Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#106

Sin.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Huh przeczytałem kilka i naprawdę mam dreszcze xD
Good Work :)
  • 0

#107

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapowiada się ciekawie
  • 0



#108

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsza część długiej Creepypasty, podzieliłem ją na cztery, druga już wieczorem.

W takim razie czekam do wieczora. Creepypasta zapowiada się ciekawie i z chęcią przeczytam jej że tak powiem dalsze części.
  • 0



#109

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednym słowem zaje@$%##.Wgniata w podłoge!
  • 0

#110

Cthulhu-san.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@CherubUltima Opowiadanie świetne, niejako zmusza do myślenia. Masz może link do oryginału, czy sam napisałeś?
  • 0

#111

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe,i bardzo prawdziwe..... :<
  • 1

#112

CherubUltima.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Opowiadanie nie jest moje, zostało tylko przeze mnie przetłumaczone. Linku do oryginału nie mam, bo znalazłem tą historię na jakimś forum, dawno temu. :(
  • 0

#113

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aexalven Fendadra, dziwna Creepypasta. I wg. mnie trochę słaba.. No ale cóż.. Czekam na tą którą właśnie tłumaczysz. Mam nadzieję że będzie lepsza.
CherubUltima, no, no.. Ciekawe ;) Czekam na więcej. More.. MORE! xD
  • 0



#114

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie dziwię się, że może być słaba, napisałem ją z cztery lata temu ^^ Jutro mam wolny dzień od studiów to na pewno skończę tłumaczenie.
  • 0

#115

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziwna końcówka, ale może być.
  • 0



#116

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cthulhu-san, to o zombie chyba stąd pochodzi http://www.burningbu....com/zombie.htm jeśli jeszcze potrzebujesz.


Świetny temat, zachęcam do dalszych tłumaczeń : )
  • 0

#117

Ainasarniel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sama się nie odważyłam, ale pokazałam smile.jpg koledze, przez gg. Żeby mi powiedział co tam jest, ale nie znając wcześniej tej historii. Poprosiłam go, żeby mi napisał co tam jest i co czuje.
"no, są tam dwa zdjęcia psów, owczarków niemieckich " - bo dwa linki, pewnie takie same, z postu #84
"jakoś tak sfotoszopowane, że pyski są z wyszczerzeonymi kłami, bez skóry chyba i z czerwonymi, święcącymi oczami "


Odczucia? (Nie znając historii o smile.jpg)
"miałem odczucia, że bardzo radosny owczarek uśmiecha się do pana, a pan go fotografuje, poczym przerabia w fotoszopie na demona- psie zombie "

Ale znając historię zdjęć boję się patrzeć :D

A cienistych ludzi sama widziałam, dwa razy, z czego raz jako małe dziecko. Może później Wam napiszę, póki co nie mam czasu się rozpisywać. Ale można znaleźć moją opowieść na necie wpisując w wyszukiwarkę mój nick ;p
  • 0

#118

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ostatnie jakieś słabe, przynajmniej w moim odczuciu :)
Jak ktoś powiedział, dziwna końcówka.
Cóż.. Tak czy owak czekam na więcej, bo wszystkie Creepypasty przyjemnie się czyta ;)

Sama się nie odważyłam, ale pokazałam smile.jpg koledze, przez gg. Żeby mi powiedział co tam jest, ale nie znając wcześniej tej historii. Poprosiłam go, żeby mi napisał co tam jest i co czuje.
"no, są tam dwa zdjęcia psów, owczarków niemieckich " - bo dwa linki, pewnie takie same, z postu #84
"jakoś tak sfotoszopowane, że pyski są z wyszczerzeonymi kłami, bez skóry chyba i z czerwonymi, święcącymi oczami "


Odczucia? (Nie znając historii o smile.jpg)
"miałem odczucia, że bardzo radosny owczarek uśmiecha się do pana, a pan go fotografuje, poczym przerabia w fotoszopie na demona- psie zombie "

Ale znając historię zdjęć boję się patrzeć :D

A cienistych ludzi sama widziałam, dwa razy, z czego raz jako małe dziecko. Może później Wam napiszę, póki co nie mam czasu się rozpisywać. Ale można znaleźć moją opowieść na necie wpisując w wyszukiwarkę mój nick ;p

Zwykły, że się tak wyrażę 'fotoszop'. Kiedy pierwszy raz otworzyłem jedno z tych zdjęć, chyba to czerwone, to także podskoczyłem z krzesła. Chcąc, nie chcąc.. Taki odruch xD
Ale niema się czego bać. Raz spojrzysz na to zdjęcie i się wystraszysz/zdziwisz, a za kolejnymi razami będziesz się śmiała co to człowiek potrafi wymyślić.
Gwarantuję Ci, że to co napisałem to prawda. Możesz więc śmiało otworzyć linki, wystraszyć się, a następnie śmiać ;) Takie podejście też poprawia humor. Wiem coś o tym xD

Shinji77, wrzuć coś naprawdę dobrego. Twoje Creepypasty najlepiej się czyta. (Nie miejcie urazu, bo wszystkie Creepypast się fajnie czyta. Ale jakoś te Shinji'ego mnie wciągają xD)
  • 0



#119

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Yoh92 - naprawde mówisz, ze chwilke sie postraszyłeś, a później po ogladaniu zdjecia nie masz żadnych drgawek ani nie jestes wogóle wystraszony?
  • 0

#120

Ainasarniel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już otworzyłam to zdjęcie (pierwsze) i rzeczywiście... jak się nie zna historii to nic strasznego, jak się zna to też nic się nie stało. W pierwszej chwili poczułam się nieswojo, ale to dlatego, że o tym czytałam. Tak jak z barbie.avi - kompletne nudy, o ile się nie zna historii.
Poprosiłabym jednak bardziej obeznanych w tym pogańskim języku o przetłumaczenie... wyjaśnienie historii związanej z 333-333-333. Jak to wpiszecie na YT to Wam wyświetli filmiki, kilka z nich obejrzałam i są... no... jak się nie zna historii i język dość słabo, to nie zaciekawiają. A może inaczej, zaciekawiają na tyle, że chciałabym wiedzieć o co tu chodzi :)

A gratką niech będzie rysunek z polskiego 4chana. Podobno jak się temu przyjrzeć, to ciężko w nocy zasnąć.

Dołączona grafika
Ale się przyglądałam nieraz i jakoś śpię ;)

A może ktoś zna kulisy powstania i historii tego rysunku?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych