strzałem w dziesiątkę, a po trzecie twórczość własna musi mieć duszę, a więc autor powinien przelać na papier wszelkie lęki i paranoje. Takie naładowane strachem opowiadanie jest wiarygodniejsze niż niejeden smile dog- wierzcie mi kochani ;)
mam nadzieję, że zmotywowałam towarzystwo do wysiłku ;)
  • 0

#1308

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Funnydog.jpg - boskie :)
Gdy tylko otworzyłam link ze zdjęciem i zobaczyłam tego 'psa' po sekundzie wyłączyłam z głośnym i donośnym 'Jezu Chryste' :D !
Ps: Doczekam się pasty 'Luna Game' ?
  • 0

#1309

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Funnydog.jpg - boskie :)
Gdy tylko otworzyłam link ze zdjęciem i zobaczyłam tego 'psa' po sekundzie wyłączyłam z głośnym i donośnym 'Jezu Chryste' :D !

To teraz wejdź w temat: "życie po śmierci/zdjęcia/smile.dog/strona 6" i zobacz, jak wyglądał ten pies zanim Ja go przerobiłem.
Nie mówcie, że spojleruje/psuję creepypastę/psuję klimat bo każdy kto czyta creepypasty powinien wiedzieć, że one są zmyślone

Edit:Lepiej to usunę, żeby nie dostać więcej minusów ;p

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 16.01.2012 - 08:48

  • 0

#1310

ZielonyKubek.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LegoLudek, to nie forum dla nastolatek, by rozdawać sobie plusiki za prace plastyczne. Poważnie.
Ale pasta była spoko ;)
  • 0

#1311

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To teraz wejdź w temat: "życie po śmierci/zdjęcia/smile.dog/strona 6" i zobacz, jak wyglądał ten pies zanim Ja go przerobiłem.
Nie mówcie, że spojleruje/psuję creepypastę/psuję klimat bo każdy kto czyta creepypasty powinien wiedzieć, że one są zmyślone

BTW Jak ktoś chcę, mogę zrobić fotoszopkę do creepypasty za np 3 plusy do 3 moich dowolnych postów.
Myślę, że to nie spiera się z regulaminem ;p
Propozycję na pm :)


Wiesz, nie musiałeś psuć już tej pasty.
Sztuką jest zrobić taką, która stwarza jakieś pozory że stała się naprawdę :)
A forum nie jest sklepem 'kupuję grafikę za trzy plusy!' ;)
  • 0

#1312

PoverSoul.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia Bunnyman'a bardzo ciekawa, aczkolwiek motyw ze światłem, które jednocześnie zabija i wiesza na moście w przeciągu kilku sekund brzmi dość słabo i psuje klimat imho - motyw jak z niskobudżetowych horrorów.

Użytkownik PoverSoul edytował ten post 17.01.2012 - 07:16

  • 0

#1313

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up
No cóż, tak było w tekście, który tłumaczyłam.


Teraz jestem już gdzies w polowie tlumaczenia innego tekstu na temat Bunnymana, w którym wyjaśnione jest kilka zdarzeń, błędów itp.
To długi artykuł, więc zastanawiam się,czy nie wrzucić tego, co mam, a potem skonczyc resztę. Ale to bedzie osobny temat, więc nie mam co sie spieszyc...
  • 2

#1314

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam, tak powiem :D Nie dośc, że mam tak strasznie duzo roboty to mi jeszcze Internet odcieli. A jak już dałam paste to mi sie 3 z 5 filmikow nie chce wkleić i musiałam od nowa szukac linków. Chamstwo.
  • 0

#1315

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Luna game troche suche, ale bardzo mnie korci, żebym sciagnal.


Gdybym sie tak nie bal to bym zagral, ale moze sie przelamie (w koncu weekend jest)
  • 0

#1316

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha ! doczekałam się !
Dzięki za pastę - jest świetna :)
Chociaż jestem zagorzałą fanką kucyków to gierek nie odważę się ściągać.
@LittleSister - Grałaś w te gry ? jak wrażenia ?
Edit: Dodałam nową pastę mojego autorstwa. Może nie jest taka straszna jak inne które czytałam ale spodziewam się pozytywnych ocen :)

Użytkownik Andżela edytował ten post 20.01.2012 - 23:28

  • 0

#1317

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie ściągam te gry, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  • 0

#1318

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nic nie wyjdzie- może trochę ciśnienie ci podskoczy i tyle. Przecież to tylko pasta.
Co do Andżeli- kolejna średnia pasta. Jak już mówiłam ostatnio- pomysł dobry, ale styl opowiadania kiepski. Nawet nie raczyłaś odnieść się do moich uwag, mimo że ciągle powtarzasz, żebyśmy mówili, co jest w nich nie tak to poprawisz. Twoje pomysły są dobre, ale popełniasz dokładnie te same błędy, o których już pisałam, więc nie będę się powtarzać.
  • 0

#1319

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiedziałam, że będą takie oceny :P nie obrażam się bo każdy ma prawo wyrazić własne zdanie.
Czy te filmiki o Lunie są straszne ? bo chciałabym obejrzeć ale jednak trochę się dygam.
  • 0

#1320

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Andżela- wydaję mi się, że nadal nie rozumiesz. To mają być dla ciebie wskazówki, a nie ocena. Zrozum, że nie wystarczy napisać czegoś na szybko, trzeba umieć zbudować napięcie poprzez odpowiednie słowa. Twoje opowiadania są jałowe. Dobra to był ostatni raz jak to pisze. Widzę, że jak ktoś nie pisze najlepiej to będzie w to brnął i nic nie zmieni. Daj mi chociaż opowiadanie, które jest napisane przyzwoicie to jestem w stanie zmienić zdanie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych