Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#121

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Yoh92 - naprawde mówisz, ze chwilke sie postraszyłeś, a później po ogladaniu zdjecia nie masz żadnych drgawek ani nie jestes wogóle wystraszony?

Tak. Zazwyczaj mam taką reakcję na coś, czego pierw się wystraszyłem. Później się z tego po prostu śmieję. Chyba że wystraszę się kawałka ludzkich zwłok. No, wtedy już nie mam się z czego śmiać xD

Ainasarniel, jeżeli chodzi o zdjęcie, to wydaje mi się że nie są ważne te wesołe ludki, a jedna przerażona kobieta i .. jakieś dziwne istoty za nimi.
Dołączona grafika

A dokładniej:
Dołączona grafika

Niestety nie znam szczegółów, ani nawet nazwy tego obrazka.
Kilka elementów jest interesujących, ale nie mam czasu wnikać głębiej w to co jest na obrazku.. Może kiedyś.
  • 0



#122

Ainasarniel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam za ciemny monitor (stara bańka) i nie widzę nic za nimi... może to i lepiej ;)
  • 0

#123

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziwna ta ilustracja. Wywołuje we mnie niepokój.
  • 0



#124

Cthulhu-san.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muchomor dzięki, poczytam sobie później w oryginale :)
(tak już mam, że jak jakieś opowiadanie przeczytam po polsku, to potem oryginał mnie korci :< )

Sam spróbuję przetłumaczyć moją ulubioną pastę, może nie najstraszniejszą, ale z pewnością interesującą :mrgreen:
  • 0

#125

Devis.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie te Creepypasty są ostre szczególnie te które wywołują odwrócenie się albo wielkie zdziwienie na samym końcu.
Mam nadzieje żę tych "creepsów" jest jeszcze bardzo dużo i zostaną dopisane do tego tematu.
Naprawdę wspaniałe
  • 0

#126

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Candle Cove jest niesamowite. W trakcie czytania myślałem sobie -Przeczytam do końca i poszukam w internecie... moze będzie jakiś odcinek- a tu takie zakończenie. Aż mnie dreszcze przeszły. Na prawdę ciekawa pasta
  • 0

#127

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to jest kawałek z "Candle Cove" ??
Jak takiego mózgojeba puszczali dzieciom... to ja się nie dziwię, że amerykanie maja nierówno pod sufitem :P





Inni sądzą, że oglądali coś takiego... Nie wiem jak to wytłumaczyć, albo sobie zwykłe jaja robią, albo maja poryte mózgi.


  • 1



#128

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O tym, ze Candle Cove to fake, było już w filmiku "3 dziwne filmy video". W pierwszym dziwi mnie,ze to nie sa normalne krzyki, tylko coś na wzór specjalnie, głośnego krzyku, majacego za zadanie stracenie słuchu na b.dobrej jakosci, dousznych słuchawkach - dźwiek jest cicho, a tu wychodzi dźwiek sprawiający ból.
ciekawi mnie pare filmików dot. uzytk. Jojacob666:
-1 : Autor chce rzekomo zaskoczyć na poczatku odgłosami telefonu komórkowego bądź domowego wymieszanych z schematem przedstawiajacym zjawiso Anihilacjii ( http://pl.wikipedia....wiki/Anihilacja ), po czym pojawia sie dziwna osoba, któr gasi i wyłącza światło, pwodujac różne efekty. Backmasking sie nie udaje, albo specjalnie mówi, jakby chciała go użyć

"this is no right" - Filmik kręcony jest napewno jako szpan backmaskingiem, jak zresztą -2 (coś jak tutaj: http://www.wykop.pl/...-bez-komputera/ ), świadczy o tym w 0:09, jak dym z papierosa "wchodzi" do Jej ust, na poczatku mialem ważenie, ze cos sie stało, ale nie wiedziałem co

-2 : rysunek na poczatku przestawia hiperbole, dziwnie narysonana zresztą. Jak postac ma wejsc do drzwi, film sie konczy
  • 0

#129

Lord_Joshua.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich na forum :)

PIKuS, to nie są fragmenty tego programu, zwykłe fake. Tak samo jak barbie.avi oraz dead bart które również można znaleźć na youtube. Tak czy siak, szacunek dla tego komu chciało się włożyć tyle wysiłku żeby uprawdopodobnić historyjkę z forum.

Z mojej strony podbijam temat: co to za filmiki 333-333-333 na youtube ? Są conajmniej dziwne, a żadnych konkretnych informacji o nich nie mogę znaleźć, nawet po angielsku.
  • 0

#130

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://en.wikipedia....iki/333-333-333
  • 0



#131

Lord_Joshua.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To raczej nie jest związane z tym serwisem, trochę więcej informacji znalazłem tutaj http://kindlynihilis...333-videos.html ale dzięki za zainteresowanie. Chyba wystarczy tego offtopa, czekam na więcej creepypasty.
  • 0

#132

Lord_Joshua.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do Gloomy Sunday: http://w961.wrzuta.p...l_origonal_1936 chyba oryginał, są też inne wersje do odsłuchania w serwisie.

O Satan's Sphinx pierwszy raz słyszę, pewnie kolejny wymysł z /x/ :)
  • 0

#133

used2be.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlatego ta historia znalazła się w "urban legends" :) ma być ciekawa nie prawdziwa
  • 0

#134

Lord_Joshua.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda, ale bardzo mało jest informacji na ten temat, wiadomo tylko że rząd zablokował jakiś film, nawet nie ma opisu o czym on konkretnie był, same domysły. Nie powiem, historia sama w sobie jest ciekawa, tylko większej ilości informacji w sieci brak.
  • 0

#135

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

PikuS, to prawdopodobnie nie jest oryginał, a sam program mógł jednocześnie nigdy nie istnieć. Nie wykluczam jednak tego, że mogę się mylić. Jeżeli 'to' istniało to nie wiem kto 'to' oglądał.
Nie dość że głupie, to jaki rodzic pozwoliłby dzieciakom oglądać coś takiego.

Drugi filmik to nic innego przecież jak 'śnieg telewizyjny', że tak go nazwę. Jeżeli coś takiego jak wyżej, rzeczywiście leciało, to nie wiem co te dzieciaki w tym widziały.
Podobno program emitował jakiś dźwięk "typu I-Doser'owego" że się tak wyrażę, i wpływał na to co dzieciaki widziały w TV.. Nie wiem.

Ja jednak nie wierzę że takie coś kiedykolwiek istniało.
Raczej kolejny filmik oparty na tym co jest w Creepypast'ach.

Ogólnie, fajna ta Creepypasta o Candle Cove. Sam chciałem poszukać czegoś na ten temat, ale koniec mnie od tego pomysłu odciągnął no i jednocześnie zaskoczył xD

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 29.05.2010 - 17:15

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości oraz 0 użytkowników anonimowych