Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1321

PoverSoul.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Luna game troche suche[...]


nawet bardziej niż suche. Jeżeli chodzi o same gry to robione pod "screamer'a" - idziesz, idziesz, robisz coś i nagle jakiś zryty obrazek i do tego najdziwaczniejsze dźwięki które mają spowodować u ciebie odruch schowania się pod biurkiem :3
  • 1

#1322

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do osób, którym spodobała się pasta o Bunnymanie:
Założyłam temat "Most Bunnymana" w dziale Tajemnicze miejsca (póki co). Jest tam streszczony artykuł, kilka innych dokumentów i zdjęcie mostu. W najbliższym czasie przetłumaczę resztę tego tekstu (jakieś 3/4 juz są gotowe).

Co do tego działu: tłumaczę ciekawą (tak mi się wydaje) pastę, jak będzie gotowa to wrzucę.


NIE! dla ACTA!

Pozdrawiam
  • 2

#1323

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ludzie, lukajcie na ten komiks, zajebiaszczy... boje sie do teraz.
  • 0

#1324

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wyxud

Mocne, aż mi się gorąco zrobiło :D Nie będę nic więcej mówił, aby nie psuć innym niespodzianki :)

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 04.02.2012 - 16:52

  • 0



#1325

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mnie same te azjatyckie znaczki przerażają :D poczekam, aż ktoś powie, co tam jest (kij z tym, że będę miała zepsutą niespodziankę, przynajmniej nie wyskoczy na mnie żadna morda z wrzaskiem :D)

I skoro już piszę, to przy okazji "zareklamuję" (innymi słowy "polecę") fajny kanał na YT, w którym są ciekawe filmiki. Kanał pojawił się przy okazji pasty "Bedfellow", a jak już się w niego zagłębiłyśmy razem z koleżanką, kilka nocy nie mogłyśmy spać :D jak ktoś jeszcze nie widział, to polecam ;) http://www.youtube.c...om?blend=1&ob=0
  • 0

#1326

narlix.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przegladajac internet natknąłem się na dziwny komiks...
Click komiks
naprawde nie wiem co powiedziec, ta creepypasta przeraziła mnie bardziej niz wszystkie razem wziete

No ten komiksik miazdzy, przyznaje! :D
  • -4

#1327

wszyscyzginiemy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten komiks nieźle mnie przestraszył :D
  • 0

#1328

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, ogarnijcie się. Ten temat jest tylko do past, komentować możecie TUTAJ.
Dostanę ostrzeżenie, ale dziękuję, do widzenia.

Spokojnie, post został przeniesiony, a na przyszłość skorzystaj z raportowania - będzie szybciej :) Captain Jack.
  • 4

#1329

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wyxud
Komiks świetny, naprawdę mnie przeraził. Dziękuję za znalezienie go :) +

@ smile.dog
Trudno to nazwać creepypastą. Krótkie to, mało straszne i trochę tandetne. Ale nie przejmuj się...
Jeżeli sam to napisałeś/aś, to warto próbować dalej. Jeżeli coś stworzysz i nie jesteś pewien, czy to opublikować na forum, to odłóż to na kilka dni, a potem wróć do tego, przeczytaj uważnie a dopiero później wyślij, jeśli Cię przestraszy. Może napisz coś dłuższego? Zawsze można popracować nad formą.

@rtyamovataya
1. areyoulistening.exe
Nie przestraszyło mnie, może trochę za dużo już tych wszystkich "strachów"? Jakoś mam wrażenie, że ta pasta pasta jest taka... zwyczajna. Może też te znaczki trochę mnie nie przekonują.
2. 666.avi
Powiem tak, ja bym co nieco zmieniła... Ale całość jest w miarę straszna. Może i będę dziś dobrze spała, ale przez chwilę się trochę bałam.


***

Dodałam pastę Deszyfrant. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Zachęcam do oceniania i komentowania. Szczególnie strony stylistycznej tej pasty. Na co dzień nie mówię po polsku w czystej postaci, więc często mam wątpliwości. Uwagi proszę pisać tutaj w temacie, albo na PRIV, najlepiej szybko, żebym miała możliwość poprawić.


Tymczasem wracam do nauki:)
Pozdrawiam


PS
Zachęcam WSZYSTKICH do tworzenia. Czegokolwiek. Mogą to być opowiadania, wiersze, muzyka, rysunki, rzeźby, fotografia, czy jakakolwiek dziedzina sztuki. Pokażmy, że potrafimy tworzyć.

Użytkownik zielona_malpa edytował ten post 05.02.2012 - 20:34

  • 1

#1330

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@zielona_malpa jak możesz, to napisz na priv co wg Ciebie jest źle, to pozmieniam (ewentualnie przedyskutujemy) :)

No i jak zwykle muszę coś zaklepać :D tym razem zabieram się za tłumaczenia: "Actaea Pachypoda", "AFTERWARD" i "The Russian Sleep Experiment", więc proszę nie kraść :)
  • -1

#1331

JozinZbazin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Actaea (...)" to prawie jak ACTA :D
ps. Komix hardkor, więcej takich rzeczy :>
  • 0

#1332

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Był jeszcze jeden komiks tego pokroju ale teraz chyba już nie znajdę linka ;]
Poszukam.
  • 1

#1333

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tutaj jest jeszcze jeden, podobny:

http://comic.naver.c...o=30&weekday=tu
  • 2

#1334

smile.dog.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

eh wiem że mi nie wyszło :/ jakoś tak nie zbyt myślałem nad tym co piszę i wyszło takie beznadziejne xD, ale ja to naprawie napisze jakieś lepsze. Kiedyś.
  • 0

#1335

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@JozinZBazin - też mi się od razu z ACTA skojarzyło ;D
@smile.dog - pomysły według mnie masz całkiem niezłe, po prostu musisz popracować nad formą ;)

Sama piszę beznadziejnie, ale pozwolę sobie napisać mniej więcej to, co wyniosłam z lekcji języka polskiego :D A więc przy okazji omawiania "Pamiętników z Powstania Warszawskiego" Białoszewskiego gadaliśmy coś o szybkiej akcji, podczas której krótkie zdania i równoważniki wprowadzają niepokój, co faktycznie dało się uchwycić w ww. tekście. Może gdyby w autorskich pastach starać się wprowadzić właśnie takie krótkie wypowiedzenia w momentach kulminacyjnych akcja byłaby bardziej wartka? Postaram się sama to wypróbować, bo mam już ciekawy pomysł na opowiadanie, i o ile nie wyjdzie mi tasiemiec na 50 stron (zazwyczaj tak właśnie się dzieje ;C) to może opublikuję ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych